The Body Shop

Ár:   2190 Ft   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: rose, Módosítva: 2017. november 23.

Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok
Kategória:   Hajápolók

Ez az ellenállhatatlan illatú kondícionáló hajbalzsam régi kedvenc a The Body Shop®-tól 1988-ból – most továbbfejlesztve banánpürével és 100%-ban újrahasznosított csomagolásban!

A banános balzsam azokból a banánokból készül, amiket a szupermarketek a méretük vagy formájuk miatt visszautasítanak.

Edina92

2019. március 15.

Elsőre véletlenszerűen az illata miatt választottam, azóta kb 2 éve tart a barátságunk. :) Mindig újraveszem, van, hogy kicsit elkalandozok más balzsamokat is kipróbálok de aztán a csalódástól mindig visszakullogok ehhez a termékhez. Azt hiszem akinek normál haja van annak tökéletes választás. Nem nehezíti el a hajat szárítást követően, nem lesz ragacsos tőle a hajvégem és ez az egyetlen balzsam ami az én hajamat puhává és kifésülhetővé teszi, az illatáról nem is beszélve. Én nem mondanám drága terméknek, van a polcomon 6500 Ft-os balzsam is ami nem vált be és ott csücsül jó ideje elhasználatlanul.

Edina92
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 15.

Bzsofia35

2019. március 11.

Kicsit féltem tőle, hogy nem lesz olyan hatásos, mint más drogériás balzsam miután ennyire "minden mentes". Szerencsére kellemesen csalódtam ! Számomra eddig ez a legjobb balzsam, az illata is nagyon kellemes, és valóban kitart a mosás utáni napokon is :) Ha valaki ki szeretné próbálni, már van 60 ml-es kiszerelés is ( 990 ft), aminek a ml ára persze sokkal húzósabb, de mégse marad rád egy nagy adag balzsam ha nem tetszik.

Bzsofia35
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 11.

barbusus93

2019. február 28.

Majdnem mindegyik The Body Shop-os terméket imádom, mert mindnek, olyan intenzív és tartós illata van. Ez alól ez a termék sem kivétel. Hajmosás után még másnap is érzem az illatát. Kb. 15-20 percig szoktam fent hagyni. Jól ápolja a hajvégeket. Nekem elég sokáig elég ez a kiszerelés, újra venném ha nem lennék ennyire kíváncsi más termékekre is. :)

barbusus93
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 28.

domanybeatrix

2019. február 12.

Biztos velem van baj, mert úgy látom, a többség nagyon elégedett ezzel a balzsammal.
A két csillag az illatnak szól. Meg hogy újrahasznosított csomagolás, meg csúnya banánok felhasználása. Ennyi.
De.
Ez az illat sajnos nálam egyáltalán nem tartós. A termék állaga sem tetszett, az meg főleg nem, hogy pár mosás alatt el is fogyott. Ami tulajdonképpen nem is olyan nagy baj tekintve 'elégedettségemet'... Hosszú, göndör hajam van, és sok kellett rá. Nem éreztem, hogy segítene a kibontásban. Ápoló hatását sem éreztem.
Ennyit egy sajátmárkás balzsam is tud. És azt se mondhatjuk, hogy ezért a pénzért ennyit lehet várni, mert hasonló árkategóriában vannak nekem jobban bevált termékek, csak azokat sajnos külföldről kell rendelni. De inkább akkor rendelek és várok.
Igazából csak azért nem ajándékoztam el, hogy nehogy megbántsak vele valakit. :D

domanybeatrix
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. február 12.

De.

lauralkcs

2019. január 5.

A sampont és a balzsamot együtt használtam. Ami azt illeti, az illata tényleg eszméletlenül csodálatos, a hajam finom, enyhén kókuszos beütésű banán illatú volt legalább 2-3 napig, ami más termékek esetében nem ennyire kitartó.
Viszont... már a második mosásnál éreztem, hogy a hajam sokkal nehezebben kifésülhető, szalmaszerű, durva tapintású. Egyébként is nagyon hosszú, így a fésülködések igazi rémálommá váltak egy idő után.
Ezért mint alkalmi vendég vesz részt a hajmosásban, mert az illatáról tényleg nem tudok lemondani.

lauralkcs
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 5.

Zsanoka

2018. november 5.

Imádtam, 4x újra vettem. Először teljesen jól bevált a festetlen hajra. Szőkítés után már úgy érzem kevés, így más termékre váltottam. Az illata viszont csodás, a hajmosás napján végig megmarad!

Zsanoka
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 5.

Fruzsinkaaa

2018. november 1.

Az árán kívül semmi problémám vele. Imádom az illatát, állagát, hatását.

Fruzsinkaaa
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 1.

Az árán kívül semmi problémám vele. Imádom az illatát, állagát, hatását.

Banszky

2018. október 29.

Picit csalódás ez a termék számomra. Itteni véleményeket nézegettem és tetszett meg. Bementem az üzletben és kb 3 alkalommal hagytam ott,hogy ááá nem kell ez nekem hiába a sok jó vélemény,van bevált balzsamom. Isteni illata és a krémmániám nem hagyott nyugodni úgyh megvettem. Egy teljesen átlagos kis balzsam,mennyei banán illattal. Igazán nem láttam érdembeli változást,se nem puha,se nem fényes,se nem kifésülhetőbb tőle a hajam. De az illata... azért megérte. Egyszer.

Banszky
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 29.

rosegold28

2018. szeptember 28.

Imádom az illatát!! 10-20 percig szoktam fent hagyni hajmosás után, majd kiöblítem. 1-2 napig érződik a hajamon az illata. Selymes puhává teszi a hajvégeket, mondjuk én csak oda szoktam felvinni, fejtetőre nem. Sokáig elég. Még nem tudom az ára miatt, hogy újraveszem -e vagy kipróbálom a Fructis banános pakolását.

rosegold28
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 28.

Hugus

2018. szeptember 24.

Nekem nagyon nem vált be. Ezt a terméket a samponjával együtt vásároltam. Iszonyatosan viszketett tőle a fejbőröm, plusz a hajam is korpás lett, ráadásul a homlokomnál előjöttek ilyen apró kiütések is. Külön külön is próbáltam őket használni, kombináltam más márkájú samponnal, de így sem lett jobb a helyzet. Elajándékoztam inkább.
Illattá egész jó, emiatt jár az egy csillag.

Hugus
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 24.

Illattá egész jó, emiatt jár az egy csillag.

Antioxidánsok: Ascorbic Acid
Hidratálók: Propylene Glycol
Vitaminok: Panthenol, Ascorbic Acid

Forrás: Leslie Baumann: Cosmetic Dermatology

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!