The Body Shop

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Egyéb
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Zsíros
Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Theresia, Módosítva: 2015. március 23.

Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok
Kategória:   Egyéb
Bőrtípus:   Zsíros

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia (régi)

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia (régi)

varadi85

2013. május 16.

Az az érdekes, hogy én ezt a púderes hatást pont nem tapasztaltam... lehet, hogy túl sok olaj van a bőrömön és ezért :D?! Na mindegy, én nagyon elégedett vagyok vele, tavasztól kezdődően a T-vonalam igencsak kifényesedik pár óra után, akármilyen alapozót és púdert használok. Úgyhogy csak rányomkodok egy ilyen lapocskára kritikus területekre, és megint elvagyok pár óráig, nekem nagyon bejött.
Részletes teszt képekkel itt:

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. május 16.

Részletes teszt képekkel itt:

annapanni

2013. május 13.

Erre én is emlékszem, egyszer próbáltam. Inkább púderezi a bőrt ahova odanyomom, mint felitatná az izzadságot/fénylést. A sima mattító itatóslap jobban teljesít, de ezért az árért nem tud többet, mint egy olcsó drogériás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. május 13.

jibjab

2013. május 7.

Régebbi kiszerelésben hoztam külföldről. Annyi a különbség, hogy az nem fekete, hanem natúr színű volt. 4 euro körül volt az ára, ami nem olcsó. Jó volt, mert valóban mattosított, bár nem olyan hosszú a hatása. 1 csomaggal elhasználtam, de nem szeretem a púderes hatást, ha mattosítani akarom púderrel, akkor inkább azt választom, mert ezt mégsem olyan könnyű egyenletesen felvinni és akkor poros hatása van. Aki ragaszkodik a púderes hatáshoz, annak nagyon praktikus lehet, főleg nyáron. Elég világos a púder, kicsit rózsaszínes, átlátszó, a nagyon világos bőrhöz is megfelelő. Kipróbáltam, de annyira nem győzött meg, hogy ennyi pénzért újra vegyem, főleg azért, mert, amint mondtam, nem szeretem, ha poros, púderes finisht.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. május 7.

Fényvédők: Titanium Dioxide
Színezékek: CI 77492, Titanium Dioxide / CI 77891, CI 77491, CI 77499