The Body Shop

Ár:   2790 Ft   Kategória:   Lábápolók
Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: szanii, az összetevőket feltöltötte: NoraH, Módosítva: 2017. július 13.

Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok
Kategória:   Lábápolók

A vulkáni kőzetből készített intenzív géles bőrradír eltávolítja a durva bőrkeményedéseket, hogy puha és illatos legyen a talpad.

• kemény és extra száraz bőrfelületekre
  • eltávolítja a bőrről az elhalt hámsejteket
  • a mentol hosszan hűsíti a lábakat
  • Közösségi Kereskedelemből származó borsmentaolajjal

pattelin

2018. június 29.

Nagyon jó lábradír! Felkentem és 10-15 percig hagytam a talpamon majd utána kezdtem el reszelni a bőrkeményedéses területeket. Sokkal hatékonyabban eltávolította az elhalt hámsejteket, mint eddig bármikor! Zselés állagának köszönhetően pedig jól bele lehet masszírozni a bőrbe! A menta pedig valóban felfrissíti a fáradt lábakat! Ki fogom próbálni én is éjszakára, zoknival, talán úgy még jobb! A kiszerelése pedig elég nagy, sokáig kitart majd! Ja és akciósan jutottam hozzá!! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. június 29.

Mancsoska

2018. március 15.

Az egyetlen lábápoló termék, ami puhábbá tette a bőrkeményedéses, száraz lábfejemet. Egy zoknit szoktam felvenni miután felkentem, reggelre nagyon simává varázsolja a sarkamat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 15.

Nátrium-magnézium-szilikát. A kozmetikumokban kötőanyagként használt (binding agent, segíti a többi összetevő egymáshoz kötődését).

Emulgeálószer, felületaktív anyag.