The Body Shop

Ár:   4490 Ft   Kategória:   Testápolás
Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: plzita, Módosítva: 2015. június 9.

Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok
Kategória:   Testápolás

Argánolajos testradír

Jelentősen lassítja a sejtek és a bőr öregedését, fokozza rugalmasságát. Fájdalom-, és gyulladáscsökkentő hatású, így kiválóan alkalmazható kiütések, irritációk gyógyítására. A túl zsíros (aknés, pattanásos) és a túl száraz (ekcémás, pikkelysömörös) bőr optimális működését biztosítja is. Pozitív hatása van a cellulit (narancsbőr) és terhességi csíkok esetében is.

zsofi33

2019. november 19.

Imádom az illatát. Pont megfelelőek a szemcsék, utána puha a bőröm. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 19.

Imádom az illatát. Pont megfelelőek a szemcsék, utána puha a bőröm. :)

Zsuzsi216

2017. június 21.

UD: kipróbáltam arcra és nagyon jó. Teljesen más érzés, mint karon. Tetszik.

Nagyon kellemes kis termék. Sajnálom, hogy csak kis kiszerelésben vásároltam, mert hamarosan elfogy.
A felkaromon szoktam alkalmazni. Illata szuper, az állaga szerintem egy kicsit folyós (plusz több szemcsét el bírnék viselni), de a hatása remek. Utána nem kell testápoló, mert a bőrön marad egy olajos réteg az argántól valószínűleg. Fantasztikus puha és illatos lesz a bőr tőle. Ajánlom mindenkinek.
Arcra nem mertem használni, de gondolkodom rajta a tiltás ellenére. (Természetesen szemkörnyéket kerülve.)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. június 21.

UD: kipróbáltam arcra és nagyon jó. Teljesen más érzés, mint karon. Tetszik.

MissM

2017. január 3.

IMÁDOM! Sajnos nem bírtam ki, és az arcomat is leradíroztam vele, fantasztikus! Nagyon jó a szemcse mérete is, kellemesen radíroz, és szuper eredményt ér el. Pihe puha lesz utána a bőröm :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 3.

Kingácska0807

2016. október 17.

Már radírozás után olyan volt a bőröm, mintha be lennék testápolózva. Nem hittem,hogy ezek a termékek ennyire jók.. de igen... fantasztikus. Ez az illat.. Magasan veri az eddig használt termékeim közül bármelyiket.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 17.

Fviki

2015. augusztus 18.

Nagyon nagy szerelem, így most már három kedvenc radírom is van, csak győzzek választani!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. augusztus 18.

bockg

2015. július 14.

Nagyon szeretem az illatát, pont megfelelőek a szemcsék, végre nem érzem azt, hogy lenyúzná a bőrömet.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. július 14.

plzita

2015. június 15.

Isteni illata van, csupa szemcse, nagyon hatékony, a bőröm imádja. Egyetlen negatívuma, hogy nagyon folyós, ügyesnek kell lenni, hogy ne a zuhanytálcában végezze, egyszerűen kifolyik az ujjaim közül. Összehasonlításképpen a mangós sokkal "felhasználóbarátabb".

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. június 15.

Antioxidánsok: Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil
Hidratálók: Glycerin, Honey

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Színező anyag. (Piros)