The Body Shop

Ár:   2290 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: anonymous, Módosítva: 2013. április 25.

Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok

Ezzel a ceruzával a legtökéletesebb szemöldököt satírozhatod magadnak!

Hirannis

2016. január 5.

"Ezzel a ceruzával a legtökéletesebb szemöldököt satírozhatod magadnak!" - és tényleg. 2290 Ft, megéri az árát - főleg ha abból a szempontból nézem, hogy mennyi ceruzát és port kipróbáltam már előtte, mire megtaláltam a megfelelőt. Tartós, nekem a 02-es árnyalat van, ami teljesen ugyanolyan színű, mint a szemöldököm, így tökéletesen kitudom pótolni a "hiányzó" részeknél, hogy szép ívelt legyen :) Remélem nem szüntetik be és még sokáig tudom vásárolni. 5*

Sajnos csak 3 árnyalatban kapható.

UPDATE: MEGSZŰNTETTÉK :D

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 5.

Sajnos csak 3 árnyalatban kapható.

UPDATE: MEGSZŰNTETTÉK :D

Antioxidánsok: Tocopherol

Ceresin 0 0

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.