Tetesept

Ár:   400 Ft   Kategória:   Fürdőtermékek
Lelőhely:   drogériák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Tvylvis, Módosítva: 2018. január 26.

Lelőhely:   drogériák
Kategória:   Fürdőtermékek

"Az én egyszarvúm" habfürdő eperillattal, bőrbarát összetétellel. Élelmiszerfestékkel színezve. Nem tartalmaz szilikont, paraffint és ásványi olajokat.

Csipetke

2018. december 10.

Ritkán ülök bele a kádba általában zuhanyzom. De a csomagolása egyből levett a lábamról. Nagy unikornis rajongó vagyok. Ezt sem hagyhattam ott. A színe elég ijesztő. Az illata engem nem nagyon emlékeztetett az eperillatra inkább édes gyümölcsös illatnak mondanám. De nem volt rossz. Egy kicsi több habja is lehetne de nekem pont elég volt. Nagyon cuki kis termék veszek még belőle. Ezzel rátudom venni magam, hogy hétvégén egy kicsit nyugi beleüljek a kádba és lazítsak ne csak mindig zuhanyozzak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 10.

szeliger

2018. december 10.

A beígért eperillattal azért lehetne vitatkozni, maradjunk annyiban, hogy édeskés illatú a cucc. Az okos gyermek a már vízzel teleengedett kádban oldotta fel, így a hab nem lett olyan nagy, hamar eloszlott, erről inkább most nem nyilatkoznék. Később sem, mert nem fogjuk újravenni, vannak ennél jobb fürdőhabjai is a márkának. A vizet valóban inkább lilásbordóra, semmint rózsaszínűre festette. Többfajta termék kipróbálása után olyan kis semmilyen, ahhoz is drága.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. december 10.

Morsolya

2018. május 16.

Kislányom szereti! Finom az illata, a színe elsőre tényleg erős. Mi 2 alkalomra használtunk el 1 tasakot, nagy kád vízben feloldva így egész türhető pink vizet kaptunk. Jó volt a habja is.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. május 16.

vivuss87

2018. február 3.

Nagyon finom gyümi illata van, mérsékelten habzik, gondolom lehet még fokozni. De a színe meglepett. Olyan brutál erős lila-bordó, hogy az az érzésem támadt, hogy egy kád unikornis vérben fürdök. Ami kicsit beteg.. Némi csillámot hiányolok belőle. Összességében nem rossz. Mivel nekem kisfiam van, a lányos cuccokat nekem kell kipróbálni :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 3.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!