The Body Shop

Ár:   1090 Ft   Kategória:   Ajakápolók
Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Maggie, Módosítva: 2017. november 24.

Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok
Kategória:   Ajakápolók
Bőrprobléma:   Vízhiány

Görögdinnyés ajakbalzsam, mely hidratál és fényt ad az ajkaidnak a gyümölcs, édes ízével. Puha, érzéki és csókálló.

b3ttuvagyok

2019. január 11.

nagyon finom az illata és az íze is, jó sűrű, kellemes, nem színezi a szájat, viszont hamar eltűnik és nem hidratál túlzottan, viszonylag jó áron van

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 11.

Black Fairy

2018. október 18.

Az illata és az íze kellemes, nagyon jól hidratál, szép, fényes ajkakat eredményez. Mivel tégelyes, magammal hurcolni nem igazán szeretem, de jó termék. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 18.

messalinam

2017. október 19.

Nagyon üdítő kis apróság a táskámban :) Amikor már úgy érzem,hogy a színezett ajakápolómat kicsit túltoltam,akkor használom ezt a terméket,ami nagyon kellemes érzés,fényes hatást lehet vele elérni. Hidratálást nem tapasztaltam,de az illata kárpótol!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 19.

avorosafonya

2017. október 19.

Nem csípem a tegelyes ajakápolókat, born lippyből viszont többet is tartok a táskámban, nagyon finomak, és illatosak :) extra hatás sajnos nem várható el tőlük. Ezek igazi kis csajos, semmire való cukisagok a hétköznapok megédesítésére:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 19.

kekelilla

2016. november 6.

Az íze nagyon finom, pedig én általában nem vagyok oda az ilyen ízesített cuccokért, és a hidratáló képességére sincs panasz, viszont borzasztó fényes, szóval ha épp nem vagyok csillámos hangulatomban nem használom. Ajándékba kaptam, mert amúgy az ilyen tégelyes dolgokat nem nagyon szeretem, itt is zavar hogy a körmöm alá bemegy, de persze ez nem kritika, ilyen a kiszerelése és kész. Összességében újra nem venném, de örülök, hogy kipróbálhattam.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. november 6.

ViviN

2016. június 10.

Óhh igen IMÁDLAK, persze az illata a legcsodásabb, nekem picit dinnyés rágó mmm :) szerintem megfelelően jól hidratál is, bár az én ajkam nem problémás most hogy itt a jó idő :) puszi neked TBS lippy 5-ös :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 10.

liv17

2016. április 19.

Ez inkább szájfény mint ajakbalzsam, de nagyon fini dinnyés :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 19.

Ez inkább szájfény mint ajakbalzsam, de nagyon fini dinnyés :)

Zsannus

2016. április 18.

Természetesen már nem ilyen a csomagolása!
Isteni finom dinnye illat és íz, amit azonnal lenyalok sajna a számról.. :D a boltba felhívta az eladó a figyelmemet arra, hogy ez nem egy "ajakápoló" hanem inkább fény...és ezt osztom is... Szép átlátszó fényt ad az ajkaknak, az állaga is megfelelő, de aki hidratálás gyanánt szeretné, az válassza az ajakvajakat! :)
Nem tudok negatívumot mondani,5*

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 18.

Természetesen már nem ilyen a csomagolása!
Nem tudok negatívumot mondani,5*

Marcsus

2016. március 3.

Az enyémnek is más a csomagolása. Amikor először nyitottam ki a pici tégelyt, és megcsapott az illata, teljesen beleszerettem, annyira finom, nyári, mézédes, sallangmentes sárgadinnyés aromája van :) Felkenve szépen csillog, kellemes viselet, viszont hidratálást ne várjunk tőle, nem arra van kitalálva. Kényeztet, elcsábít, jó érzés használni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 3.

eszti87

2016. január 4.

Az enyém nem úgy néz ki, mint a képen - tehát vagy régebbi a kép, vagy az én termékem a régi kiadású :) Nagyon finom, friss illatú ajakbalzsam, fényes és színt is ad. Én nem vettem észre, hogy különösebben hidratálna, de ez egyébként is inkább szájfény, mint ajakbalzsam, arra a célra pedig tökéletesen megfelelt!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 4.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol
Hidratálók: Lanolin