The Body Shop

Ár:   4790 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Normál
Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Tokenbass, Módosítva: 2019. szeptember 10.

Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Normál
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Ez a nyugtató hatású, aloe verás nappali arckrém hidratálja az érzékeny arcbőrt, puhává és rugalmassá teszi azt, miközben megvédi az irritáló anyagoktól.

• Aloe vera: Hatékonyan harcol a bőrirritációk ellen. A pattanásos, gyulladt bőr kiváló ellenszere, segít a hegesedésben, s csökkenti a bőr kipirosodását. Segít csökkenteni a faggyútermelést.
  • Sheavaj: A sheavaj gazdag zsírsav-tartalma mellett sok A, E és F vitamint tartalmaz. Csökkenti az ekcéma tüneteit. Rendkívül jó hatással van a száraz bőrre, hosszantartó hidratálást biztosít. Használatával elkerülhető a terhességi csíkok megjelenése. A shea vaj gyors és hatékony megoldást nyújt a kirepedezett, igénybevett kéz és a száraz könyök bőrére. Segíti a sejtmegújulást, használatával megelőzhető a ráncok kialakulása.
  • Szezámmagolaj: Különösen ajánlott száraz és notmál bőrre. Remek antioxidáns, és rengeteg hasznos anyagot tartalmaz: omega-3, -6, -9 zsírsavak, valamint nagy mennyiségű ásványi anyag - vas, nikkel, mangán - és vitamin - főleg E-vitamin - található benne. A szezámolaj hatékony fertőtlenítő, valamint vírus-, baktérium- és gombaölő, ezeknek köszönhetően használta nyugtatja a bőrt. A szezámolaj gyorsan beszívódó olaj, kiváló áthatolóképességgel, így nem kell sokat várni rá, hogy kifejtse hatását.

Blaise

2020. június 14.

A természetes összetevők miatt vettem meg, de pénzkidobás volt. Zsíros állaga van, ami nekem nem jött be. Elhasználtam, de számomra semmit nem ért ez a krém, nem irritált, de nem is javított a bőröm állapotán.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 14.

sztike

2020. június 14.

Engem valahogy elkerült az Yves Rocher és a Body Shop őrület is, mindkét márka totálisan hidegen hagy. Leginkább azért, mert az az érzésem, hogy nagyobb a füstje, mint a lángja. Yves Rocher-nál pl. nem ritka, hogy ugyanaz van a nappali és az éjszakai krémben is egy termékcsaládon belül, a Body Shop meg egyszerűen arra játszik, hogy a "természetes összetevők" kifejezésre minden magára valamit is adó nő nyitja a pénztárcáját. A helyzet az, hogy ez a kifejezés nagyon hangzatos, de önmagában még nem garancia a világon semmire. A növényi összetevők gyakran a legirritálóbb dolgok, mert a növény a saját védekezésére termeli őket, nem arra, hogy nekem hibátlan porcelánbőröm legyen tőle. Attól meg, hogy egy növényi összetevő nem irritál, még nem lesz feltétlenül hasznos is a bőrömnek, de tudom, manapság a "mesterséges összetevő" káromkodásnak számít, és sokan előbb beveszik a parlagfű tablettát (!!!!), mint a csúnya, rossz, "mesterséges összetevőjű" gyógyszert (lehet tippelni, melyik a veszélyesebb...).
Szóval itt is valami hasonló a helyzet: nem irritál, de a világon nem csinált semmit, ennyit meg a csapvízről is el lehet mondani, önmagában az sem fog csodákat tenni a bőrömmel. Illata nincs, állagra jó masszív, zsíros érzetű. A bőrömet nem különösképpen tölti fel, de bajt se csinált. Nekem a lakótársam passzolta át, rajta 1 használat alatt kiütések jelentek meg tőle, szóval ő sem volt érte odáig. Ez a krém olyan semmilyen. A fúj-csúnya-rossz mesterségesen előállított hialuronsavval, Q10 koenzimmel és ureával komolyabb eredményeket értem el.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. június 14.

GabriellaK

2020. június 7.

Alapvetően nem szoktam sok mindenre egyszerre jó (arcra és testre egyaránt használatos) krémet vásárolni. Nem igazán hiszek benne, hogy hatásos lenne, de személyes ajánlás alapján gondoltam, miért ne; sajnos igazam lett. Az amúgy is zsírosabb T zónám állapotán rontott, és az arcom szárazabb részeit is inkább nehéznek, mint hidratáltnak éreztem. Nem hiszem, hogy a jövőben újra találkozunk.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 7.

esztervirag

2020. január 8.

Fél éve használom, tehát nem mondhatom, hogy nem adtam elég időt. Sajnos nem vált be annyira, mint vártam volna tőle. Vízhiányos a bőröm viszont pattanásás is, ezért nehéz jó hidratálót találnom magamnak. Ez elég könnyed, ezért választottam, viszont kipattogtam tőle és az illata is elég kellemetlen. Elhasználom kézkrémnek.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. január 8.

BEE6

2020. január 5.

Még nyáron vettem, mondván, hogy kell egy könnyű kis krém. Tetszett az állaga, illata semmi, ami részemről mindegy volt. Elkezdtem használni, de úgy igazából semmi változás nem történt. Pár nap kihagyással használtam, aztán egyszer amikor kinyitottam a tégelyt, láttam, hogy besűrűsödött, plusz illata lett, ami olyan volt mint a zsír. A homlokomra kentem kíváncsiságból. Olyan érzés volt, mintha nem kapott volna levegőt a bőröm. Úgyhogy ezen a napon meg is szűnt a kis kapcsolatunk, ami kb. 1 hónapot bírt. Így az árát nem éri meg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. január 5.

Gyulladáscsökkentők: Bisabolol
Hidratálók: Glycerin, Cyclomethicone, Butylene Glycol