The Body Shop

Ár:   2990 Ft   Kategória:   Sminkek
Kiszerelés:   1,5 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2017. november 13.

Kiszerelés:   1,5 g
Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok
Kategória:   Sminkek

Limitált karácsonyi kiadás

"Emlékszel, hogy gyerekkorodban hogy rajongtál a csillámporért? Szeretnénk ha idén gyerekként élveznéd az ünnepeket, úgyhogy hoztunk két 100% vegán csillámport, amelyet az arcodon, a testeden és a hajadon is használhatsz (szemhéjon és ajkakon nem). Vidd fel önmagában, vagy tedd vele ragyogóbbá sminked!"

Arany és pink színben kapható

TBS The Body Shop Glitter Dust csillámpor arcra, testre, hajra
Ár: 1.000 Ft , Eladó: minaya
Állapot: Új, bontatlan csomagolás, sosem használt (bontatlan védőfóliával), Helyszín: Budapest (V., VI., VII., VIII. és IX.), Szekszárd vagy Bonyhád, fizetés: Elsősorban személyes átvétel Budapesten és fizetés készpénzben a helyszínen, de a postázás/Foxpost és egyéb csomagautomata is megoldható előre utalás esetén.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

baronessMA

2018. március 18.

Mind a kettő megvan, hiszem az adventi kalendárium részeit képezik. Klassz termék, nekem is a gyerekkorom idézi vissza. Szilveszterkor használtam a hajamon és a sminkemhez. Nem egy mindennapi dolog, nekem tetszik. Nem potyogott le minden hová. Csodaszép színek. Egy kis vidámságot csempészett az estébe. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 18.

Színezékek: Red 34 Lake / CI 15880, Yellow 5 Lake / CI 19140, Aluminum Powder / CI 77000