Best of Beauty 2019

The Body Shop

Ár:   4190 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: anonymous, Módosítva: 2013. április 25.

Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok

Műszempilla hatású dús szempillák! Ha még drámaibb hatást akarsz, ismételd meg a használatát 15 perc múlva. A növényi összetevők és a méhviasz akár 9-szeresére növeli a szempilládat, gyönyörű ívet ad, és egyenletesen osztja szét a festéket a szempilla szélén is. A marulaolaj és a méhviasz nagyon hatékony hidratáló, táplálja és erősíti a szempillákat.

Anthaval

2019. április 1.

Töri a pilláimat, rettentően csomósodik és póklábakat csinál. Vízállónak vízálló, de nekem ennyit nem ér, több a gond vele, mint a haszon. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 1.

Borbalahanna

2018. december 20.

A vízálló verzióját vettem meg. A hatással semmi gond nem volt, dúsított is stb. De leszedni tényleg nagyon nehéz, és ketté törnek így a pilláim. Végül is valóban vízálló,ha valaki vízi balettos stb. lehet beválhat, de nekem nem éri meg, a szempillák letöredezése miatt. Én nem veszem újra

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 20.

KRozi

2018. augusztus 18.

Nagy remènyeim voltak a vélemények olvasása után, de nekem nem lett a kedvencem..
A kefe túl sok festéket vesz fel, ès ezèrt 5perc húzogatással indul a spirálozás.. ha sikerül jól lehúznom a hatás nem rossz.. ezèrt kapja a 3 csillagot.
Nem fogom újravásárolni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 18.

Nem fogom újravásárolni.

Miposhka

2017. december 21.

Most szerettem volna olyan szempillaspirált, aminek nem olyan rémisztőek az összetevői, bár nem vagyok még profi a jó/rossz összetevők felismerésében. Mindenesetre bejött, semmivel nem tud kevesebbet a drogériásoknál, nagyjából azt hozza számomra, se nem több, se nem kevesebb. A kiszerelése nagyon szimpatikus, jó, hogy vékony a keféje, így mintha egyszerűbb lenne felvinni és nem kenném annyira szét a szememen. Bár szerettem volna ha még ennél is hatékonyabb, ez is egy olyan dolog, hogy ha kevésbé hosszúak a szempilláim, akkor kevésbé hosszúak. Mindenesetre egyelőre újravevősnek gondolom :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 21.

Hencida

2017. december 18.

Kedvencem lett nekem is. Mindent tud, amit ígér, lemosáskor sem kell vele szenvedni. Én egy rétegben használom, úgyis csodaszép.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. december 18.

bingus86

2016. augusztus 11.

Nálam is nagy kedvenc lett már első használat után,mert remekül hozza,amit ígér.Nem tesztelték állatokon,jók az összetevők+fóliás:ezeknek a feltételeknek kell eleget tennie egy spirálnak,hogy a kosaramban landolhasson!Nagyon könnyű lemosni,talán ez az első,ami nyom nélkül eltűnik a szemfestéklemosómtól,és sem az arclemosó után,sem reggelre nem maradnak minimális "panda nyomok".

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 11.

Josie91

2016. március 17.

Hatalmas meglepetésemre nagyon bejött ez a spirál, konkrétan a kedvencem lett, pedig pár drogériás darabon már végigrágtam magam és egyik sem ragadott meg. Mindent tud, amit egy spiráltól szeretnék, hosszít, dúsít, göndörít, igazi fekete-fekete, nem póklábpilla-gyártó, és egy rétegben is működik, úgyhogy nálam viszi a pálmát.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 17.

Maeraw21

2016. január 29.

Nem rossz, de valóban nagyon nehezen lehet leszedni, pedig a TBS vízálló sminkekre fejlesztett kamillás lemosóját használom... Kipróbáltam, de nem fogom újra vásárolni, ha elfogy.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 29.

tuzachat

2015. február 11.

A vízállót vettem meg belőle, nagy hiba volt. Borzalmas, csomósodik és nem jön le semmivel. Napokkal később, a szempilláimmal együtt maximum.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 11.

Hidratálók: Sclerocarya Birrea Seed Oil, Caprylyl Glycol
Vitaminok: Panthenol

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Myristic Acid ti I eu I i 3 0

Lauric Acid ti I eu 4 1