The Body Shop

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Ajakápolók
Kiszerelés:   8,5 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: anonymous, Módosítva: 2013. április 29.

Kiszerelés:   8,5 g

• fényes
  • gyümölcsös guava illat

Csigabee

2016. november 7.

Hú hát jó régóta van már meg. Ajándékba kaptam, az illata/íze csodás, jól hidratál és mint azt már említettem őrült sokáig elég. Szupika! ^-^

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. november 7.

szonjaonja

Korcsoport: < 18
2015. június 6.

Nagyon finom illata van! Az íze is jó, de nem fogom megenni :D Elég sokáig jó lesz, hiszen elég sok van benne. Engem nem zavar, hogy tégelyes. Nem hidratál, nem tesz jót a számnak, de rosszat se. Inkább szerintem ez a termék szájfény, mint ajakápoló. Az ajkaknak fényt ad, színt nem. Én kb. 1 éve vettem meg, de pár hét után elveszett, de rá kellett jönnöm, hogy nagyon imádtam, ezért ma újra megvettem. Szerintem megéri!!!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2015. június 6.

claudia.nyilas

2014. július 9.

Engem az illatával csábított el, de sajnos megint rákellett jönnöm, hogy utálom a tégelyes ajakápolókat.... Így hát csak maradt az otthoni egyszeri használat. Mert ugye sminkelés elött ecsettel beletud nyúlni az ember. De én egy ajakápolás miatt rúzsecsetet is még cipelgetni egész nap nem fogok. Majd csak szép lassan elfogy....

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. július 9.

haluci

2014. január 16.

Nekem az összes born lippy közül ez tetszik a legjobban, persze én nagyon szeretem a dinnyét :) 3 hét alatt elkentem (megettem:D) annyira finom az illata és az íze, hogy huhh. Viszont nem hidratál annyira. A színe sötétebb, rózsaszínes barackszínű, szépen mutat a számon

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. január 16.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol
Hidratálók: Lanolin