Best of Beauty 2019

The Body Shop

Ár:   1790 Ft   Kategória:   Ajakápolók
Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lzsoficim, Módosítva: 2017. szeptember 30.

Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok
Kategória:   Ajakápolók
Bőrprobléma:   Vízhiány

Kend be vele az ajkaid, ahányszor csak szükségét érzed egy nap! Legyen mindig a táskádban!

• azonnali hidratálás
  • rendkívül hatékony marokkói argánolajjal
  • táskabarát méretben
  • kellemes keleties illattal
  • Közösségi Kereskedelemből származó marokkói argánolajjal

Annavictoria84

2017. szeptember 25.

Mérsékelten kedvelem, nagyon erős az illata, és zsírosít.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. szeptember 25.

Mérsékelten kedvelem, nagyon erős az illata, és zsírosít.

tenagi

2017. szeptember 18.

Ajándékba kaptam. Nagyon praktikus kiszerelés, bár én ennyiért nem vennék magamnak egy ajakápolót. Használ, szuper az illata, de más árkategóriában is van hasonlóan jó termék. (Csak ezért kap négy csillagot tőlem)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 18.

coffelove

2017. május 4.

Pillanatnyilag a legjobb ajakápolóm. Nagyon jól hidratál, nagyon jó az illata...ennyi kell.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 4.

Vicaeva

2017. január 20.

Tegnap 2590 Ft-ért vettem 20 ml-t a West Endben lévő The Body Shop üzletben. Eddig az ott vásárol termékeket imádtam, reméltem, hogy ez is beválik. Kicsit elkeserített, hogy itt 1790 Ft-ként szerepel. Az illata nagyon jó, de drágának tartom és akkor is ezt gondoltam. Azt hittem ennyi pénzért jobb lesz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. január 20.

gingerbloo

2016. november 29.

Az ára, illata, íze, jó. jól hidratál, azonban nem olyan tartós. Kb 10 perc alatt eltűnik a számról és utánna egyből ígyérzem, hogy még jobban be kell kennem. Igazéból szeretem,de nem tart sokáig a hatása. A csomagolását utálom. Az összes ilyet utálom. Kicsit krémes a kezed és soha többé nem tudod kinyitni. Nem bántam meg, de következőleg nem ezt veszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. november 29.

Funnyface

2016. november 12.

Rendkívül nehéz és zsíros érzés az ajkaimon, olyan, mintha csak a bőröm tetején csücsülne és soha nem akarna felszívódni. Esténként használtam, de reggelre nem tapasztaltam változást. Felszívódása után ajkaim nem hidráltak. Rendkívül sokáig elég, sokat nem is lehet belőle használni egyszerre, olyan zsíros, viaszos a textúrája. Az illata decens, kb. egy év után avasodik meg. Mindig vattapálcikával nyúltam bele, nem is hordtam a táskámban. A felét derekasan elhasználtam, de másikat kellett vennem...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. november 12.

gendur.berni

2016. április 25.

Az illata a legjobb, de szerintem jól is hidratál. Könnyen kenhető, viszonylag hamar beszívódik és sokáig elég ez a kis tégely.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 25.

SzaszaK

2016. február 1.

Körülbelül egy éve megvan és esténként használom, de így is elég kevés fogyott el belőle. Mint már írtam - este használom-, mert elég zsíros az állaga. Az illata kellemes, engem nem zavar. A kicserepesedett számat nem szárítja tovább, de csodát nem művel, így nem ez Az Igazi ajakápoló a számomra.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 1.

zsuzsoka0925

2015. november 6.

Nekem abszolút bevált és meglepően sokáig kitart a kis tégely.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 6.

Nekem abszolút bevált és meglepően sokáig kitart a kis tégely.

princesskate87

2015. szeptember 21.

Árához képest gyengécske. Az illata kellemes, de nem szaglászni vettem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 21.

Árához képest gyengécske. Az illata kellemes, de nem szaglászni vettem.

Antioxidánsok: Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil, Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil, Tocopheryl Acetate, Tocopherol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol