Tetesept

Ár:   799 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Lelőhely:   drogériák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: anonymous, Módosítva: 2014. május 16.

Lelőhely:   drogériák
Kategória:   Tusfürdők

Tartalmas, regeneráló ápolás. Sheavajjal és olivaolajjal. Szabadalmazott NutriBion formula: transzfer-proteinnel a mélyreható bőrápolásért.

kinderbuenoo

2019. január 14.

soha többé nem akarok más tusfürdőt venni! olyan illata van... és a bőrön is nagyon jó, ápol is.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 14.

Anikovacs

2018. augusztus 7.

Fantasztikus illatú termék, igazán jó hidratál, használata után valóban nem létszükség a testápoló használata. Kellemes a bőrnek, jól habzik és jól tisztít! Nagyon szeretem és ajánlom!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 7.

Parfuwoman

2018. június 9.

Imádnivaló az illata ,nem szárít ,nem viszket tőle a bőröm, nem kell belőle sok és habzik,szeretem!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. június 9.

nszolnoki

2017. május 9.

Nekem nagyon tetszik az illata! Végigpróbáltam az összes Tetesept krémtusfürdő illatot, van, amit meg is vettem, de szerintem ez a legjobb illatú, ezt sokszor újraveszem, alapdarab, szeretem. Karakteres, tiszta. Az illatán túl meg se nem jobb, se nem rosszabb más krémtusfürdőknél, szépen, rendesen teszi a dolgát.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. május 9.

csengevarga

2015. szeptember 15.

Erős illata van, de cserébe nemkészíti ki a bőröm. Ezen az erős illatos tusfürdő vonalon ez fehér holló számba megy. Kedvelem nagyon, bár ki fogom próbálni társait is, talán az olajosabb változatokat. Érzékeny/száraz bőrüek kicsit kétkedve álljanak hozzá, legyen a családban olyan, aki szívesen elhasználja, ha nem válna be.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 15.

asztromélia

2015. április 14.

A Müllerben keresgettem valamit száraz bőrre természetes(ebb) vonalon. Túl nagy csodát nem tett, talán picit komfortosabb a bőröm Az illata súrolja a még kellemes határát. 650 ft körül volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. április 14.

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.

Patent blau V vagy acid blue 3 néven is ismert sötét kék színű por.