The Body Shop

Ár:   4500 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: emitaylor23, az összetevőket feltöltötte: Hecate, Módosítva: 2019. október 7.

Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok

"Hagyd, hogy körülöleljen az Indiai éjszakai jázmin illata, ahogy a szirom is körülöleli virágot az éjszakai hold fénye alatt.  Különleges és érzéki aroma, melyben szantálfa, ibolyalevél és narancsvirág olvad egybe az Indiai jázmin illatával."

Vegán

violetti

2020. június 15.

Nem vagyok a testpermetek híve, mert szinte hatástalannak tartom a műfajt, akkor már inkább veszek egy drágább, de tartós parfümöt. Erre viszont elcsábultam a karanténakciók alatt. Finom is az illata, de nagyon gyorsan elillan. Általában fürdés után fújom magamra, de a reggelt nem éli meg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 15.

valkayszaszi

2019. október 18.

nem vagyok egy hű parfümös, így szeretek elcsábulni, ha elfogyott az előző. úgy bő egy hónapja használom, nagyon tetszik olyan bekuckózós illata vagy, viszonylag hamar elillan. ez nekem nem baj, nem is ígér napokig tartó illatot. mivel nincs kimondott igényem egy parfümhöz azon kívül, hogy mondjuk ne legyen büdös, vagy okozzon kiütést így gondban vagyok a pontozással. nekem megérte. hogy újraveszem-e? attól függ, mennyi idő alatt fogy el, és mennyire unom meg az idő alatt.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 18.

Alkoholok: Alcohol Denat., t-Butyl Alcohol
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, t-Butyl Alcohol, Linalool, Alpha-Isomethyl Ionone, Coumarin, Benzyl Salicylate, Citronellol, Hexyl Cinnamal, Hydroxycitronellal