The Body Shop

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Dezodorok
Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: justmybrightlife, Módosítva: 2015. március 23.

Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok
Kategória:   Dezodorok

Alumínium- és parabén mentes deo stift. Nem hagy fehér csíkot a ruhán. Ápolja a bőrt.

gyulzsuzsi

2013. május 30.

A Cool/Zesty illatot használtam ebből, napközben kétszeri használattal elégedett voltam. Újravettem amíg mást nem találtam, mert a hagyományos drogériásoknál jobb volt. Az illatát imádom, de a nedves foltok előjöttek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. május 30.

Earl Grey

2013. január 25.

Nagyon szeretem, tökéletesen dezodorál!! És alumínium mentes is. Amióta megtaláltam, csak ezt használom :) <3

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. január 25.

Judiit

2012. szeptember 10.

Semmire nem jó. Illata sem igazán tetszik, hatása meg egy nagy 0. Biztosan nem veszem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. szeptember 10.

justmybrightlife

2012. július 23.

Jók az összetevői, alumínium mentes, nekem az illata is tetszik. De a hatása nem jó, pedig nem vagyok izzadós. Sporthoz szinte semmire nem jó, napközbeni használatra meg többszöri újrahasználattal esetleg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 23.

Gyulladáscsökkentők: Hamamelis Virginiana (Witch Hazel) Water, Aloe Barbadensis Leaf Juice
Hidratálók: Propylene Glycol, Glycerin

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Citromfűből kivont illóolaj, melyet a CosIng besorolása szerint illatanyagként és maszkoló (kellemetlen illat, íz elfedése) anyagként használnak a kozmetikumokban. A Lush honlapja szerint az aromaterápiában a citromfű olajat antidepresszánsként és hangulat javítóként használják, a kozmetikumokban pedig fertőtlenítő, tonizáló és dezodoráló hatása van.