The Beauty Mask Company

Ár:   595 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Kiszerelés:   1 db   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Eberaln, Módosítva: 2019. május 14.

Kiszerelés:   1 db
Lelőhely:   Müller
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók

Mélytisztító kendőmaszk aktív szénnel minden bőrtípusra. A képződő hab megköti az oxigént és eltávolítja az elhalt hámsejteket. A kendő 100%-osan biológiai úton lebomló alapanyagokból készült. Vegán termék.

Eszti94

2019. október 31.

Felhelyezés utáni első reakció nagyon kellemes volt, mert bizsergette az arcom. :) aztán a 10 perc elteltével a levéltel után nagyon ragadt tőle a bőröm, le is mostam, nem hagytam teljesen felszívódni. Egy kissé mintha tisztább hatású lett a bőröm, de ár-érték arányban nem egy jó termék. (A csomagolásban ebben az esetben is sok folyadék maradt de ezt már nem tudtam újra felhasználni. )

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 31.

mnikc

2019. október 19.

Müllerben vettem én is , este ki is probaltam , az orrom korul csipett , erdekes mert nekem csak foltokban habzott es az sem volt nagy szám .viszont nagyon ragacsos maradt a borom amit alig tudtam leszedni..
Nem ajanlom! Ennel olcsobb es jobb maszkok is vannak

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. október 19.

Nem ajanlom! Ennel olcsobb es jobb maszkok is vannak

Lina14

2019. július 23.

Én is a mullerben akadtam rá. Nem tűnt drágának, pár másik társával együtt megvettem. Nekem szerencsére nem okozott irritációt, viszont valóban kényelmetlen a sok hab, és nehezen is szívódik be a bőrbe, én végülis lemostam, mert annyira ragacsos volt az arcom, hogy a hajam meg a lakás összes szösze rámtapadt. Semmi extra hatást nem tapasztaltam, nem hidratált olyan veszettül. Nem venném újra.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. július 23.

gomoripetra

2019. június 11.

A Müller-ben találtam rá és nagyon megörültem, mert ár-érték arányban nagyon jó vételnek tűnt. Aznap este ki is próbáltam, aztán jöttek csak az izgalmak... Felhelyeztem a maszkot és frissítően hatott rám a hasonló maszkokra jellemző reakció, majd jöttek a váratlan tünetek. A szemem konkrétan kifolyt, úgy csípte, emellett az arcbőrömet szintén elkezdte marni. A maszk pedig elérte azt a szintet, hogy már úgy habzott, mint a veszedelem, kvázi kellemetlen volt a viselése, így idő előtt sajnos el kellett az arcomról távolítani és a kukában végezte. Abszolút pénz kidobás volt a számomra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. június 11.

Sziporka88

2019. május 22.

Ajándékba kaptam. Semmi kiemelkedőt nem tapasztaltam vele kapcsolatban. A bőröm nem szárította ki. Nem lett tőle élettel telibb vagy ragyogó. Magamnak nem venném meg.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 22.

Antioxidánsok: Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Nymphaea Alba (White Water Lily) Flower Extract
Hidratálók: Propanediol, Glycerin, Cocos Nucifera (Coconut) Fruit Juice, Sodium Hyaluronate, Butylene Glycol

A fehér tündérrózsa virágának kivonata. Gyulladáscsökkentő, nyugtató hatású összetevő.

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.