The Body Shop

Ár:   2190 Ft   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: rose, Módosítva: 2017. november 23.

Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok
Kategória:   Hajápolók

Ez az ellenállhatatlan illatú kondícionáló hajbalzsam régi kedvenc a The Body Shop®-tól 1988-ból – most továbbfejlesztve banánpürével és 100%-ban újrahasznosított csomagolásban!

A banános balzsam azokból a banánokból készül, amiket a szupermarketek a méretük vagy formájuk miatt visszautasítanak.

MeaGNewcastle

2020. október 19.

Az illatába szerettem bele, megvettem az egész banános családot, a sampont, a balzsamot, a tusfürdőt és a testvajat.
A balzsam jól hidratál, kellemes tapintású lesz a haj tőle és nagyon jó de nem tartós illatú, nem is a legjobb amit használtam, így nem is fogom újravenni, az illatától is kezdtem rosszul lenni a végére.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 19.

Mazsidrazsi9

2020. szeptember 14.

Nagyon kellemes es tartos illata van, viszont nekem a kiszokitett hajveget nem tudta ugy behidratalni, mint mondjuk a Maui vagy a L’oreal termekek. Nem penzkidobas a cucc, de ugyanezert az arert sztem van jobban hidratalo balzsam is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 14.

KRozi

2020. augusztus 17.

Én is csak 5 csillagot tudok adni ennek a terméknek.
Még csak kis kiszerelésben vettem, mert alapból nem vagyok oda a banános dolgokért, de ennek kicsit rágógumis illata van. (Szóval biztos megveszem a nagy tesóját.)
Az illatán kívül, pedig nagyon selymessé varázsolja a hajam. Minél tovább hagyod hatni, annál intenzívebb és tartósabb az illat. Napokkal hajmosás után is érzem. És imádom. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 17.

Én is csak 5 csillagot tudok adni ennek a terméknek.

csibyg

2020. augusztus 3.

Egyik kedvenc hajbalzsam. Elképesztő finom az illata és szuper puha lesz tőle a hajam! szilikon mentes, plusz pont!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 3.

browniee

2020. június 29.

Nagyon szerettem ezt a hajbalzsamot, puha és nagyon finom banános illatú volt tőle a hajam. :) Tetszik, hogy nincsen benne szilikon és cruelty-free. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. június 29.

Saci22

2020. június 28.

Nagyon fincsi az illata, szinte megettem volna. Egy kicsit jobb mint átlagos balzsam volt az én hajamra. A samponnal együtt egész jól működtek együtt.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. június 28.

PaNel95

2020. június 25.

Egy mindenféle hajra való balzsamot kerestem. Azzal tisztában voltam, hogy nem lesz kiemelkedő hatású, nem fog nagyon hidratálni, de arra nem gondoltam, hogy abszolút semmi hatása nem lesz.
Mégcsak puhábbá se teszi a hajam vagy jobb tapintásúvá se.
Szerencsére az icipici, utazó méretet vettem meg.
Az illata nem rossz, nekem benne marad a hajamba másnapig is, de annyira nem rajongok az ilyen erős illatú dolgokért. Nem is értem a parfümöt benne, ha már tényleg igazi banánt használnak fel hozzá...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 25.

Mégcsak puhábbá se teszi a hajam vagy jobb tapintásúvá se.
Szerencsére az icipici, utazó méretet vettem meg.

cornelia126

2020. június 15.

Imádom az illatát, még a következő hajmosásnál is szoktam érezni az illatát. Szép és puha lesz tőle a hajam, nekem bevált.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 15.

Bevimici

2020. május 6.

Az illatát imádom. Legrosszabb napokon is jókedvre derít. A hatása közepes és kicsit drágának is tartom, de az illata miatt lehet újra veszem a fizetésnapon :D

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. május 6.

Manna98

2020. március 12.

Nem vártam tőle csodát, festett és száraz a hajam, az illata miatt vettem meg. Viszont meglepően puha lett tőle a hajam, igaz használok rá 2 másik hajápolót is. Az illata viszont mindent visz, és tartósan érzem a hajamon:)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. március 12.

Antioxidánsok: Ascorbic Acid
Hidratálók: Propylene Glycol