KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

The Body Shop

Ár:   2190 Ft   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: rose, Módosítva: 2017. november 23.

Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok
Kategória:   Hajápolók

Ez az ellenállhatatlan illatú kondícionáló hajbalzsam régi kedvenc a The Body Shop®-tól 1988-ból – most továbbfejlesztve banánpürével és 100%-ban újrahasznosított csomagolásban!

A banános balzsam azokból a banánokból készül, amiket a szupermarketek a méretük vagy formájuk miatt visszautasítanak.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

sandor_zsofia

2017. december 11.

Nagyon jó illata van, de nekem a kifésülhetőség,puhaság meg amit úgy egy balzsamtól várok elmaradt.

sandor_zsofia
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 11.

Wee

2017. december 8.

Az illata miatt vettem meg, az értékelések alapján nem vártam tőle olyan sokat.
Kellemes csalódás, volt, hogy az illata nagyon sokáig érezhető a hajamon, könnyen fel tudom kenni és annyira nem mű-zselé-szerű (bár ez talán a Body Shop-tól elvárt minőség:)) Az illata természetes banán, egyáltalán nem géj. És csodálatos, hogy milyen puha lesz tőle a hajam. Ez a hatás pedig tartós a következő hajmosásig, és ez vonatkozik az illatára is.
Nekem újravevős, bár kicsit borsos ára van. Illetve sajnálom, hogy nincs belőle nagyobb kiszerelés.

Wee
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 8.

Az illata miatt vettem meg, az értékelések alapján nem vártam tőle olyan sokat.

anettvagyok

2017. október 31.

Nehéz eset a hajam. Nem festem, viszont a végei a hajamnak nagyon szárazak és töredezettek, a tövek pedig pikk-pakk zsírosodnak. Na ez a cucc átalakította a hajam úgy érzem :D pihe-puha banános illatú hajam lett tőle, gyönyörűek a végei és lassabban is zsírosodik, mint attól, amit régen használtam. Egyet sajnálok, hogy nagyon drága, ezért szívesen levonnék egy pontot... :/

anettvagyok
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 31.

katica22

2017. október 15.

Samponjával együtt vásároltam/használtam. Igaz a samponja hamarabb elfogyott, de nagyon puha és fényes lett tőle a hajam, isteni illata van.

katica22
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 15.

kiralykislany

2017. augusztus 13.

Együtt használom a sampont, a balzsamot, és a maszkot. Nagyon jó ez a banános illat, nekem 1-2 napig meg is marad a hajamban. A hatásuk viszont nagyon átlagos.
Ki fogom próbálni őket külön-külön is, mással kombinálva.

kiralykislany
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. augusztus 13.

Ki fogom próbálni őket külön-külön is, mással kombinálva.

Virvatuli

2017. július 7.

Muszáj volt kipróbálni, és jó, jó, de nem nyújt semmi kiemelkedőt. Nagyon puha a hajam utána, de nem lesz sem látványosan szép, sem könnyebben fésülhető. Nem bántam meg, hogy megvettem, kellemes volt használni, de annyira nem nyűgözött le, hogy újra akarjam venni.

Virvatuli
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. július 7.

Gerrardfan

2017. július 3.

Ezt is mint a sampont is az illata miatt szoktam megvenni néha. A balzsamot jobban szeretem mint a sampont. Használata után könnyen kifésülhető a hajam, puha és lágy érzetet ad.

Gerrardfan
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. július 3.

Lindi86

2017. május 30.

Nagy kedvenc, imádom az illatát! Kellemesen puha lesz tőle a hajam, a normál-zsíros hajamra nagyon bevált.

Lindi86
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 30.

meekoflit

2017. április 4.

Egyszer ajándékba kaptam a samponjával együtt azóta mindig újra veszem. Kedvenc lett azonnal. Nagyon szeretem az illatát olyan mintha banánpürét kennék a hajamra. Puha és hidratált lesz tőle.

meekoflit
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 4.

kbettuka

2017. április 1.

Nagyon szeretem,szerintem tökéletes puhaságot ad a hajamnak.Könnyű kimosni és szép selymesen puha a hatás.Az illata finom,viszont ,ha egy erősebb samponnal mosom meg a hajam, a banán illat elveszik benne.De ettől függetlenül nekem bevált.

kbettuka
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. április 1.

Antioxidánsok: Ascorbic Acid
Hidratálók: Propylene Glycol
Vitaminok: Panthenol, Ascorbic Acid

Forrás: Leslie Baumann: Cosmetic Dermatology

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!