The Body Shop

Ár:   990 Ft és 1890 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Kiszerelés:   60 ml és 250 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: violakulcsar, Módosítva: 2019. augusztus 14.

Ár:   990 Ft és 1890 Ft
Kiszerelés:   60 ml és 250 ml
Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok
Kategória:   Tusfürdők

Megújult változat!

Gazdag és krémes tusfürdő, amely lágyan habzik a kádban vagy a zuhany alatt, tisztít, hidratál és gyengéden illatosítja a bőröd. A kókuszolaj regenerálja a bőrt, a napraforgóolaj pedig visszaadja az elvesztett nedvességét.

• Gazdagon habzik
  • Regenerál, hidratál és puhítja a bőrt
  • Kellemes kókusz illattal
  • Közösségi Kereskedelemből származó kókuszolajjal

Valentine

2021. augusztus 4.

Ajándékba kaptam a terméket. Az illata számomra nagyon mű, ami pont azért zavar, mert a kókuszillat az egyik kedvencem. De ennek az illata borzasztó kellemetlen.
Állaga krémes, teszi a dolgát, de semmi extra.
Nem venném meg, mert ennyi pénzért sokkal jobb termékek kaphatók.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. augusztus 4.

Állaga krémes, teszi a dolgát, de semmi extra.
Nem venném meg, mert ennyi pénzért sokkal jobb termékek kaphatók.

Vivien77

2021. július 3.

Nekem az illata annyira nem jött be, habár nagyon intenzív. Állaga krémes, de vannak jobb tusfürdők ezért az árért vagy töredékéért

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. július 3.

violakulcsar

2021. március 24.

Nagyon szerettem. Ajándékba kaptam egy csomagban testvajjal, bőrradírral. Nagyon finom illata van, puha lett tőle a bőröm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. március 24.

TreasuredSoul

2021. február 23.

Nagyon szeretem, nem szárítja a bőrömet, az illata isteni, mint a kókuszos tej.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 23.

Nagyon szeretem, nem szárítja a bőrömet, az illata isteni, mint a kókuszos tej.

Blackxentric

2020. május 12.

Nagyon jó az illata és az állaga is finom krémes. Szeretem használni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 12.

Nagyon jó az illata és az állaga is finom krémes. Szeretem használni.

micujs66

Korcsoport: >54
2019. október 2.

Végre egy igazi kellemes kókusz illat! Imádom a kókusz illatát, de az utóbbi időben vásárolt ilyen illatú termékek mindig olyan gagyi illattal rendelkeztek! De ennek viszont elbűvölő az illata, és maga, mint tusfürdő is jó volt, szerettem.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2019. október 2.

andreax

2019. szeptember 29.

Annyira szuper az illata, mintha kókuszban fürödnék. Amikor először használtam, bekiabált a párom a fürdőbe, hogy véletlenül kiöntöttem-e a kókusztejet, hogy ilyen kókusz illat van az egész lakásban. Viszont az összetevői miatt nem használom már. Inkább a természetesebb összetevőket keresem és szeretem. Az illata miatt adok 3 csillagot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. szeptember 29.

Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Hidratálók: Glycerin, Honey