Best of Beauty 2019

Tetesept

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Fürdőtermékek
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Száraz, Normál, Kombinált
Lelőhely:   drogériák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: IzabellaRita, Módosítva: 2015. szeptember 26.

Lelőhely:   drogériák
Kategória:   Fürdőtermékek
Bőrtípus:   Száraz, Normál, Kombinált

A gyümölcsből nyert kakaóvaj segíti a zsírpótlást és simogatóan gyengéden ápolja a bőrt. A tetesept Világ fürdői ezt a tudást ötvözi a modern fürdőzési ismeretekkel. Kakaó illattal.

KisKormos

2014. június 19.

Imádom az illatát és olyan selymes lesz tőle a bőröm...:) Tiszta élvezet. :D

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. június 19.

Imádom az illatát és olyan selymes lesz tőle a bőröm...:) Tiszta élvezet. :D

babyface

2013. október 26.

akciósan jutottam hozzá, sajnos nem tartott sokáig annyira isteni volt... :D mintha forró csokiban fürödtem volna. sajnálom, hogy kifutó termék biztos újra vettem volna többször is. :) most az avon török termál fürdőolajával pótlom az "űrt"...

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 26.

Zsuzsi216

2013. október 26.

Full csokis bőrápolás. Isteni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. október 26.

Full csokis bőrápolás. Isteni.

pandatimka

2013. július 5.

Ma vettem az Auchanban 1000 Ft-ért a kifutó termékek között. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. július 5.

Ma vettem az Auchanban 1000 Ft-ért a kifutó termékek között. :)

menczelenike

2013. február 25.

Ez az illat nagyon csokoládé. :-)) Mintha igazi forró csokiban üldögélne az ember. A bőrt puhává varázsolja, nagyon tartós csokiillatom lesz tőle, de az az igazi csokoládé. Valahogy így képzelem el a csokoládé című film illatát. Külföldről kaptam, nem tudom, hogy itthon beszerezhető-e. De imádom, különleges alkalmakra használom csak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 25.

kocsis.reka84

2012. szeptember 17.

Isteni illata van szívem szerint meg innám mint egy igazi svájci csokiból készült forró csokit öntenék a vízbe.Télen amikor kicsit depis vagyok egy igazi csoda és a bőröm is imádja.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. szeptember 17.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: PEG-8
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Szintetikus mosóaktív anyag. Kevés információ található róla a neten, még wikipedia cikk sincs róla. Kémiai szerkezete alapján hasonló, de enyhébb mosóhatással rendelkezik az SLES-nél, valószínűleg ugyanez igaz irritáló hatására is.

Laureth-4 ti I eu 5 4

Lauryl alkoholból előállított emulgeálószer, felületaktív anyag.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Patent blau V vagy acid blue 3 néven is ismert sötét kék színű por.