the Balm

Ár:   6890 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: rebekahorvathh, Módosítva: 2017. december 28.

Lelőhely:   Müller

Intenzíven pigmentált, aranyló highlighter vajpuha textúrával.

emeseee6

2019. szeptember 21.

A Mary nálam szóba sem jöhet,gyakorlatilag fehér...De ez tökéletes. Könnyen felvihető,tartós,pezsgő-arany színű. Csillámmentes. Nem a legfényesebb highlighter a világon,de nagyon jól teljesít,megéri az árát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 21.

Buttercupcosplay

2018. június 12.

Már nagyon régóta meg akartam venni a egyik Manizer-tesót, de nem tudtam melyiket. Mivel mindenki a Maryt istenítette, azt gondoltam, a lesz az igazi, de az én bőrömön az nagyon fehér, ez viszont tökéletes. A legszebb meleg bronzos arany szín a világon, egyszerűen imádom!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 12.

0808

2018. május 28.

Ha highlighter akkor csakis Balm! Ez az újabb szerzeményem. Imádom a Mary Lou-t is de nyárra szerettem volna egy aranyló árnyalatot és nem volt kérdés, hogy ezen az állványon kezdem a szemezgetést. Bár végigböngésztem a drogéria összes készletét hátha mégis lesz jobb, majd rükvercbe kapcsoltam és visszatolattam hozzá , toronymagasan ő győzött! Csodaszép !
Szerintem nem kell bemutatni ..de ha mégis akkor ő egy csillámokat nélkülöző, gyönyörű aranyló fényű, szépén építhető, ragyogó fényű highlighter.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. május 28.

Emolliensek: Isoeicosane, Synthetic Wax, Dimethicone
Szilikonok: Dimethicone