The Body Shop

Ár:   5390 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: GlamourAndStyle, Módosítva: 2017. november 24.

Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok

Ezek a varázslatos kis gyöngyök ragyogó, rózsaszín tónust varázsolnak az arcodra.

Ár: 4000 , Eladó: audreyenn
Állapot: Bontatlan, Helyszín: Bp, fizetés: Akarhogy

Eszterdobronte1992

2017. január 20.

Szuper, napcsókolta hatás. Sokáig elég, akár évekig. Tartós, reggel felteszem, estig kitart. Minden nap használom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 20.

meszarosklaudia

2016. május 10.

Én ebből a családból a Brush on Sunlightot használom, nagyon finom kis pirosító. A pirosas és a krémszínű gyöngyök pont olyan árnyalatban keverednek, ami megfelel egy szolidabb sminkhez. Minden nap használom, nem lehet megunni!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 10.

Maeraw21

2016. január 28.

Több éve használom a mindennapos sminkeléshez és még mindig van belőle! Szuper erősen pigmentált, keveset kell felvinni belőle inkább több rétegben. Abszolút megéri befektetni egy ilyen bronzosítóba!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 28.

eszti87

2016. január 7.

Az első minőségi bronzosítóm volt, emlékszem, egy vagyonnak éreztem akkoriban :D nagyon-nagyon sokáig elég volt annak ellenére, hogy a fele a lefolyóban végezte. A csomagolása szép és igényes, a tetejét mindig szépen letörölgettem, hogy szép csillogó legyen :D

Ami a terméket illeti, kellőképp pigmentált, ezért kevés is elég belőle. Jól építhető, a finishe shimmery, így kontúrozáshoz kevésbé ajánlott. Nagyon fehér bőrre csak leheletnyi mennyiségben ajánlanám.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 7.

EvaCs

2015. december 17.

Évekig használtam az avon barnító gyöngyeit és nagyon szerettem őket.
Aztán átálltam más barnító púderekre, viszont mikor megláttam a body shopban ezeket a gyöngyöket, nem tudtam ellenállni. Az első dolog amire figyelni kell ezeknél a gyöngyöknél hogy szeretnek "ugrálni". Azt már az avonos gyöngyöknél megtanultam hogy a csapot bedugjam, mert oda mindig bepotyogtak... De tanultam ebből. Szóval ezek a gyöngyök inkább bronzosítók, csak egy kicsit kell tenni belőle. Így sokáig elég lesz mert emellé kell egy matt barnítót is használni mert világos bőrön túl sok. Maga a termék jó, ezért 4 csillag de nem fogom megint venni mert én nem szeretek többféle barnítót használni egy sminkelésnél. A gyöngyöket pontosan azért szerettem mert sokféle színárnyalat keveredik és ezzel természetesen lehet barnítani de ez a bronz egy kicsit túl sok. És mint minden TBS termék, ez sem olcsó..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. december 17.

Évekig használtam az avon barnító gyöngyeit és nagyon szerettem őket.

2014. május 28.

A Radiance árnyalat van meg (kicsit sötétebb, rózsaszínes tónusú a Sunlight, és bronzos a Bronze), highlighternek vettem. Tökéletes, selymes-szaténos fény, pont akkora méretű és mennyiségű csillámmal ami még nem zavaró (én inkább a fényt adó highlightereket favorizálom). Az ára nem a legbarátibb, de egyrészt szerintem hosszú évekig elég a mennyiség, másrészt most május 31-ig akció van a sminktermékekre a TBS-nél, ha bármilyen három sminkterméket veszel akkor 30% kedvezményt kapsz, így ha éppen szüksége van az embernek három sminktermékre akkor nagyon jól lehet kijönni. (Ha meg csak kettőre akkor kb. ingyen kaphat egy harmadikat.)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. május 28.

GlamourAndStyle

2013. január 2.

A sötétebb árnyalatot vettem meg és valami gyönyörű. Sokféle bronzosítóm volt már és ez a top3-ban bőven benne van. Mindennapokra az olyan bronzosítókat szeretem, amik nem csillámosak és gyöngyházfényűek, szerencsére ez sem csupa csillám, inkább szép barnás tónusú színt ad az arcomnak és nagyon szépen kiemeli. Egy jó pirosító/púderecsetet érdemes beszerezni hozzá a szép végeredmény érdekében a tetején elhelyezett kis habszivaccsal senki se próbálkozzon, annak nem is az a rendeltetése, hanem az, hogy a gyöngyök ne törjenek össze. Jó sokáig elég lesz az biztos, szóval elégeett vagyok vele teljesen! :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 2.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Sorbitol

Sorbitol h 1 1

Marula dióhéj őrlemény, ami fizikai radírozóanyag a kozmetikumokban.

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Parabének családjába tartozó tartósítószer.