KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

The Body Shop

Ár:   2190 Ft   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: rose, Módosítva: 2017. november 23.

Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok
Kategória:   Hajápolók

Ez az ellenállhatatlan illatú kondícionáló hajbalzsam régi kedvenc a The Body Shop®-tól 1988-ból – most továbbfejlesztve banánpürével és 100%-ban újrahasznosított csomagolásban!

A banános balzsam azokból a banánokból készül, amiket a szupermarketek a méretük vagy formájuk miatt visszautasítanak.

Ár: Megegyezés szerint , Eladó: rayeri
Állapot: Kb. félig van, Helyszín: Budapest 20. ker, fizetés: Foxpost, posta, személyes átvétel

lora91

2018. augusztus 2.

Nagyon száraz a hajam és ezért szántam rá magam - még a húzós ára mellett is - hogy megvásároljam. Nem bántam meg. Segített a hajamon, de a legnagyobb plusz, hogy nem zsírosodik tőle jobban a hajam, hanem szép puha marad tőle. Aki szereti az igazi, édes gyümölcsös illatot, annak nem fog csalódást okozni, ebből szempontból sem :)

lora91
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 2.

Zsana22

2018. július 29.

Azért vettem meg a terméket, mert kiszőkítettem a hajam és nagyon el kezdett töredezni.
A várt eredményt hozta a hajvégeim jobban bírták, a hajam puha és fényes lett. Nekem az illata is nagyon tetszik. Az egyetlen negatívuma számomra az ára, de mivel nem egész hosszra viszem fel sokáig eltart.

Zsana22
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 29.

Molly01

2018. július 28.

Az itt olvasott vélemények alapján vettem meg de sajnos az illatán kívül semmi pozitívat nem tudok róla mondani. Semmi hatása nem volt a hajamra ahhoz képest, hogy az ára kicsit borsos.

Molly01
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 28.

andrej

2018. június 30.

Egy ideig ezt használtam, de egy idő után azt vettem észre, hogy elnehezítette a hajam, ettől függetlenül mindig szép, puha, fényes lett a hajam, könnyű volt kifésülni. Szerettem használni, nagyon jól ápoló, fincsi banános illatú kis balzsam. :)

andrej
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 30.

banita4

2018. május 31.

Az illatát egyszerűen imádom viszont nagyon rövid ideig érezni. A hatása átlagos, semmi extrát nem tud. Csak a fincsi illat miatt 4*.

banita4
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 31.

pacsirszkyh

2018. május 26.

Az illata szuper, a hatása számomra átlagos!

pacsirszkyh
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 26.

Az illata szuper, a hatása számomra átlagos!

szilvasitimea

2018. május 23.

Csoda! az illata elsőre nagyon mű volt, aztán felkenve már nagyon finom volt.könnyű volt eldolgozni, és az eredmény....csodálatosan puha, fényes, gubanctalan haj, még fésülnöm sem kellett!!! nehezen kezelhető, ombréra szívatott szanaszét töredezett hajam ujjongott. teljesen új életre keltette, amíg el nem megyek fodrészhoz... :)))) ( a balzsamba tettem egy kicsit TBS szőlőmagolajos hajszérumot is, az is sokat nyomott a lattban ). szóval nagyon tudom ajánlani, a samponját is kipróbálom majd.

UPDATE: régóta kedvencem, felváltva használom a Ziaja kakaósával. Iszonyatosan fényes és puha lesz tőle a hajam, egészséges kinézete van, és az illatát másnap is érzem a hajamon.

szilvasitimea
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 23.

Mildi

2018. május 3.

Ajándékba kaptam a sampont és balzsamot együtt, és egyből megszerettem. A hosszú, festett, naponta mosott, vízhiányos, gubancolódó hajamra valóságos csodaszer. Remekül lehet fésülni, könnyű, csillogó hajat eredményez, plusz isteni banán illatot hagy maga után. Csak ezt fogom használni, míg meg nem unom, vagy valami másra nem lesz szüksége a hajamnak.

Mildi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. május 3.

SoLy

2018. április 20.

A száraz és töredezésre hajlamos hajvégeimre jó választás volt, főleg így nyár közeledtével

SoLy
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. április 20.

Bakka

2018. február 20.

Szeretem az illatát, sokáig érezni a hajamon.

Bakka
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 20.

Szeretem az illatát, sokáig érezni a hajamon.

Antioxidánsok: Ascorbic Acid
Hidratálók: Propylene Glycol
Vitaminok: Panthenol, Ascorbic Acid

Forrás: Leslie Baumann: Cosmetic Dermatology

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!