The Body Shop

Ár:   2190 Ft   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: rose, Módosítva: 2017. november 23.

Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok
Kategória:   Hajápolók

Ez az ellenállhatatlan illatú kondícionáló hajbalzsam régi kedvenc a The Body Shop®-tól 1988-ból – most továbbfejlesztve banánpürével és 100%-ban újrahasznosított csomagolásban!

A banános balzsam azokból a banánokból készül, amiket a szupermarketek a méretük vagy formájuk miatt visszautasítanak.

duchess_g

2020. január 17.

Azért vettem meg, mert ,,ikonikus" termék, egyébként eszembe sem jutott volna, mert a boltban visszataszítónak találtam az illatát. Szilikonmentes balzsamot szerettem volna kipróbálni, nekem nem jött be a hatása. Az illata végül használatkor meglepő módon tetszett, tartós is a hajban, bár 2 nap után valahogy inkább büdös, mintsem semleges. Csodát a károsodott hajjal nem fog tenni, talán festetlen hajra lehet ez elegendő. Összességében nem fogom újravenni, mert nem hidratál eléggé, és bár tudom, hogy elvileg ,,rosszabbak" a hajnak, de én visszatérek a szilikonos hajápolókhoz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 17.

hb0

2019. december 30.

Már sokadjára vettem újra időről időre, isteni illata van (bár sajnos ez annyira nem tartós) és puhává teszi a hajat, de mire a végére érek mindig rájövök, hogy igazából semmi extra, egy kedvezőbb árú balzsam is tudja ugyanezt. Viszont mellette szól az állatkísérlet-mentesség, hogy fair trade és ez a banán illat. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. december 30.

eprecs

2019. december 22.

Kuponnal, kedvezmennyel nagyon jó áron tudtam megrendelni a samponjával együtt. Nem rossz, finom az illata, de semmi extra hatás, nem tudom hogy újra vásárolom e, majd ha elfogy meglátom mennyire szerettük meg egymást. Az illata viszont lehetne tartósabb szárítás után szinte semmit nem érezni már.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 22.

hennniii

2019. december 16.

Nagyon műbanános, én imádom!!!! A hatása is szuper, a samponnal együtt használva mennyein puha a hajam, ezzel ki tudtam tolni a hajmosást 4 napra! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 16.

TDiana

2019. november 1.

Kellemes az illata, jól táplálja és puhává teszi a hajam.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 1.

Kellemes az illata, jól táplálja és puhává teszi a hajam.

annasara82

Korcsoport: < 18
2019. október 4.

Nagyon jó illatú, jó minőségű és még az ára is elég jó. Viszont nálam elég gyorsan el szokott fogyni, mivel a hajam rémesen száraz, de nem sajnálom, mivel ez egy kész csodaszer számomra.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2019. október 4.

LoRs

2019. október 2.

Évek óta használom és imádom! <3 Az illata egyszerűen mesés, a hatása még inkább, az én hajammal csodákat művel, puha, selyem és dús lesz a használata után. Az egyik kedvenc TBS termékem :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 2.

Lilium

2019. július 26.

Nagyon nehéz kirázni a flakonból, de ettől eltekintve szuper. Fényes és puha, de mégis könnyű haj a végeredmény, egyáltalán nem nehezít el. Az illata a legjobb, minden hajmosás közben megenném.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. július 26.

RaSari

2019. július 15.

Legkedvencebb balzsamom! Puhítja a hajamat és naaagyon szeretem az illatát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. július 15.

Legkedvencebb balzsamom! Puhítja a hajamat és naaagyon szeretem az illatát.

nanderi

2019. május 28.

Ha a hatása nem is teljesen, de az illata vlaami bombasztikus! A samponja is isteni!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 28.

Antioxidánsok: Ascorbic Acid
Hidratálók: Propylene Glycol