the Balm

Ár:   7000 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   7,08 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Pandácska, Módosítva: 2018. április 3.

Kiszerelés:   7,08 g
Lelőhely:   Müller

Áttetsző mattító púder

Panni21

2021. január 28.

Nagyon olcsón (7€) jutottam hozzá, egyértelműen megérte, nagyon praktikus a tükrös csomagolás, meg úgy egészében jó ránézni, kézbe venni.
Egyáltalán nem porol, valóban átlátszó, tartós, nem lesz poros hatású felvéve. Az eredeti árán nem hiszem, hogy újravenném, kicsit meghaladja azt a bizonyos lélektani határt, de ettől függetlenül nem lehet belekötni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 28.

szannamari85

2019. szeptember 6.

Nagyon szeretem ezt a púdert. Nekem táskában van mindig, és amikor szükséges előkapom. Tökéletesen mattít, anélkül, hogy poros hatása lenne.
Reggel, sminkeléskor nem ezt használom, nem is próbáltam sosem, megvan erre a bevált púderem. De arra tökéletes, hogy napközben a T-zónát visszamattítsam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. szeptember 6.

pacsalia

2019. június 3.

Tök szép volt mostanság a bőröm már kb >>>hónapok<<< óta, alig jött ki pattanásom. Jópár év munkájába, kidobott vagy belefektetett idejébe és pénzébe került, hogy elérjem ezt a tartósan tűrhető, romlásmentes állapotot.
Mindaddig tartott a sima bőr, amíg ki nem próbáltam 2 napja ezt a terméket. 5-6 darab pattanásom jött ki ezidőalatt! CSAK ehhez tudom kötni, mivel semmi más újdonsággal nem érintkezett a bőröm. Első használatánál estére kijött kb 3 db piros, "éretlen", érintésre fájdalmas pattanás, de úgy voltam vele hogy adok neki még egy esélyt, hátha valami más okozta. Mára megduplázódott az új pattanásaim száma. :/ nem tudom, hogy egyéni érzékenység okozza -e valamelyik összetevőjére. Lehet.. De az biztos hogy az én szememben ìgy ez a termék egy fabatkát sem ér. Nemhogy X ezer ft-ot!
Ha ez nem lenne elég, amit leírtam: kb 2-3 óráig mattított, aztán jött a csodás diszkógömb-hatás.
Fel fogom tölteni eladásra olcsón, hátha valaki lecsap rá. Én tutira nem adok neki több esélyt! :( Giga CSALÓDÁS!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 3.

babyface

2019. május 10.

hatalmas csalódás számomra bár lehet túl nagy elvárásaim voltak a termékkel kapcsolatban... ultra zsíros arcbőröm van és mivel nem vagyok nagy sminkelős (csak szinezett PC hidratálót használók régóta) gondoltam ez az áttetsző púder tökéletes lesz a #nomakeup hatáshoz. ami a legrosszabb benne, hogy lisztes hatású, megül a kis pihéken az arcomon cserébe nettó 1 óránál tovább nem mattít sajnos. ennyi pénzért többet vártam :(

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 10.

mlexa

2019. január 29.

December közepe óta használom szinte minden nap és mégis alig fogyott belőle. Szóval oké, hogy drága, de ár-érték arányban tökéletes. Sokáig elég. Nem poros hatású, szépen mattít. Jó pár órát még az én extra zsíros bőrömön is kitart, ami nagy szó. 😀 Nekem nem változtat az arcom színen, de mondjuk nem is vagyok hófehér. Előtte a Rimmel stay matt púdert használtam, de az jóval hamarabb átfénylik. Szóval én tuti ennél maradok! 👍

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 29.

DorothyHK

2018. június 22.

Először is leszögezném, hogy bár áttetsző púdernek van meghírdetve, akiknek hozzám hasonlóan hófehér bőrük van, tapasztalni fognak egy enyhén sötétebb színárnyalatot - nekem személy szerint ez még tetszik is, hiszen szívesen lennék barnább :)
Felvitelkor tényleg hihetetlen matt hatást nyújt! A tartóssága ezek után leginkább az időjárás függvényében változik. Pl. Skóciában, ahol az átlag hőmérséklet 20 fok alatt mozog teljesen jól megállja a helyét. Itthon a nyári periódusban azért nem árt egy pár óra után ismételten felvinni egy réteget. Ha a korábbi Mac blot púderem és eközött választanom kellene, akkor mindenképpen erre esne a választásom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 22.

Vica75

2017. november 23.

Átlagos púder átlagon felüli árral. Még csak a kedvencem sem lett.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. november 23.

Átlagos púder átlagon felüli árral. Még csak a kedvencem sem lett.

vtina85

2017. október 27.

Imádom ezt a púdert, nem is tudom korábban hogy tudtam meglenni nélküle. Nagyon szépen fixálja a sminket, nem szárít, jók az összetevői és a csomagolása is nagyon cuki.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. október 27.

bubilany

2017. augusztus 23.

Csak jót tudok írni!! Eddig több márkával próbálkoztam már, de mind átfénylett a homlokomon...ezt leszámítva!! :) Először sokallottam az árát, de mivel keveset kell belőle használni a jó fedése miatt, így már teljesen reálisnak találom. A dizájn remek, ahogyan az összetevők is és nem mellékesen állatkísérlet mentes a márka!! :)
Biztosan újraveszem!!!!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 23.

Biztosan újraveszem!!!!

Regi23

2017. június 16.

Ez az első The Balm termékem, de nagyon elégedett vagyok vele. Először sajnáltam ennyi pénzt kiadni érte, Pink pandáról rendeltem kb 5000 Ft volt. De már az első használat után beláttam, hogy megérte az árát. Még a legnagyobb melegben is a helyén marad a sminkem, nem kell igazítanom rajta utólag sem. Eddig semmilyen púderrel nem tudtam ezt a hatást elérni, főleg nem nyáron, úgyhogy le vagyok nyűgözve. Külön öröm, hogy pattanásokat sem okozott, ez korábban előfordult más púderekkel, igaz ennek kifejezetten szép az INCI-je :) mindenkinek ajánlom, nagyon megéri az árát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 16.

Emolliensek: Isoeicosane, Dimethicone
Szilikonok: Dimethicone