Tezenis

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Tezenis márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: scserbackaja, Módosítva: 2018. július 10.

Lelőhely:   Tezenis márkaboltok

Ár: 3000 Ft + postaköltség , Eladó: T_pilla
Állapot: Bontatlan, Helyszín: Budapest, fizetés: Banki utalással, postán küldöm

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia
Borostyan

Lolychan

2019. december 29.

Nekem a szürke van meg. Kellemes, nem túlzó illata van. :) Igaz, nem annyira tartós, de ennyi pénzért megéri. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 29.

Mosizso

2019. május 23.

Ez az egyetlen illat, ami édesanyámmal közösen mindketten imádunk. Igazából hála ennek a parfümnek, már minden évben meg van, hoyg mi lesz a karácsonyi ajándékom. A 18'-as év volt az első, hogy nem kaptam..közben láttam is, hogy ismét szériát váltottak.... rmeélem magaa parfüm nem tűnt el. (Még van egy kicsi itthon, de jobban beosztom ha tudom milyen keveset hazsnálhatom már.:/)
Egyébként szerintem az évek alatt a tartósságából nagyon sokat vesztett, mára már egy pár órás hatása ha van...de ettől függetlenül szeretem nagyon, örök kedvenc marad. A tartósság csökkenése miatt levonnék egy csillagot, de mivel már olyan régi motorosok vagyunk együtt... nem teszem. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 23.

racheldawes

2018. december 18.

Az ezüstös változatához jutottam hozzá, még tavaly télen. Kellemes, fűszeres, nekem inkább téli illat. Nem túl tartós, de a "leszaladok a közértbe" alkalmakra tökéletes. A cicás dizájn meg nagyon cuki, biztosan meg fogom tartani az üveget a kiürülést követően.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 18.

doraspill

2018. november 26.

Bàr màr màr màs a csomagolàsa az illat nem vàltozik, màrmint a fekete csomagolàs maradt a règi jol ismert "Tezenis illat". Azert vettem meg mert nekem kisertetiesen hasonlit az illata a Bulgari Omnia Crystalline illathoz, amit nagyon-nagyon szeretek, olyan kellemes elegans illat, nem hivalkodo. A tartossagàt illetoen nyilvàn àr arànyàban nem a legtartosabb, de mindennapi hasznàlatra tokeletesen megteszi. Mindig ujra ès ujra veszem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. november 26.

snori

2018. június 12.

Én is ajándékba kaptam 10 000 Ft feletti vásárlásért. Nem tudtam mire számíthatok, ha ajándékba osztogatják, de gondoltam egy próbát megér. Szerencsére iszonyat jó nyári, citrusos illat! Nem mondanám túl tartósnak, de nem bánom. Light blue-t használtam előtte, kifejezetten arra emlékeztet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 12.

Anett0721

2018. május 3.

Ma kaptam a Tezenisben, 10e vásárlás felett ajándékba :) Egy csodás meglepi ez egy parfümmániásnak, pláne hogy mikor megszagoltam, elöntött a boldogság, ugyanis hónapok óta vacillálok rendeljek-e egy citrusos illatot is a nyárra vagy sem. Volt nekem J. del Pozo Blue drop, és bejön a Desigual Fresh, mert citromosak, de mindig valami mást szereztem be végül.

Erre ma megkapom a 60 ml-es cicát (cica formájú üveg, fun fact :)), ami egy az egyben citrombomba!! Telitalálat egy 30-40 fokos nyári napra, hát ez a sors keze volt, csodás kis meglepi amire abszolút nem számítasz, és szebbé teszi a napodat :) Aki szereti a Blue dropot, Light blue-t vagy Desigual Fresh-t, fusson a Tezenisbe!!! (ahol mellesleg fantasztikus trópusi fürdőrucik és nyári trikók, strandszerkók vannak ;) ) A cicát 3 színben tartják, választhatsz, nekem ezüst kellett :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. május 3.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Fényvédők: Octinoxate, Ethylhexyl Salicylate, Butyl Methoxydibenzoylmethane
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Butylphenyl Methylpropional, Citral, Lyral, Limonene, Linalool
Színezékek: Yellow 5 Lake / CI 19140, Red 33 Lake / CI 17200

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Színezék. Lilás piros.