the Balm

Ár:   €21.49   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   13,5 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2017. november 30.

Ár:   €21.49
Kiszerelés:   13,5 ml
Lelőhely:   Müller

Hab állagú, illatanyagmentes, matt finishű, teljes fedésű alapozó.

8 árnyalatban kapható

trangel

2020. január 4.

Azt hiszem megtaláltam életem alapozóját. Igaz amit a korábbi hozzászólásokban olvastam; a tégelyben sötétebb mint az arcra felkenve és pici mennyiség is elég belőle. Én kedvelem az erősebb fedést és ez az alakpozó maszk hatás nélkül képes rá. Hálás köszönet a gyártónak! :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. január 4.

Makk Zsuzsó

2019. szeptember 18.

A legszuperebb alapozó és korrektor, amit valaha használtam! Erős a fedése, vetekszik az EL Double wearrel, de annak a rettentő szárító, maszkos hatása nélkül. A kiszerelés isteni, utazóbarát. Egy ujjbegyérintésnyi elég a fél arcomra. Nem zsíros, de nem is teljesen matt a finise, pláne, ha jól aláhidratálok. Szinte photoshopos a végeredmény. Korrektornak is ezt használom, el lehet felejteni a catrice-okat meg a többit. Én kézzel viszem fel, ecsettel rémes lett, blenderrel meg nem próbáltam, szerintem az a folyékony alapozókhoz való inkább.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. szeptember 18.

Vica75

2019. március 3.

Az utóbbi évek legcsodálatosabb alapozója, pedig jó néhány került az utamba. A pénzünkért már-már pofátlanul kevés mennyiséget kapunk, viszont tényleg kevés kell belőle. Ennek ellenére nem tudom azt mondani,hogy napi használattal fél évig kitartana. Cserébe viszont a zsíros bőrűeknek áldás ez az alapozó, gyönyörű bőrképpel. Highlighter vagy fényesebb pirosító használata ajánlott,h ne legyen annyira mesterségesen matt a bőr, ami 40 felett már nem előnyös. Hasonlít az Essence a pure skin mousse alapozójára, ami már évek óta nincs a kínálatban.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. március 3.

Piko888

2019. február 10.

Nagyon kíváncsi voltam erre az alapozóra. Sejtettem, hogy más ( és mertem remélni, hogy jobb) mint a klasszikus hab állagú alapozók. A látott tesztek alapján nagyon kevés kell belőle, ezért megkockáztattam a "light" árnyalatot, bízva abban, hogy eldolgozva nem lesz sötét. Még most is dilemmában vagyok, mert éppen határeset, de a "lighter than light" meg már talán túl világos lenne. Magával a termékkel nagyon nagyon elégedett vagyok. Szuper könnyed állaga van és ez tényleg bársonyos mattra szárad. A száraz részeket egy picikét kiemeli, de nem olyan vészesen, mint például a L'Oreal Infallible matt alapozója. Nagyon könnyed viselet, egyáltalán nem érzem, hogy alapozó van rajtam, ellentétben a folyékony verziókkal. Nagyon tetszik benne, hogy egységesíti a bőrt, szépen elhalványítja a pórusokat is. Nem tudom az enyém mennyit ült a polcon mielőtt kiszállították, de én jóval nehezebben tudom eldolgozni ahhoz képest, ahogy a teszteken láttam és emellett gyorsnak is kell lennem, mert azonnal odaköt, ahová felvittem. Úgyhogy nekem azért picit többet kell belőle használni. Eddig csak ecsettel próbáltam, így a fedése enyhe (ami egyébként nekem elég), de szivaccsal is fogok tenni egy próbát. Szerintem 5 csillagot érdemel a negatívumok ellenére is, kombinált bőrre csodaszer lehet.

Megj: kettőt vettem, gondolván hogy hamar elfogy (pedig nem :)), viszont mivel a light enyhén sötét nekem, a bontatlantól megválnék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 10.

Langelica

2018. szeptember 10.

A termék már több, mint fél éve meg van, de épphogy csak fogyott belőle. Igaz, nem napi szinten használom. Valaha használt legjobb alapozóm, minden túlzás nélkül. A medium árnyalatot használom, ami egy sárga tónusú közepesen világos szín. Gyönyörűen illeszkedik, enyhén pigmentált bőrömet azonnal egységesíti. Finishe matt, és órák múlva sem fényesedik át. Ujjbeggyel, ecsettel is tökéletesen felvihető. Friss, üde külsőt kölcsönöz. A picike tégely ne rettentsen el senkit, hiszen nagyon kevés kell belőle az álomkülsőhöz.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. szeptember 10.

Ria13

2018. január 16.

Nagyon szép fedésű, matt, de “szép”, nem lárva-matt arcbőrt varázsol. A színek megtévesztőek picit: a tégelyben fél-egy árnyalattal sötétebbnek látszik, mint arcbőrön eldolgozva. Én kézzel vittem fel így is szépen, könnyedén eldolgozható, aláhidratálni mindenképpen érdemes. A medium-light árnyalatot vettem meg, de a medium-ot kellett volna, nekem picit világos. Rétegezhető, főleg az apróbb bőrhibákra és piros erecskékre lehet másodszorra is pindurit felvinni. Én egyszer próbáltam, de meggyőzött😀 Sokan a mennyiségét kifogásolják: egészen picike kell csak belőle, mintha “koncentrátum” lenne, úgyhogy, nyugi, megéri az árát😀

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. január 16.

Emolliensek: Isododecane, Cyclopentasiloxane, Cetearyl Isononanoate, Dimethicone, Lecithin, Ethylhexyl Palmitate, Isopropyl Myristate
Emulgeálószerek: Lecithin, Polyhydroxystearic Acid, Isostearic Acid, Polyglyceryl-3 Polyricinoleate
Fényvédők: Titanium Dioxide
Szilikonok: Cyclopentasiloxane, Polymethylsilsesquioxane, Polysilicone-11, Dimethicone
Tisztítószerek: Isostearic Acid
Illatanyagok: Zingiber Officinale (Ginger) Root Extract, Ethylhexyl Palmitate, Isopropyl Myristate
Színezékek: Iron Oxides

Felületi hártya képző anyag.

Bőrpuhító (emollient), sűrítő anyagként használt zsírsav.