The Body Shop

Ár:   8990 Ft   Kategória:   Testápolók
Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Aimet, Módosítva: 2015. augusztus 14.

Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok
Kategória:   Testápolók

Tápláló testkrém

"A kaméliaolajat a japán nők a VIII. század óta használják bőrük puhítására és hidratálására. A tiszta és elegáns kaméliavirág egyedülálló illata segít ellazulni és megteremteni a belső harmóniát. Használd ezt a tápláló és bársonyos textúrájú testkrémet a Relaxáló Rituálé részeként, ha azonnal a nyugalom szigetére szeretnél repülni!"

• Hidratálja és kifinomult illattal öleli körbe a bőrt
  • Ellazítja a testet és az elmét
  • Japánból származó kaméliaolajjal készül

Lerika

2019. november 10.

Testes, tápláló krém, de az állaga mégis könnyed, jól beszívódó, nagyon jól hidratál. Az illata zseniális, hosszan tartó, ruhán is megmarad, parfümben is elfogadnám. Nagyon jó krém, csak ne lenne ennyire túlárazott, de attól még jó minőségű, ezért 5*!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. november 10.

Keryedi

2019. február 9.

Szeretem a TBS-t,mert eddig egyik termékükben sem csalódtam, amit eddig megvettem. Használtam már más testkrémet is az is szuper volt. Ezt csak azért szeretem jobban, mert az illata finomabb és a fiam annyira odáig van tőle, hogy egy héten legalább 2x lábmasszázst kér ezzel a krémmel. A család összes tagja mahyon bírja az illatát, én pedig a hatását is. Testes krém, jól hidratál és nem hagy zsíros érzetet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. február 9.

Pöti

2019. január 9.

Nagyon finom illata van. Tényleg vajszerű az állaga, jól puhítja a bőrt és nagyon hamar beszívódik, az illata pedig nagyon sokáig megmarad a bőrön. Vétek mellé parfümöt fújni :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 9.

vandacsontos

2018. december 12.

Hosszú ideig hezitálva az ára miatt de egy nagyon jo kedvezmény keretein belül egyszerre 2 is landolt a kosaramba IMÁDOM

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 12.

hmliv

2018. december 6.

Nagyon szeretem! Könnyed, szinte habos textúra, azonnal beszívódik és nagyon finom illata van, élmény használni.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. december 6.

kdorci

2018. december 5.

Imááddooom az illtát!!! :) Nekem picit nehézkes elkenni a testemen, de ez csak azért van, mert egy nagyon gazdag krémről beszélünk. Még mindig nem vagyok megelégedve a magyarországi árával, de aki esetleg angliában vagy külföldön hozzá tud jutni olcsóbban ne habozzon megvenni. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 5.

timilla

2018. december 5.

Hónapok óta csorgattam a nyálam utána, de egyszerűen annyira drágának találtam, hogy nem vettem meg. Aztán, hál' istennek, elérkezett a BF, amikor példátlan, 40%-os engedménnyel lehetett megvenni, el sem akartam hinni! Most a fürdőszobám egyik legféltettebb kincse. Mámorító az illata, nagyon tartós, tényleg parfümöt is helyettesít, és szuper az ápoló hatása. Más az állaga, mint a TBS testvajaknak, engem leginkább egy jó minőségű mascarponéra emlékeztet a textúrája, habos és kemény egyszerre. Télen rettentő száraz a bőröm, de nagyon szuperül rendben tartja, gyorsan beszívódik, és estig puha, komfortos érzetet biztosít.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. december 5.

nikolettnikole

2018. szeptember 11.

Igazán luxus testvaj . Az illata igazán erot ljes és sokáig ott marad a bőrömön nap közben is érezni lehet . Nem irritáló , tökéletesen beszivodik és puha és selymes érzetet hagy maga után . Klasszikus testvaj állaga van , sokáig elég a kiszerelés de valóban borsos az ára egy normál krémhez képest . Ha lehet kívánni biztos kérnék még egy kiszerelest de valszdg magamnak csak ünnepekkor ...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 11.

lilitoth

2018. július 17.

A testápolók LEG-LEG-LEG-je! Csodás az illata, a textúrája, az érzet, amit a bőrön hagy maga után. kifejezetten tudom ajánlani azoknak, akik nem szeretik a lassan beszívódó, testesebb testápolókat/testvajakat, főleg így nyár idején. Bár én télen-nyáron használom :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 17.

lulley93

2018. június 30.

ez a krém kétszer van feltéve, úgyhogy ezt odamásolom. igaz, hogy drágább, mint az 5290-es testvajak, de ez jóval nagyobb is. hihetetlenül finom, luxusos illata van, tényleg abszolút spa. a hatása is tökéletes. maga a doboz is nagyon mutatós. fogok még venni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 30.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Caprylyl Glycol