The Body Shop

Ár:   3890 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: buttercup, az összetevőket feltöltötte: milkki, Módosítva: 2013. április 25.

Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok

Ezek a könnyed Eau de Toilette-k természetes gyümölcs, dió vagy virág kivonatból készülnek plusz méltányos közösségi kereskedelemből származó bio alkohollal Ecuadorból. A pulzuspontokra kell kifújni (nyak, csukló).

Ár: 800 , Eladó: andian
Állapot: használt, Helyszín: Fót, fizetés: személyes átvétel, posta
Ár: 3000 Ft posta/foxposttal , Eladó: kvin
Állapot: 30ml/kép, Helyszín: Bátonyterenye (Kisterenye), fizetés: Posta, foxpost, személyes átvétel
kvin

2019. március 31.

Odavagyok a kókuszos termékekért - legyen az illat, pipere, ajakbalzsam, vagy bármi, meglátom, hogy kókusz és azonnal ráharapok -, őt mégsem tudtam megszeretni. Nagyon erősen, BRUTÁLISAN kókuszos, és tulajdonképpen csak ennyi - ahogy az előttem szóló mondta - semmi más. Jó, mondjuk nem is ígér mást, szóval ezt nem rovom fel neki, de lehetne lágyabb, kellemesebb. Nag Champa kókuszos füstölője, múlni nem akaró egysíkú kókuszáradat. Magamon viselni túl sok, max. a párnámat, ruháimat fújnám be vele.
Tény, hogy rettentően intenzív, de nekem ez a "sok a jóból" tipikus esete!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 31.

Tény, hogy rettentően intenzív, de nekem ez a "sok a jóból" tipikus esete!

szabokrisztina7

2017. december 17.

elsőosztályú. nem mű, nagyon tartós, a hatósugara is erős! annyi a bajom, hogy kicsit üres nekem így, hogy csak a kókuszról szól.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. december 17.

Slushy

2017. március 18.

Annyira finom! ☺ én nem kifejezetten azt az igazi kókusz illatot érzem amikor magamra fújom hanem kicsit naptejes illata van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 18.

panka71

2016. július 25.

Aki szereti az erős, tartós kókuszillatot, az ezt is szeretni fogja. Kicsit olyan sütis- karácsonyos illata van- legalábbis nekem. Hosszú ideig megmarad. Nem bonyolult, de szerintem nagyon kellemes!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. július 25.

Kardvirág

2016. február 24.

Up: Nem, sajnos mégse. Ma megint megpróbáltam és mégse tudok napirendre térni a mű illat felett, ami általában a kókuszos kozmetikumok sajátja és ebben is ott van. :(

Hogy én ezt minek fújtam magamra az üzletben, azt nem tudom. Illat keresésben vagyok, de valami kifinomultat, elegánsat kerestem. Tudjátok, valami koromhoz illőt. Tudjátok mit? Teszek a koromra és hogy ki mit gondol, nekem ez kell. Mert finom, mert jó kedvem lesz tőle és ez a lényeg, nem?

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. február 24.

ravasssz

2015. december 4.

nagyon szeretem:) ajándékba kaptam és habár nem pont ilyen illatra számítottam, de nagyon tetszik:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 4.

lubi

2014. október 9.

Nekem nagyon tetszik az illata, de egyértelmű. hogy vásárlás előtt kipróbáltam. Bár igaz, magunkon mindig más, és később jön rá az ember, hogy mégsem az igazi, de ez az illat kipróbálásnál szerintem nagyon tömény, édes kókusz illat volt. Meg is ijedtem egy percre, de aztán jártam egy kört az üzletben, és utána finom, pont jó illat lett. Régóta keresek valamiféle természetesebb parfümöt, az utcán annyi ember szaladgál és 200-ból egynek ha tetszik az illata, az egész annyira mű számomra, mindig jobban szerettem a testápolók, testpermetek illatát. Ennél az a jó hogy senki nem tudja eldönteni, hogy a testvajjal kentem e be magam, vagy a parfümöt használtam, azon kívül, hogy a testvaj illata hamarabb elillan.Még 10(!!) óra után is éreztem kicsit az illatát magamon, úgyhogy teljes mértékben meg vagyok vele elégedve. Tartósabb, mint sok drágább parfüm. Tehát ár érték arány tökéletes, tartós és nagyjából ennyi, amit egy parfümnek tudnia kell. Az illata nekem tetszik, de ez relatív dolog, mindenkinek más illat jön be, nem is szeretem mikor valaki nagyon lepontoz egy parfümöt, mert neki nem tetszik az illata.Nem vagyunk egyformák, de aki kókuszmániában szenved, szereti az édesebb illatokat, és jó áron akar egy tartós parfümhöz jutni, annak nyugodt szívvel ajánlom :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. október 9.

BubuMaczko

2014. március 17.

Nagyon szeretem a TBS kókuszos termékeit. Évek óta kerestem egy igazi kókusz illatú termékcsaládot, és a Body Shopnál megtaláltam. Ezeknek van igazi kókuszillata!Tusfürdő, testvaj után befújom magam vele, és órákkal később is érzem az illatát, ami egy Eau De Toilette esetében nagyon nagy szó. Miután befújom magam vele, pár másodpercig érzem csak az alkoholos illatot, utána elillan, és marad a fő illat! Teljesen elégedett vagyok vele, főleg ennyi pénzért!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. március 17.

nicole74

2013. augusztus 20.

Én sem éreztem benne semmi kókuszt, olyan semmilyen, sajnos. Inkább fanyarabb, krémes illat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. augusztus 20.

szambi

2013. augusztus 17.

Már évek óta vadászok valami igazi kókusz illatra, de nem...sajna ez sem az.
Az elején még érezni minimálisan a kókuszt, viszont pár pillanat múltán már csak egy szimpla édes, csokoládéra hajazó illat marad belőle. Nem kellemetlen, csak magamon nem tetszik. Meg ugye bár akkor hol a kókuszom?
Az Yves Rocher-es tapasztalatok alapján gondoltam ez is 20 percig tartó csoda, de érdekes módon még órák múltán is érezni lehetett. Ez jó pont neki, meg is lepett. Közepesre tudom értékelni. Több kókuszt akarok!
Persze könnyen meglehet, hogy az én bőröm ilyen tréfás, és semmi nem lesz rendesen kókusz illatú rajta. Azért még nem adom fel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 17.

Már évek óta vadászok valami igazi kókusz illatra, de nem...sajna ez sem az.

Hidratálók: Propylene Glycol