The Body Shop

Ár:   5490 Ft   Kategória:   Fürdőtermékek
Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: cornelia126, Módosítva: 2020. november 12.

Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok
Kategória:   Fürdőtermékek

2020-as karácsonyi limitált kiadás

"Az Észak-Amerikából származó áfonyamagolaj, a Közösségi Kereskedelmi brazildió-olaj Peruból és a radírozó málnamagok és cukorszemcsék selymes bőrt és elképesztő illatot hagynak majd maguk után."

Juccimo

2021. szeptember 26.

Téli leárazáskor vettem belőle egyet, kifejezetten a radírozó magok miatt. Ebben sajnos inkább a cukor dominál, a magok csak elszórtan vannak benne, elhasználtam, de jobbra számítottam. Nekem az illata is elég mű volt. A most nyárra kiadott Fresh Raspberry kollekció testradírja számomra fényévekkel jobb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. szeptember 26.

bernadettu

2021. március 21.

Mini kiszerelést kaptam ajándékba, amikor hámlott a bőröm és hiába kentem, nem javult, akkor vetettem be.
A szemcsék elsőre elég durvák de pár perc alatt feloldódnak a cukor szemcsék és akkor már gyengédebb, a magokat nem éreztem durvának, pont jó az összetétele.
Az illata isteni finom, valósághű bogyós gyümölcsös.
Ha még kapható és valaki szereti a testradirokat érdemes megnéznie.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 21.

Az illata isteni finom, valósághű bogyós gyümölcsös.
Ha még kapható és valaki szereti a testradirokat érdemes megnéznie.

dettusbettus

2020. december 25.

Az első Body shopos testradírom, és el vagyok tőle ájulva. Nem tudtam, hogy ezek a termékek ilyen jók. Soha többé nem veszek más márkájú testradírt.
Más radírokkal ellentétben nem kell percekig dörzsölni a kívánt hatás érdekében, ráadásul sokkal selymesebb is a bőröm. Plusz még az illata is nagyon finom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. december 25.

Hidratálók: Glycerin, Sucrose, Propylene Glycol

Cukor.  A bőrön alkalmazva vízmegkötő hatása van.

Emulzió stabilizáló és sűrűség szabályozó segédanyag.

Színezék. Piros.

Színezék. Lilás piros.