The Body Shop

Ár:   2990 Ft   Kategória:   Sminkek
Kiszerelés:   1,5 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2017. november 13.

Kiszerelés:   1,5 g
Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok
Kategória:   Sminkek

Limitált karácsonyi kiadás

"Emlékszel, hogy gyerekkorodban hogy rajongtál a csillámporért? Szeretnénk ha idén gyerekként élveznéd az ünnepeket, úgyhogy hoztunk két 100% vegán csillámport, amelyet az arcodon, a testeden és a hajadon is használhatsz (szemhéjon és ajkakon nem). Vidd fel önmagában, vagy tedd vele ragyogóbbá sminked!"

Arany és pink színben kapható

baronessMA

2018. március 18.

Mind a kettő megvan, hiszem az adventi kalendárium részeit képezik. Klassz termék, nekem is a gyerekkorom idézi vissza. Szilveszterkor használtam a hajamon és a sminkemhez. Nem egy mindennapi dolog, nekem tetszik. Nem potyogott le minden hová. Csodaszép színek. Egy kis vidámságot csempészett az estébe. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 18.

Színezékek: Red 34 Lake / CI 15880, Yellow 5 Lake / CI 19140, Aluminum Powder / CI 77000