KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

The Body Shop

Ár:   2190 Ft   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: rose, Módosítva: 2017. november 23.

Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok
Kategória:   Hajápolók

Ez az ellenállhatatlan illatú kondícionáló hajbalzsam régi kedvenc a The Body Shop®-tól 1988-ból – most továbbfejlesztve banánpürével és 100%-ban újrahasznosított csomagolásban!

A banános balzsam azokból a banánokból készül, amiket a szupermarketek a méretük vagy formájuk miatt visszautasítanak.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Zsanoka

2018. november 5.

Imádtam, 4x újra vettem. Először teljesen jól bevált a festetlen hajra. Szőkítés után már úgy érzem kevés, így más termékre váltottam. Az illata viszont csodás, a hajmosás napján végig megmarad!

Zsanoka
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 5.

Fruzsinkaaa

2018. november 1.

Az árán kívül semmi problémám vele. Imádom az illatát, állagát, hatását.

Fruzsinkaaa
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 1.

Az árán kívül semmi problémám vele. Imádom az illatát, állagát, hatását.

Banszky

2018. október 29.

Picit csalódás ez a termék számomra. Itteni véleményeket nézegettem és tetszett meg. Bementem az üzletben és kb 3 alkalommal hagytam ott,hogy ááá nem kell ez nekem hiába a sok jó vélemény,van bevált balzsamom. Isteni illata és a krémmániám nem hagyott nyugodni úgyh megvettem. Egy teljesen átlagos kis balzsam,mennyei banán illattal. Igazán nem láttam érdembeli változást,se nem puha,se nem fényes,se nem kifésülhetőbb tőle a hajam. De az illata... azért megérte. Egyszer.

Banszky
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 29.

rosegold28

2018. szeptember 28.

Imádom az illatát!! 10-20 percig szoktam fent hagyni hajmosás után, majd kiöblítem. 1-2 napig érződik a hajamon az illata. Selymes puhává teszi a hajvégeket, mondjuk én csak oda szoktam felvinni, fejtetőre nem. Sokáig elég. Még nem tudom az ára miatt, hogy újraveszem -e vagy kipróbálom a Fructis banános pakolását.

rosegold28
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 28.

Hugus

2018. szeptember 24.

Nekem nagyon nem vált be. Ezt a terméket a samponjával együtt vásároltam. Iszonyatosan viszketett tőle a fejbőröm, plusz a hajam is korpás lett, ráadásul a homlokomnál előjöttek ilyen apró kiütések is. Külön külön is próbáltam őket használni, kombináltam más márkájú samponnal, de így sem lett jobb a helyzet. Elajándékoztam inkább.
Illattá egész jó, emiatt jár az egy csillag.

Hugus
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 24.

Illattá egész jó, emiatt jár az egy csillag.

csill87

2018. szeptember 22.

Ud.: Nem hiszem el, hogy az előző véleményemet 2012-ben írtam erről a termékről :)) Azóta több balzsamot is kipróbáltam, de semmi nem olyan jó, mint ez!!! Komolyan, semmitől nem olyan egészséges a hajam, mint ettől. Remélem sosem fogják megszüntetni, mert nekem ez olyan oszlopos tag a rutinomban,mint a Bioderma micellás víz, vagy a Himalaya Herbals fogkrém.

Az illata rajtam nem tartós, de nem nagyon bánom mert nem szeretem a banánt én sem. A Rainforest Shine samponnal együtt használom és inkább annak maradandó az illata.
Tényleg ad valami plusz táplálást, nagyon selymes lesz tőle a haj, és sokkal könnyebb kifésülni.

csill87
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 22.

tara95

2018. szeptember 18.

Száraz, hullámos hajamra mindent pakolásként rakok, nem látom értelmét a balzsamoknak. Ebből is egy jó adagot kentem fel és hagytam hatni egy óráig kb. Nagyon tápláló, isteni banános-rágós illata van, a hajam soha semmitől nem lett ennyire puha és fényes, nagyon-nagyon tetszik!

tara95
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. szeptember 18.

lora91

2018. augusztus 2.

Nagyon száraz a hajam és ezért szántam rá magam - még a húzós ára mellett is - hogy megvásároljam. Nem bántam meg. Segített a hajamon, de a legnagyobb plusz, hogy nem zsírosodik tőle jobban a hajam, hanem szép puha marad tőle. Aki szereti az igazi, édes gyümölcsös illatot, annak nem fog csalódást okozni, ebből szempontból sem :)

lora91
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 2.

Zsana22

2018. július 29.

Azért vettem meg a terméket, mert kiszőkítettem a hajam és nagyon el kezdett töredezni.
A várt eredményt hozta a hajvégeim jobban bírták, a hajam puha és fényes lett. Nekem az illata is nagyon tetszik. Az egyetlen negatívuma számomra az ára, de mivel nem egész hosszra viszem fel sokáig eltart.

Zsana22
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 29.

Molly01

2018. július 28.

Az itt olvasott vélemények alapján vettem meg de sajnos az illatán kívül semmi pozitívat nem tudok róla mondani. Semmi hatása nem volt a hajamra ahhoz képest, hogy az ára kicsit borsos.

Molly01
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 28.

Antioxidánsok: Ascorbic Acid
Hidratálók: Propylene Glycol
Vitaminok: Panthenol, Ascorbic Acid

Forrás: Leslie Baumann: Cosmetic Dermatology

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!