The Body Shop

Ár:   8990 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   13,5 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lzsoficim, Módosítva: 2016. július 25.

Kiszerelés:   13,5 g
Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok

"A Fresh Nude Cushion Foundation egy multi-funkciós folyékony alapozó, amely telis-tele van bőrápoló alapanyagokkal, hogy 24 órán át hidratálja arcbőröd. Könnyed, fél-matt formulájának köszönhetően nem nehezíti el a bőrt, ellenben rétegezhető a nagyobb fedés elérése érdekében. Az alapozó frissességét bárhol élvezheted praktikus kiszerelésének köszönhetően. A folyadékot egy háló alatt találod, ami lenyomás hatására aktiválódik, így mindig csak annyi alapozót adagol, amennyire szükséged van. A csomagolásban találsz egy beépített tükröt is a könnyebb használathoz."

• Hidratáló, angol rózsavízzel
  • Közösségi Kereskedelemből származó aloe verával és marulaolajjal
  • Ásványi pigmentekkel
  • Fél-matt hatás
  • 100%-ban vegán
  • SPF25-ös fényvédelem
  • Bőrgyógyászatilag tesztelt
  • Nem tömíti el a pórusokat
  • Érzékeny bőrre is

5 árnyalatban elérhető

raczrenike

2019. február 2.

Nagyon szeretem ezt az alapozót. Nagyon könnyű, tökéletes nyárra, a fényvédő miatt is. Kifutó volt a szín, ami a bőrszínemhez illik, 2€-ért árulták Franciában. Vettem is belőle 5 darabot. Most kezdtem el az utolsót, de nem fogom újból venni. Nagyon sajnálom, de nagyon gyorsan fogy, és az eredeti ára túl drága ahhoz, hogy kéthavonta vegyem. Ezért a 4 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 2.

julibzs

2017. augusztus 12.

A fedése enyhe, de nagyon szép összképet eredményez és kellemes a viselete. Olyanoknak ajánlom, akiknek nincs sok problémájuk a bőrükkel, de szeretnének valami még szebbet. Az egyetlen hátulütője az illata, ami számomra nem kellemes, de szerencsére hamar elillan. Azért csak négy csillag, mert a csomagolás kicsit szerencsétlen, nehezen lehet kinyerni az alapozót, illetve elég drága ahhoz képest, hogy nincs benne túl sok tartalom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. augusztus 12.

glittergh0st

2017. január 31.

Az itteni vélemények miatt vettem meg, de sajnos nekem nem vált be. Korábban próbáltam a L'Oreal cushion alapozóját, amit nagyon szerettem, ezért akartam kipróbálni egy másikat is. Ami leginkább vonzó ezekben az alapozókban, hogy könnyen és gyorsan lehet reggel felvinni, vékony rétegben, ami egy átlagos munkanaphoz tökéletes, és egyáltalán nem nehezíti el az arcbőrt... sajnos ezt erről a termékről nem tudom elmondani. 2 hónapon keresztül használtam, kb pont ennyire volt elég ami benne van. Az első porobléma, ami feltűnt, hogy elég körülményes dolgozni vele más cushion-ökhöz képest. A szivacs széle nagyon hanyagul van levágva, emiatt a krémet csíkosan viszi fel, amit viszont nehéz utána eldolgozni, illetve voltak napok, (főleg amikor már érezhetően kezdett fogyni) amikor lehetetlen volt kivarázsolni belőle az alapozót. Ha lenyomtam a párnát, a szivacsra középen alig jutott valami, csak a széleken bugyogott fel a folyós krém. Sajnos amire leginkább kellene, a mindennapos használatra teljesen alkalmatlan. Néhány órát kibír úgy-ahogy, de egy 8 órás, átlagos irodai munkanappal már gondja van. Hidratálás helyett csak egy gusztustalan, csúszós olajréteget képez, a kritikus helyeken, mint például a szemöldökök körül, vagy az arccsontokon egyszerűen foltos lesz, mintha az összes krém odamászott volna egy helyre. Ezen púderrel sem lehetett segíteni. Ha megpróbáltam felitatni az olajat nap közben, jött vele az egész alapozóréteg is. Délutánra már borzasztó kényelmetlen volt, legszívesebben lemostam volna az egész sminkemet. Ha több rétegben próbáltam felvinni, nagyon óvatosan kellett bánni vele, mert ugyanúgy menthetetlenül befoltosodott azonnal, ráadásul eleinte ragacsos kicsit az állaga, ami miatt nem lehetett normálisan eldolgozni a hibákat. A pirosságot elfedi, de sajnos az arcomon van néhány heg, amit kifejezetten kiemelt.
Ami pozitívum, hogy az amúgy nagyon érzékeny bőrömet nem irritálta, nem lettek estére pattanásaim, tehát ezt az igéretet betartotta maximálisan. Szerintem ez az alapozó azoknak lehet jó választás, akik az amúgy teljesen sima bőrükön szeretnék a színt kiegyenlíteni egy vékony réteggel. 9000 ft elképesztően sok pénz érte, feleennyiért már sokkal tisztességesebb cushion alapozókat lehet kapni, akár drogériában is, nem is kell feltétlenül Ázsiából rendelni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 31.

VidamRt

2016. november 23.

Update: Azóta nagyon sokszor használtam, 14-15 órás munkaidőt kibír Instablurral és nem zsírosodok át,nem csücsül bele a pórusokba. Másnap mintha szebb is lenne a bőröm... pedig nem akarnék minden nap alapozni, de sokszor már csak a kis "önbecsülésbomba" érzés miatt is utánanyúlok.
A rózsavíz miatt viszont imádom az illatát:)

A Body Shop-os sminkelés másik alanya. :)
Eddig párszor használtam csak,ami eddig is nagyon jó volt, hogy nem éreztem a fullasztó érzést a bőrömön, amit szoktam, ha alapozok.
Hétvégén volt a jegyesfotózásunk Tihanyban, nagy melegben és azt tapasztaltam, hogy primerrel használva nem zsírosodik fel, nagyon korrekt fedést ad még vékonyan használva is. A fotókon nem látszik, hogy alapozva vagyok, pedig az ilyen típusú képeken mindig látszódik és ez szokott zavarni is.
Ja, és egyetlen patim sem lett, nekem, aki állandóan ragyásodik az alapozótól. Nagyon elégedett vagyok vele így, hogy kapott rendesen, 12 órán keresztül hordva is korrektül nézett ki!:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 23.

A rózsavíz miatt viszont imádom az illatát:)

A Body Shop-os sminkelés másik alanya. :)

Asianlover

2016. szeptember 13.

Nagyon szépen fed, könnyű felvinni, és valóban meglepően jól hidratál, ami az én vìzhiányos bőrömnél fontos szempont. Újra fogom venni az őszi-téli szezonra egy világosabb árnyalatban.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 13.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol, Pentaerythrityl Tetra DI-T-Butyl Hydroxyhydrocinnamate
Hidratálók: Butylene Glycol, Glycerin, Caprylyl Glycol, Sclerocarya Birrea Seed Oil, Propylene Glycol, Sodium Hyaluronate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó és hajfixáló szilikon féle.