The Body Shop

Ár:   4290 Ft   Kategória:   Szemkrémek
Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet feltöltötte: Anee876, az összetevőket feltöltötte: anonymous, Módosítva: 2013. április 23.

Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok
Kategória:   Szemkrémek
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Aloe verával hidratálja és megnyugtatja az érzékeny bőrt.

• Bisabololt tartalmaz, az új-kaledoniai bokor termése szintén bőrnyugtató
  • A zabmagolaj E-vitamin kivonata nyugtatja és védi az érzékeny bőrt

Illatanyag, színezék és alkoholmentes.

syrin

2019. október 7.

Tetszettek az összetevői, így mintát kértem belőle. Testesebb krémek alá jól esik valamilyen vizes-géles-semmilyen krémet kenni, ez pont olyan.
Most épp mást használok, de lehet, hogy ezt is beszerzem majd.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 7.

Most épp mást használok, de lehet, hogy ezt is beszerzem majd.

Csilluska

2015. október 4.

Én csak sima szemkörnyékápolót kerestem karikák ellen, ezért vettem. Tudom, a leírás szerint nem kifejezetten karikák ellen van, de gondoltam, ártani nem árthat. Eddig még csak Alverde és Balea szemkrémem volt, azok nem segítettek különösebben, és igazából ez se nagyon, pedig azt gondoltam, hogy egy drágább krém majd jobb lesz. Ma használom pontosan 4 hónapja, napi egy használattal még mindig sok van benne. A csomagolása jó, jó, hogy nem kell belenyúlkálni, az összetevői is szépek, de sajnos tényleg semmi extra. Szerintem nem fogom újra megvenni, hanem (ha találok) egy jó arckrémet fogok a szemkörnyékemre is használni, nem veszek külön szemkrémet, mert felesleges.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 4.

Hirannis

2015. június 4.

Nekem nincsenek nagyon ráncaim, de olyan feltöltöttnek éreztem a szemkörnyékem másnap reggel, a tekintetem is "kipihentebbnek" tűnt, nem irritál kifejezetten nyugtató hatása van :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 4.

fruzsicaaa

2013. május 7.

A bodzas zselevel egyutt hasznaltam kb 1 honapig (ennyi ido alatt fogyott el).
Nem vagyok benne biztos, hogy kettojuk kozul melyiknek koszonheto - vagy a kettonek egyutt? -, de a szemem alatti mely szaraz rancok teljesen kisimultak. Nehez eset vagyok, ha szemkornyekrol van szo: cizhianyos, allergias, erzekeny.. De ez a kombo valami csodat tett. A zsele meg tart, ezt viszont rohanok ujra venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. május 7.

A bodzas zselevel egyutt hasznaltam kb 1 honapig (ennyi ido alatt fogyott el).

Anee876

2013. január 12.

Elhasználtam, nem egy nagy durranás. Nem hidratál túlzottan jól, a kezdődő ráncocskákkal se csinált semmit.
Talán a fiatal korosztálynak ajánlanám első szemkörnyékápolónak. Valóban nem irritál, a kiszerelése praktikus, nem kell belenyúlkálni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 12.

Antioxidánsok: Tocopherol, Avena Sativa (Oat) Bran Extract
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Gel, Allantoin, Bisabolol, Avena Sativa (Oat) Bran Extract
Hidratálók: Cyclomethicone, Betaine, Glycerin
Vitaminok: Panthenol, Tocopherol

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

A hajdina magjából nyert kivonat. Az ún. Buckwheat Wax nevű,  Caprylic / Capric Triglyceride-ből Hydrogenated Vegetable Oil-ból és Polygonum Fagopyrum Seed Extractból álló hatóanyag gyártója szerint az összetevő gazdag béta szitoszterolban és telítetlen zsírsavakban, és bizonyítottan segít a szem alatti duzanatok, táskák csökkentésében.

A zabkorpa kivonata. A kozmetikumokban bőrradírozó, térfogatszabályzó és felszívó anyagként használják. Paula Begoun szerint kiváló gyulladáscsökkentő és antioxidáns hatású összetevő. Kutatások kimutatták, hogy a helyi alkalmazása védi a bőrben található fibroblasztokat (a bőr kollagén- és elasztin-termelő sejtjeit) a szabad gyökök káros hatásaitól.