The Body Shop

Ár:   4890 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok   Bőrprobléma:   Pigmentfoltok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: csaktom, Módosítva: 2018. február 22.

Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrprobléma:   Pigmentfoltok

Krémesen habzó textúrájú, vörös alga kivonatot tartalmazó bőrvilágosító arctisztító, mely alaposan kitisztítja a bőr mélyebb réteget is anélkül, hogy kiszárítaná vagy elvonná belőle az értékes nedvességet. Csökkenti a hiperpigmentációból adódó sötét foltok számát és intenzitását.

• Hiperpigmentált bőrre
  • Napfoltok, hormonális változásból adódó foltok, szeplők, piros foltok, májfoltok halványítására
  • Gazdagon habzó textúra
  • Alaposan tisztít
  • Ragyogóvá teszi és világosítja az arcbőrt

A termék fő hatóanyaga, a vörös alga az Észak-Atlanti-óceánból származik. C-vitaminban, ásványi-és tápanyagokban gazdag, és már évmilliók óta tűri az óceán zord klímáját. A vörös alga különleges hatóanyagát gyengéd eljárással nyerjük ki és használjuk fel Drops of Light bőrvilágosító termékcsaládunkban.

alexandraporcelain

2021. január 26.

Az egyik legnagyobb előnye, hogy bár drága, de nagyon kevés kell belőle, nagyjából egy borsónyi adag. Nagyon kellemes illata van, nagyon jó állaga van, és nagyon szépen tisztítja az arcot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 26.

Mangaa

2020. június 16.

Csak koreai termékeket használok, abból is csak a prémiumot. Elfogyott az arclemosóm, a vélemények alapján gondoltam kipróbálom. Nem vagyok nagy TBS rajongó, szerintem 35 felettieknek nem alkalmasak a termékei, de ez a termék szuper!!! Nagyon kellemes, kényelmes, jól tisztít, mégsem "csikorgósan" tiszta a bőr utána. Szerintem újravevős. Az ára pedig a prémium termékekhez mérten nagyon kedvező (Sulwasoo termékem 15-20 ezer forint volt)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. június 16.

sophia1110

2019. április 24.

Hezitáltam, hogy megvegyem vagy sem, mert kicsit sokalltam az árát. De a TBS termékekben nem szoktam csalódni és nagyon jót tett a bőrömnek eddig minden amit próbáltam, így megvettem és nem bántam meg. Kevés mennyiség is bőven elég egy arcmosáshoz. Könnyen habzik. Puha lesz az arcom és nem szárítja ki ez a lemosó. Tényleg szép egységes lesz a bőröm, szemmel látható a hatás. Pedig nem vártam azonnali hatást, de egy alapos arcmosás utan mintha 10 évet fiatalodna a bőröm.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 24.

Zanli

2018. december 8.

Az első krémes textúrájú, habzó arclemosóm, de egyáltalán nem csalódtam benne. Minden tekintetben elégedett vagyok vele, lágyan, de hatékonyan tisztít. Az illata is finom, használni is szuper és egészen kis mennyiség is jól felhabzik, így a húzós ára ellenére gazdaságos a használata. Eddig az egyik legjobb arclemosó, amit próbáltam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 8.

Salvia

2018. december 8.

Mikor elfogyott egy tubus, próbálkoztam mindenféle más, olcsóbb alternatívákkal, de semmi nem jött be, és az arcom megint borzalmasan piros/kiütéses lett. Úgy döntöttem, hogy ezen nem fogok spórolni, úgyhogy megvettem újra egy kedvezményes kuponnal. Szépen leszed mindent, nem bántja a rettentően érzékeny, pirosodó arcomat. De mindemellett a kombinált bőrömnek is jót tesz, mert eléggé tisztít. Lágyan habzik, nem túl sok. Eddig ez a legjobb arclemosóm, és a kudarcok után nem hiszem, hogy kísérletezni fogok, ha elfogy, csak újraveszem. Egyébként tényleg nagyon kis mennyiség kell belőle, nekem legalább egy évig elég volt, úgy meg már nem is annyira drága.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 8.

nemethdiana

2017. november 13.

Meg csak nem reg ota hasznalom de a Drops of Light termek csalad tagjait a 20%os joy kupon segitsegevel sikerult zsakmanyolnom. Ez a termek is nagyon tetszik, eddig teljesen jol bevalt. Kellokepp tisztit es nagyon nagy pozitivum, hogy tenyleg nincs szarito hatasa! Nagyon jo kis termek csak ajanlani tudom

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 13.

narramin

2017. június 26.

A legtöbb össze-vissza folyó, híg lemosóval ellentétben ez betonsűrű állagú, így nagyon gazdaságos a használata. Egy fél borsónyi is bőven elég az egész arcra. Én olajos lemosót is használok előtte, szóval féltem, hogy nem fogja levinni, de azt is könnyen elintézi.

Ami kis hátránya lehet, hogy utána nagyon száraznak érzem a bőröm egy pár percig, de mivel használok utána ezer más terméket(gondolom mint az itteniek legnagyobb része), ez így nem probléma.

Egyenletesebbé teszi a bőröm, leszed mindent, jó az illata. Nálam hozza a szintet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 26.

Antioxidánsok: Ethyl Ascorbic Acid
Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol, Caprylyl Glycol, Sclerocarya Birrea Seed Oil
Vitaminok: Ethyl Ascorbic Acid

Myristic Acid ti I eu I i 3 0

Lauric Acid ti I eu 4 1

Hajápoló, felületaktív anyag. Egyes források szerint az érzékeny bőrre is használható tisztító, tonizáló, emollient alkotó.

A tiszta C vitamin stabilizált változata, melynek molekula súlya (más származékokkal ellentétben) alig nagyobb, mint a tiszta C vitaminnak, így hasonlóan hatékonyan tud a bőrbe szívódni. A gyártó szerint a hatása megegyezik a tiszta C vitaminnal, azaz antioxidáns, pigmentfolt elleni és kollagén termelést serkentő tulajdonsága is van. Sőt, a gyártó mérései szerint a stabilitás okozta jobb felszívódás (amelyet nem ront le a nagyobb molekulaméret) következtében a tesztekben magasabb bőrfehérítő és kollagénvédő hatást mutat a sima C vitaminhoz képest. Lásd még tiszta C vitamin.