The Body Shop

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Laci, Módosítva: 2012. október 5.

Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok

Illatcsalád: orientális

Illatjegyek: zöld jegyek, fűszerek, ámbra, citrusok, fás jegyek

puglover

2016. április 10.

Szuper finom illat, szerintem tökéletes választás tavaszra!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 10.

Szuper finom illat, szerintem tökéletes választás tavaszra!

Vanília

2015. július 10.

Nagyon finom markáns, mégis lágy illat. Férjem használja és imádom rajta!
Update: továbbra is érvényes a vélemény és a csillagokat is megérdemli, de sajnos lehet benne valami, ami érzékenységet vált ki, ha valaki szénanáthás. Férjem letette, mert tüsszögni kezdett minden alkalommal, amikor használta...

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. július 10.

Nagyon finom markáns, mégis lágy illat. Férjem használja és imádom rajta!

Laci

2012. október 4.

Majdnem elsiklottam felette, mekkora hiba lett volna. Ez egy csodálatos orientális illat, nem is hittem volna, hogy ennyire szeretni fogom. Burberry London jutott róla eszembe első körben, viszont annál fűszeresebb, mámorítóbb és tartósabb. Ez nekem mindenképpen kell majd, ilyen áron vétek otthagyni. Zseniális termék, több ilyen kéne.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. október 4.