The Body Shop

Ár:   3290 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   2,3 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: anonymous, Módosítva: 2013. április 25.

Kiszerelés:   2,3 g
Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

Erős fedésű kitekerhető korrektor. Méltányos közösségi kereskedelemből beszerzett marula olajjal készül.

Közvetlenül a pattanásokra vagy a bőrhibák eltüntetésére.

Ár: 2500., , Eladó: gstella
Állapot: 2 szer próbált , Helyszín: Makó, Csongrád megye , fizetés: Fizetés banki utalással, postával küldöm
Ramona01

2018. július 11.

Nekem nem igazán jött be. Elmászkál és 1-2 óra után mintha ott sem lett volna. A fedése sem túl jó. Az én karikáimmal nem tud megküzdeni. :( Maradok a catrice-es korrektoroknál.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 11.

kna

2018. május 28.

Imádom! Szépen fed, én a sötèt karikákra használom elsősorban. Nagyon könnyű eldolgozni a krémes állaga miatt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 28.

silver

2018. február 11.

Az egyetlen ok, amiért nem igazán vált be, hogy legvilágosabb szín is egy kicsit túl sötét nekem. Ezt leszámítva jó kis korrektor, jól fed.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 11.

Hencida

2017. december 18.

Szemem alá használom, jó kis darab. A legvilágosabbat szereztem be. Szépen eloszlatható, nem ül bele a ráncokba, jól eldolgozható. A fedése megfelelő, tartós.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. december 18.

Zsu1003

Korcsoport: >54
2017. október 23.

Nagyon jó kis korrektor. Én a szemem alá használom, kellően fed, nem csomósodik, nem ül a ráncokba. Egész nap a helyén marad.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2017. október 23.

VidamRt

2016. május 27.

A szemem alá használom. A megszűnt BS teafaolajos helyett vettem, de időközben sokat javult az arcbőröm így nem szükséges a patikra koncentrálnom.
Nagyon szépen fed és nem ül bele a ráncokba, a szem alatti finom bőrrel csodát tesz. "Órákat" lehet csalni a szemed alatt vele...:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 27.

zsebcuki

2016. február 10.

Egész nap bírja.Nem ült bele a kis ráncokba,kellően krémes.Csak a szemem alatti karikákra használom.Egy negatívumot tudok csak mondani,mégpedig,hogy a kevés a színválaszték.A legvilágosabb szint rendeltem,de egy kicsit még így is sötétebb.Ettől függetlenül napi használatban van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 10.

Maeraw21

2016. január 29.

Én csak a szemem alá használom, nekem nem ült bele az apró ráncokba, egyenletessé teszi a bőrszínem. Nagyon szeretem és a közepén lévő hidratáló csík szuper!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 29.

varga

2015. június 16.

Egész jó korrektor, jó az állaga, a sötét karikákra és a pattanásokra egyaránt jó.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. június 16.

szambi

2014. november 8.

2013. augusztus 27
Nekem nem igazán jön be. Nagyon zsíros és túl puha, ezért kúszik mászik, apró ráncokba egyből beül, rétegezni nem érdemes. A szem alatt hamar kifényesedik, nem túl esztétikus. Zsíros bőrre nem nyerő választás. Télen lehet, hogy jobban összebarátkozunk, de most egyáltalán nem nyert meg. Kàr. Mindenesetre majd én is visszajövök ha a téli véleményem ettől eltérne.
2014.11.08
Végül is tavaly télen elhasználtam. A hidegben nem ült bele a ráncokba, nem volt vele annyi baj, de ettől még egyáltalán nem lett a kedvencem.
Gyorsan fogyott, ami az én esetemben nem volt gond, de ez azt is jelenti, hogy kevéske van benne. Ja, és vigyázni kell a tekergetéssel, mert könnyen kitörik a helyéről.
Pont az előbb dicsértem a márkát, hogy sokat fejlődött, de azért ezen még lenne mit javítani, ami a használhatóságot illeti.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 8.

2013. augusztus 27
2014.11.08

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Sclerocarya Birrea Seed Oil, Aluminum Hydroxide
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

Szilikon féle, melynek elsődleges célja az összecsomósodás megakadályozása.

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.