Tetesept

Ár:   1390 Ft   Kategória:   Fürdőtermékek
Lelőhely:   drogériák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Mentafagyi, Módosítva: 2017. július 6.

Lelőhely:   drogériák
Kategória:   Fürdőtermékek

Téli szilva és meleg bors illatú habdürdő természetes illóolajokkal és tartós habbal

szeliger

2018. december 2.

Csak megerősíteni tudom a termékhez írt előző véleményt, ez egy jól sikerült habfürdő. Én is akciós áron, 900 forintért szereztem be pár hete.
Töményen nagyon szép, sötét lila, már-már tintaszerű a színe, csodálatosan kavarog a vízben, már a látvány is megéri. A lilás színből oldódás után nem sok marad, egészen halvány lesz csak a víz, lesz viszont jó nagy, fehér és tartós hab. Az illat valóban melengető, nem mondanám szilvának, de mindenképpen gyümölcsös jellegű.
Igazi téli tusfürdő, ha látok még belőle, valószínűleg újraveszem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. december 2.

Igazi téli tusfürdő, ha látok még belőle, valószínűleg újraveszem.

Zsuzsi216

2017. augusztus 9.

Akciósan sikerült megvenni a Müllerben 600 frotintért, ami már magában egy jó dolog.
A termék egy sűrű, lila és illatos habfürdő.
Olyan kellemes a szilva illata már a flakont megszagolva is, de a fürdővízhez adagolva jön ki az igazi melengető és fűszeres gyümölcsillat.
Ajánlom mindenkinek. Talán még érdemes gyorsan körülnézni, hátha még akciós.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. augusztus 9.

A termék egy sűrű, lila és illatos habfürdő.
Ajánlom mindenkinek. Talán még érdemes gyorsan körülnézni, hátha még akciós.

Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol

Mesterséges színezék. Piros.

Szintetikus, vízoldékony fekete színezőanyag. Általában élelmiszerek színezésére használják.