The Body Shop

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Testápolás
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Száraz, Normál
Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: hazilotusz, Módosítva: 2015. március 23.

Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok
Kategória:   Testápolás
Bőrtípus:   Száraz, Normál

Gyermekorvosok által jóváhagyott testápoló vaj, amazóniai buriti fa olajjal, ami kifejezetten a kisbabák érzékeny bőrére lett kifejlesztve!

Ferna

2012. június 11.

Az állaga elsőre kicsit zsírszerűnek tűnt, de végül megnyugodtam, mert gyorsan beszívódott, és nem fénylett tőle a baba bőre. Jól hidratál, jó az illata, és rendszeres használat mellett majdnem 9 hónapig elég volt egy tégely.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. június 11.

UnVraiAnge

2011. július 10.

Ezt a krémet szerintem valami műanyag játékbabákon tesztelték, ugyanis én konkrétan allergiás lettem rá. Pedig nem vagyok már kisbaba, bár lehet, Anyukám ezt megcáfolná néha.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. július 10.

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Gel
Hidratálók: Glycerin, Cyclomethicone, Caprylyl Glycol

Steareth-2 ti I eu 2 2

Viasszerű felületaktív anyag és emulgeálószer.

Steareth-20 ti I eu 2 1