Tetesept

Ár:   795 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Lelőhely:   drogériák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: HankyPanky, az összetevőket feltöltötte: Rose23, Módosítva: 2020. július 27.

Lelőhely:   drogériák
Kategória:   Tusfürdők

Tejjel, mézzel, jojoba olajjal.

wildrose

2020. július 26.

Csodás, mézes illatú, géles állagú tusfürdő, jól habzik, jól tisztít, és cseppet sem szárítja a bőrt.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. július 26.

Rose23

2020. február 29.

Féláron, kb 400 ft-ért dobtam a kosaramba egy webshopos vásárlás alkalmával, mert amúgy is épp kifogyóban volt a tusfürdőm, gondoltam ennyiért megér egy próbát. Nekem nagyon bejött. Fürdés közben is érzem, hogy milyen selymes a bőröm tőle, és ez az érzés utána is megmarad (egyébként elég érzékeny bőröm van).
Szerintem teljes áron is megvenném.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 29.

Szerintem teljes áron is megvenném.

chemviki

2017. október 19.

Ez az egyetlen nem bio-nak számító tusfürdő,a ami nem szárítja a bőrömet.Nem viszket utána,nem irritál,mint a többi ilyen "lakossági" népszerű tusfürdő.Illata isteni,merem állítani,hogy testápolót sem nagyon kell utána használni.Csoda! Ugyanez elmondható a széria többi tagjáról is.:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 19.

incifinci28

2013. szeptember 24.

nem tudom mi van a teteseptben, ami ennyire jó, de mindegyik annyira jó!!! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. szeptember 24.

nem tudom mi van a teteseptben, ami ennyire jó, de mindegyik annyira jó!!! :)

Hidratálók: Propylene Glycol, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.

Színezék. Narancssárga.