The Body Shop

Ár:   1090 Ft   Kategória:   Ajakápolók
Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: anonymous, Módosítva: 2016. december 23.

Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok
Kategória:   Ajakápolók

Epres ajakbalzsam, hidratál és fényt ad az ajkaidnak, a gyümölcs édes ízével. Puha, érzéki, csólálló és imádnivaló.

The Body Shop Born Lippy dinnyés és epres Ajakápoló
Ár: 900/db + posta , Eladó: Doandy
Állapot: új, fóliás, Helyszín: Budapest 3. kerület, fizetés: A termék személyesen Bp-en belül - egyeztetett helyszínen átvehető. Elsősorban a Flórián, Nyugati tér preferált, de a belvárosban is rugalmas vagyok.
Wattsy

2019. július 3.

Beleestem abba a csapdába, amibe a sorbanállás közben, a pénztár elé kitett apróságokat nézve lehet beleesni; megvettem ezt az ajakápolót. Nem igazán mondanam ajakápolónak, inkább egy nagyon erős illatú szájfény de 5 csillagot adok neki mert biztos, hogy rengeteget lesz majd rajtam nyáron és gyönyörű fénye van. Aki viszont egy intenzív ajakbalzsamot keres, az maradjon távol tőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. július 3.

bekefiedina

2019. június 19.

Közepes mert kényelmetlen a felvitele kézzel, nagyon gyorsan eltűnik/felszívódik viszont nem marad utána igazi hidratált érzés. Azért közepes a negatívumok ellenére mert ízre, illatra nagyon kellemes és egy gyors kenés belőle a közérzetnek nagyon jót tesz. :) A fénye és színi diszkrét de tetszik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 19.

boni04

2019. április 26.

Érdekes állagú kis termék ez, ujjal kell felvinni, ami nem a legkényelmesebb/higénikusabb dolog. Ennek ellenére nagyon kedvelem, kellemes viselet nekem, enyhe színt és fėnyt ad, ami meglehetősen gyorsan eltűnik. Az illata is szuper, szóval összességében ajánlom kipróbálásra 😁

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 26.

knoemi07

2019. március 17.

Epres, kellemes illatú, picit meg is színezi az ajkakat. Egyetlen bajom vele, hogy az ujjammal kell belenyúlnom, lehet beszerzek mellé egy ajakecsetet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 17.

Marsela

2019. január 14.

Az ajakápoló megnevezés szerintem túlzás, ez és a többi színes társa is inkább szájfény szerintem, mint ápoló. Mivel színes, csak a kontúr vonalon belül lehet kenni, ami egy kiszáradt, kipirosodott szájnál kevés.
Az illata jó, és sokáig elég. Viszont nem tartós, gyorsan "lekopik". Nem veszem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 14.

csilluf

2017. június 4.

Nagyon jó az illata, kellemes a formulája, de olyan nehéz kényelmesen kinyerni a terméket a tégelyből, ami miatt nem a kedvencem. Rég megvan, ki tudja mikor használom el. Ecsettel szoktam bele nyúlkálni, de ecsettel mégsem szaladgálhatok.. Kényelmetlen, nekem ez nem több 3 csillagnál.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 4.

gittagal

2017. január 15.

Isteni az illata, jól hidratál és még egy pici színt is ad az ajkaknak. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 15.

Isteni az illata, jól hidratál és még egy pici színt is ad az ajkaknak. :)

SzTellsIt

2016. november 19.

Nagyon jó az illata és hidratál is, de nem adok neki 3 csillagnál többet mert egyszerűen too much. Túl sok, túl nehéz, nem szívja be az ajkam, állandóan érzem, hogy ott ül rajta és réteget képez. Nekem a tégely sem nagyon jön be, nehezebb felapplikálni a számra. Elhasználom majd éjjelre, de nem hiszem, hogy újraveszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 19.

nyuszita

2016. augusztus 22.

Maga az ötlet jó, tök jó érzés közvetlenül a használat után, de hosszú távon sajnos szárít. Az illata és az íze is klassz, de nem veszem újra, mert mellette másik ajakápolót is kell használnom, ami tényleg hidratál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. augusztus 22.

Isilrian

(!)
2016. július 27.

Nos, a TBS-családból az epres termékeket nem szeretem, mert émelygős illatuk van, kivéve ezt az ajakápolót, ami az édessége mellett kicsit savanykás is. Már emiatt is kedvenc, annyira eltalált illat. Az átlagos ajakápolók szintjét (hatásában) simán hozza, és bár nem csodaszer, alapdarab nálam. Sajnos a kézzel belenyúlós rendszer miatt nem túl higiénikus, ezért én csak éjszakára használom, mert napközben nem lehet előkapni a táskából, hogy kenek fel belőle.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. július 27.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol
Hidratálók: Lanolin