the Balm

Ár:   5500 Ft   Kategória:   Sminkek
Kiszerelés:   6,39 g   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Poppy5, Módosítva: 2015. november 4.

Kiszerelés:   6,39 g
Kategória:   Sminkek

Hosszantartó, fakulásnak ellenálló bronzosító

edery

Korcsoport: >54
2019. augusztus 5.

Nem tudtam ellenállni (ennek sem). Gyönyörű a színe, természetes hatású, bronzosítóként használom. Jól pigmentált, tökéletes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2019. augusztus 5.

snezi

2019. július 12.

Olyan szééép!
Csak sajnos most muszáj gyűjtenem..így megválnék tőle..
(De azért a következő szezonra újraveszem.:P)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. július 12.

Olyan szééép!
Csak sajnos most muszáj gyűjtenem..így megválnék tőle..
(De azért a következő szezonra újraveszem.:P)

Terkabarka

2019. július 10.

Az első The Balm termék, amit túlzás nélkül imádok! Bahama Mama engem nem győzött meg (rajtam kissé sárgás). Ennek rózsaszínes barna, egyszerűen gyönyörű színe van, semmi sárgás nincs benne. Felvíve annyira szép természetes végeredményt ad, amit arccsonton csak bronzosítóval és pirosítóval együttesen tudok elérni, ez tényleg kettő az egyben termék. Szememre is simán használhatom, ott is szép. Homlokon sem tűnik úgy, mintha pirosítót használtam volna, arccsonton pedig nem tűnik csak bronzosítónak. Természetes hatású, rendkívül pigmentált és tartós. Tökéletes!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. július 10.

LauraHerczeg

2019. február 5.

Bronzosítóként használom és nekem eddig mindent visz. Nem sárgás, építhető és tartós! Valamint ahogy Évi mondta az egyik videóban (ha jól emlékszem) tényleg meglepően jól néz ki fényképeken!:D

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. február 5.

Andzsella

2018. február 25.

A theBalm márka tényleg minőségi és én azt is szeretem benne hogy a természetes megjelenésre helyezi a hangsúlyt (és a design-kat is imádom). A Desertet főleg pirosításra és a szemsminkemhez használom. Felveszi a versenyt a Bourjois pirosítommal. Mivel sötétebb a bőröm, ezért rajtam mint pirosító természetes, lehet egy világos bőrün nem állna jól és inkább csak bronzosítóként tudja használni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 25.

zalla

2017. december 9.

Nem tudom bronzosítóként, vagy pirosítóként szeretem jobban. A pirosas-mályvás tónusa miatt szerintem bárki számára jó választás, nagyon természetes eredményt ad (nem szoli narancsszínt, mint ami a bronzosítók nagy része). Kellően pigmentált (nem extrémen mint pl. az Instainek) könnyen eldolgozható Extrém tartós. Mióta megvettem, szinte minden nap használom. Ez viszont alig látszik magán a terméken, szóval szerintem ár-érték arányban is jó befektetés!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 9.

mkoles

2017. november 8.

Én személy szerint nagyon kedvelem a tónusát és a tartósságát is. Hosszú napjaim vannak (min 10-12 óra), és kicsit sem kopik meg a nap végére a színe! Elképesztő a tartóssága. Foltosnak sem foltos, egyszerű használni, de szuper pigmentált, úgyhogy könnyű vele túlzásba esni. Nemcsak bronzosítónak, pirosítónak is használható, plusz én olykor szemhéjra is használom one-shadow look-ként, annak is szuper :)
Mindenkinek ajánlom, aki nem bánja, ha a bronzosítójának van egy erőteljes pirosas-mályvás tónusa.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 8.

0808

2017. szeptember 20.

Ha reggelente nagyon szűkös az idő mert a gyerkőcöm melegszendvicset enne reggelire ami picit több idő mint egy borjúmájas kenyér elkészítése:) -bocs csak ez épp ma reggeli élmény- akkor már tudom ma csakis a TB fér bele a reggeli szeánszba, mert a legkönnyebben fölrakható az összes bronzosítóm közül. Nincs sárgás koszos foltos hatása!!! Abszolút természetes, matt semmi csilli villi.
Nos igen mint lentebb viviendora is említette akár pirosítóként is bevethető én már próbáltam és tetszett a végeredmény.
A The balm termékekkel még sosem lőttem mellé! Abszolút kedvenc!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. szeptember 20.

A The balm termékekkel még sosem lőttem mellé! Abszolút kedvenc!

viviendora

2017. augusztus 20.

Imádom a rózsaszínes tónusát, mert ha sietős akár pirósítóként is megállja a helyét. Nagyon tartós, ebben a nyári melegben is simán kibír egy napot rajtam.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 20.

BokaEdina

2017. július 11.

Müllerben vettem kb 2 hete azóta nem telik el úgy nap, hogy ne használnám. Imádom, hogy tartós, teljesen matt. Nincsen egyáltalán sárgás tónusa. Picit porzik, de ettől eltekintve tökéletes. Biztosan több terméket befogok szerezni ettől a márkától.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 11.

Emolliensek: Dimethicone, Synthetic Wax, Caprylic / Capric Triglyceride, Isoeicosane
Emulgeálószerek: Hydrogenated Lecithin
Szilikonok: Dimethicone
Színezékek: Bismuth Oxychloride / CI 77163, Iron Oxides, Carmine / CI 75470, Manganese Violet / CI 77742, Red 7 Lake / CI 15850
Tartósítószerek: Sodium Dehydroacetate

Kaolin 0 0

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.