The Body Shop

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hajfestékek
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lzsoficim, Módosítva: 2015. március 23.

Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok
Kategória:   Hajfestékek
Bőrtípus:   Száraz

Hajmosással kimosható hajszínező

2 színben kapható

Ponyshop

2014. június 20.

Tiniként rendszeresen voltak pink csíkok festve a hajamba - ebből ugyan kinőttem azóta ;), de nem bírtam ki, hogy ne csapjak le a boltban kitett teszterre. Mivel pont kék cuccok voltak rajtam, azt próbáltam elsőnek, bár mivel sötétbarna hajam van, nem sok reményt fűztem hozzá, hogy az én hajamban bármi látszódni fog belőle. Anno a pink csíkok is csak úgy működtek, ha előtte kiszőkítettem a hajam... Ehhez képest a sötétkék azonnal nagyon látványosan mutatott a tincseimen, alig akartam elhinni. A pinkkel már nem volt ilyen egyszerű a helyzet, az eladó segített végül: a másik irányból egy zsepivel tartott ellent a krétának, úgy húzta le a hajamon, így már jó erősen rá tudta nyomni, nem lett színes az ujja sem, és eredménye is lett.

Szóval, sötét hajúak is próbálják ki nyugodtan! :) Külön öröm, hogy utána sem lett durva tapintása a színezett tincseknek, és nem is porzik egyáltalán. (korábban netről rendeltem hajkrétát, de egyszerűen hiába szép a színe, borzalmas tapintása lesz tőle a hajamnak, porzik, és alig látszik belőle valami.) Próbáltam nedves tincsen is, de igazából szárazon is ugyanolyan jól működik.
Ja, és pár hete akciósan vettem. ;)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. június 20.

Ja, és pár hete akciósan vettem. ;)

vivuss87

2014. május 2.

Nekem is a pink van, nagyon szeretem :) szőke hajamat csodálatosan befogja :) a végére szoktam tenni :) kicsit átfésülöm, hajlakkal átfújom. A következő mosásig tart. Ha nem dörzsölöm át közvetlenül samponnal a végeket, akkor minimálisan benne marad. De tényleg nem fogja meg a fehér ruhát sem :) szerintem szuper. Az ára kicsit kiábrándító mondjuk :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 2.

Glara

2014. február 28.

Fantasztikus egy találmány! A pink verzióval rendelkezem és imádom, komolyan! Egyáltalán nem nehéz használni, nekem nem is potyog szerencsére. Fixálás után nagyon stabilan napokig a hajban marad! Bírja a fésülést is és tényleg könnyen szabályozható, mennyire legyen intenzív a színe. Az én nagyon világos (eperszőke) hajamból egyetlen mosással maradéktalanul kijön. Mindenkit bíztatok, vegyétek meg! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. február 28.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Magnesium Stearate, Caprylyl Glycol, Sclerocarya Birrea Seed Oil