The Body Shop

Ár:   1990 Ft   Kategória:   Ajakápolók
Kiszerelés:   20 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: blilla91, Módosítva: 2017. november 28.

Ár:   1990 Ft
Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok
Kategória:   Ajakápolók
Bőrtípus:   Száraz

2015-ös limitált karácsonyi kiadás

biusjj

2017. január 2.

Még mindig meg van kb. a fele. Illata erős, nekem az íze sem tetszik (tudom nem enni kell), picit fényes a hatása, Szépen hidratál, de az extrém száraz ajkakra talán kevés lehet. A csomagolása szép, viszont én nem szeretek belenyúlni, ezért külön ecsettel viszem fel, amivel csak az a baj, hogy nem túl kényelmes használni, inkább csak otthon. A hatása kb, azonos mint a tégelyes labellonak és társainak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 2.

lovecreams

2016. augusztus 28.

Nem jött be ez az illat, valamiért nem is hasonlít a szilvára..:( Pedig a hidratálása egész jó, de kellemetlen egy nem tetsző illat mellett használni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. augusztus 28.

blilla91

2016. február 2.

2015 december 29.: Épp idén szortíroztam ki az ajakbalzsamjaim és fogadtam meg, hogy hű maradok a jól bevált, sőt igazából az egyetlen bevált bebe ajakáplóhoz. Ez a darab karácsonyi ajándékszettben volt, mikor ezt megláttam első gondolatom az volt, h ez óriási mennyiség, sose fog elfogyni. Az ára borsosnak tűnhet, de ezért cserébe 18grammnyi terméket kapunk ami így leosztva nem is olyan drága- már ha jó a termék. Ez pedig nagyon is jó, legalábbis én megszerettem. Finom parfümös illat, édes íz, véd és ápolja is ajkaim, diszkrét fényt ad, nem ragad, nem tapaszt. Komolyan, ez a termék Csodás. Bár hozzáteszem, nekem nem annyira szoktak kicserepesedni az ajkaim, tehát egy nagyon száraz ajkúnak nem tudom mennyire használna. Hátránya, hogy tégelyes, nem egy táskába dobálós, kabátzsebben tárolós cucc. De mégis amióta megvan, ehhez nyúlok a legszívesebben. Még az is lehet, hogy újravenném egyszer, de mire ez nekem elfogy, még évek fognak eltelni.

UD.: mostanában folyton kipattogott az ajkam felett, pedig nem jellemző, nem vagyok túl érzékeny típus. Egy kicsit megfeledkeztem ennek a használatáról, elmúlt, majd mikor eszembe jutott ismét használni, másnapra újból kipattogtam az ajkam felett. Jajj pedig annyira sajnálom, mert úgy szerettem. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 2.

rubinell

2016. január 17.

Nagyon szuper az illata és jól áploja a nem túl cserepes ajkaim. -1 csillag mert nem stiftes, hanem belenyúlkálós a kiszerelés és nem tudom magammal vinni, mert nem szivesen nyúlnék a számhoz nem otthoni körülmények közt. Nem biztos, hogy ezt az illatot (egyébként imádom több termék is megvan) de valószínűleg újra veszem ha valaha elfogy :D

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. január 17.

Antioxidánsok: Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil, Tocopheryl Acetate, Tocopherol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol

Nano (vagyis nagyon kicsit részecskéjű) szilicium dioxid. Lásd silica.

A szilva gyömölcsének a kivonata. A CosIng besorolása szerint hidratáló, bőrjavító, bőrsimító hatású összetevő. Paula Begoun szerint helyileg alkalmazva lehet némi antioxidáns hatása. A Nutrition and You weboldal szerint a szilva számos értékes ásványi anyagot, nyomelemet, vitamint tartalmaz, többek között magas a C-, A- és B-vitamin tartalma. A B-vitaminok csoportjából nagyobb mennyiségben a B3- (niacin), B5- (pantoténsav), B6-vitaminokat tartalmazza. A flavonoidos/polifenolos antioxidánsai mint a lutein, kriptoxantin, zeaxantin, a szabadgyökök megkötésében játszanak szerepet.