the Balm

Ár:   4990 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   0,85 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Pinkpanda.hu-n 4990 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Kinyi, Módosítva: 2015. augusztus 19.

Kiszerelés:   0,85 g
Lelőhely:   Müller
Vedd meg online: Pinkpanda.hu, 4990 Ft

"Szeretnéd tökéletessé formálni a szemöldöködet szemöldökceruza nélkül? Próbáld ki the Balm szemöldökpúderét! Intenzíven pigmentált, könnyem eloszlatható és tartós!"

Ár: 4990 Ft , Eladó: Pinkpanda.hu
Fizetés: utánvétel, átutalás, Szállítás:futárszolgálat
Ár: 3500 postával , Eladó: peach
Állapot: Képen látható állapotban , Helyszín: --, fizetés: --

Netta97

2018. január 9.

Ajándékba kaptam ezt a kis csodát, de nagy megszerettem, pigmentált nem csúszik el és nagyon bejött a csomagolása is, imádom a The Balm dizájnját! :D
Nekem vöröses a hajam és szőkés árnyalatban kaptam meg terméket (minidig ilyen színű szemöldökárnyalókat használok), és szuperül működik imádom!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 9.

Jennie94

2017. szeptember 25.

Ez a termék hihetetlen. A the balm az egyik kedvenc márkám és nem véletlen, mert lehetetetlen vele mellé lőni. A legsötétebb árnyalatot rendeltem vele és mintha az én szemöldökömre tervezték volna. Nagyon pigmentált, tartós és nem maszatolódik jobbra-balra. Az ára egy kicsit borsósabb, de megéri rá félre tenni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 25.

Nikkii0326

2017. szeptember 21.

Szuper termek! Rendkivul pigmentalt, ami az en zsiros boromon problemat szokott okozni, hogy nehezen marad ott es elmaszik a nap vegere a puderes termek. De ez remekul a helyen marad! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 21.

nora.hajdu91

2015. december 13.

Csak azért rendeltem meg,mert pink pandát 3-at 2-ért akció volt,és így tulajdonképpen ingyen volt.
A szemöldökömre én szinte mindig a milani brow gel-emet használom,nekem az volt a mindennapi smink egyik alapkelléke...egész addig amíg ezt ki nem próbáltam.
Fekete a hajam,így sötétbarnát vettem. Gyönyörű hideg barna színe van,nagyon természetes,és ez eddig a legtartósabb szemöldökszínezőm,amim csak volt. Csodás. Minden kis forintot megér.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 13.

Emolliensek: Dimethicone, Isoeicosane, Caprylic/Capric Triglyceride, Isononyl Isononanoate
Emulgeálószerek: Hydrogenated Lecithin
Szilikonok: Dimethicone
Színezékek: Zinc Stearate, CI 77491, CI 77492, CI 77499, Titanium Dioxide / CI 77891, Yellow 5 Lake / CI 19140, CI 42090, Carmine / CI 75470, Ultramarines

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.