KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

The Body Shop

Ár:   2190 Ft   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: rose, Módosítva: 2017. november 23.

Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok
Kategória:   Hajápolók

Ez az ellenállhatatlan illatú kondícionáló hajbalzsam régi kedvenc a The Body Shop®-tól 1988-ból – most továbbfejlesztve banánpürével és 100%-ban újrahasznosított csomagolásban!

A banános balzsam azokból a banánokból készül, amiket a szupermarketek a méretük vagy formájuk miatt visszautasítanak.

The Body Shop Banános Hajbalzsam+Sampon
Ár: 2000 Ft , Eladó: BonnyBunny
Állapot: lásd a képen, Helyszín: Miskolc, fizetés: fizetés banki utalással, Foxpost, MPL csomagautomatába vagy postával küldöm, személyes átvétel

Bubucim

2018. február 10.

Kis kiszerelésben vettem meg, amit ki is próbáltam, de nyáron lesz igazi nagy kedvenc az illata miatt. :) Alapvetően zsíros mostanában a hajam, de a vége száraz. Nagyon jól puhította ezt a száraz részt. Szerintem egyáltalán nincs mű illata, nagyon is természetes. Sajnálom, hogy a hajtípusom miatt a samponját nem tudom használni. :(

Bubucim
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 10.

Fruzsina0620

2018. január 9.

Egészen ól hidratálta a hajamat, de semmi extrát nem tudott nekem mutatni. Nekem ez a banán illat egyáltalán nem jön be, számomra nagyon mű. Nem venném újra.

Fruzsina0620
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 9.

borb.biaa

2017. december 15.

Két hónapja használom, és teljesen meg vagyok vele elégedve. Fényessé, puhává teszi a hajamat, a kifésülhetőséggel sincsen gond és az illata is nagyon jó.

borb.biaa
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 15.

sandor_zsofia

2017. december 11.

Nagyon jó illata van, de nekem a kifésülhetőség,puhaság meg amit úgy egy balzsamtól várok elmaradt.

sandor_zsofia
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 11.

Wee

2017. december 8.

Az illata miatt vettem meg, az értékelések alapján nem vártam tőle olyan sokat.
Kellemes csalódás, volt, hogy az illata nagyon sokáig érezhető a hajamon, könnyen fel tudom kenni és annyira nem mű-zselé-szerű (bár ez talán a Body Shop-tól elvárt minőség:)) Az illata természetes banán, egyáltalán nem géj. És csodálatos, hogy milyen puha lesz tőle a hajam. Ez a hatás pedig tartós a következő hajmosásig, és ez vonatkozik az illatára is.
Nekem újravevős, bár kicsit borsos ára van. Illetve sajnálom, hogy nincs belőle nagyobb kiszerelés.

Wee
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 8.

Az illata miatt vettem meg, az értékelések alapján nem vártam tőle olyan sokat.

anettvagyok

2017. október 31.

Nehéz eset a hajam. Nem festem, viszont a végei a hajamnak nagyon szárazak és töredezettek, a tövek pedig pikk-pakk zsírosodnak. Na ez a cucc átalakította a hajam úgy érzem :D pihe-puha banános illatú hajam lett tőle, gyönyörűek a végei és lassabban is zsírosodik, mint attól, amit régen használtam. Egyet sajnálok, hogy nagyon drága, ezért szívesen levonnék egy pontot... :/

anettvagyok
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 31.

katica22

2017. október 15.

Samponjával együtt vásároltam/használtam. Igaz a samponja hamarabb elfogyott, de nagyon puha és fényes lett tőle a hajam, isteni illata van.

katica22
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 15.

kiralykislany

2017. augusztus 13.

Együtt használom a sampont, a balzsamot, és a maszkot. Nagyon jó ez a banános illat, nekem 1-2 napig meg is marad a hajamban. A hatásuk viszont nagyon átlagos.
Ki fogom próbálni őket külön-külön is, mással kombinálva.

kiralykislany
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. augusztus 13.

Ki fogom próbálni őket külön-külön is, mással kombinálva.

Virvatuli

2017. július 7.

Muszáj volt kipróbálni, és jó, jó, de nem nyújt semmi kiemelkedőt. Nagyon puha a hajam utána, de nem lesz sem látványosan szép, sem könnyebben fésülhető. Nem bántam meg, hogy megvettem, kellemes volt használni, de annyira nem nyűgözött le, hogy újra akarjam venni.

Virvatuli
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. július 7.

Gerrardfan

2017. július 3.

Ezt is mint a sampont is az illata miatt szoktam megvenni néha. A balzsamot jobban szeretem mint a sampont. Használata után könnyen kifésülhető a hajam, puha és lágy érzetet ad.

Gerrardfan
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. július 3.

Antioxidánsok: Ascorbic Acid
Hidratálók: Propylene Glycol
Vitaminok: Panthenol, Ascorbic Acid

Forrás: Leslie Baumann: Cosmetic Dermatology

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!