The Body Shop

Ár:   7490 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: lollypoppy, az összetevőket feltöltötte: csoki, Módosítva: 2018. május 4.

Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

Nessa

2021. január 27.

IMÁDOM! Kellemes, késő tavaszi illata van, ráadásul életem első parfümjére emlékeztet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 27.

BNYEdina

2018. október 15.

Nagyon könnyű, friss, üde illat. Imádom. Nem a legtartósabb, de ezt teljes mértékben kompenzálja maga az illat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. október 15.

Loona

2018. július 11.

Több mint tíz évvel ezelőtt, véletlen találtunk egymásra: akármilyen nevetséges, egy angol import használt ruhás bolt "egyéb"-szekciójában jött szembe egy majdnem teli (akkor még szögletes) üveg :D Akkoriban kíváncsiságból se néztem be a TBS-hez hasonló boltokba, tanulóként az árfekvés egyszerűen nem jöhetett szóba, és annyira nem is érdekelt a téma, most is csak a cseresznyevirág-illat keltette fel az érdeklődésemet (korábban volt már másik kedvenc cseresznyevirág-illatom, és általában is tudtam, hogy szeretem ezt az illatot), egy próba után pedig már jött is velem haza, kilóra, nevetséges áron.
Nagy szerelem lett. Hihetetlen volt, hogy nekem ilyenem van, imádtam, olyannyira, hogy külföldi utazásra is vittem magammal, a mának élve, nem is gondolva a napra, amikor elfogy, pláne, hogy akkor itthon a márkának még nem volt boltja, és én se mászkáltam annyit külföldre... de mivel sosem voltam nagy illatfelhő-kedvelő, és egyszerre csak keveset használtam belőle, tartóssága miatt pedig utánfújni sem kellett napközben, évekig kitartott. Aztán amikor végül mégis elfogyott, már nem egyszerű tanuló, hanem másoddiplomás, ezért tandíjas, emellé pedig önellátó (szóval leginkább adós :P ) tanuló voltam, így még kevésbé gondolkodtam azon, hogy ennyiért (vagy bármennyiért) parfümöt vegyek.

Amikor ismét elkezdtem érdeklődni az illatok iránt, már tudatosan cruelty-free termékeket vásároltam csak, és mivel a TBS akkoriban a L'Oréal tulajdonában volt, továbbra is igen aktív CF kampányuk ellenére sem szerettem volna náluk vásárolni. Bevallom, ez a parfüm a nagy szerelem ellenére addigra a feledés homályába merült, szerintem valahogy úgy voltam vele, hogy biztosan nem is létezik már, szóval még csak kísértés sem volt. Aztán amikor a céget ismét eladták, és cruelty-free anyavállalathoz került, benéztem egy üzletükbe - nem célirányosan, csak úgy szétnézni, hogy mégis mi van ott, életemben először, kíváncsiságból, mert már "lehet" és belefér... és ott volt Ő. Az évek során a külseje ugyan megváltozott, de engem annak idején sem azzal csábított el (amúgy meg jót tett neki a kor: az új üvege sokkal szebb :) ). A mérce azonban addigra még magasabb lett, már a vegánság is szempont volt, így azért nyeltem egyet, mielőtt közelebb mentem, de mikor megláttam, hogy vegán, megkönnyebbülten fújtam a csuklómra, várva, hogy mi történik. Hát az történt... egy-két fújás, és visszaugrott minden tíz évet.
Azóta ismét együtt vagyunk, és már nem kérdés, hogy újraveszem-e, ha évek múlva egyszer megint elfogy :)

(a szentimentalitást félretéve: a tartósságával sajnos nem vagyok elégedett... pár óra múltán már csak enyhén érződik, még akkor is, ha a szokottnál többet fújok. Mintha régen tartósabb lett volna bőrön-ruhán egyaránt. Emlékszem egy esetre, amikor repülőút során az üveg valahogy eresztett kicsit, vagy megnyomódott a bőröndben), és hosszú napokig a parfümtől illatozott az összes ruhám, meg a szoba is, amiben laktam - a végére már idegesített :D Ilyesmiről most szó sincs... a fenti érzelmek miatt nem vonok le csillagot, de azért bosszantó, hogy több olyan parfümöm van, ami tartósabb, és harmad-negyedennyibe kerül)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 11.

ALettah

2017. január 23.

Jelentem, ma végérvényesen elegem lett a télből, és megkezdtem a tavaszt! Ebben talán annak is része van, hogy reggel csodaszépen sütött a nap, és hiába korcsolyáznak a gyerekek a tó jegén, én már tudtam, hogy valami változik. November óta a Grés Cabaret füstös-fanyar őszi szépséget használtam nagy megelégedéssel, ma reggel viszont arra ébredtem, hogy a Cherry Blossom után sóvárgok. Az után a Cherry Blossom után, amit pár hónapja vettem, és akkor kicsit csalódottan elástam a parfümös dobozom mélyére, mert faék egyszerűségű lötyinek tűnt.
Japán cseresznyevirágok? Igen! Édes, ártatlan, szépségesen törékeny, vidám és egyszerű illat. Tavaszi. Napsütéses. Lágy, mint egy szellő. Pár óráig érződik csak. Szomjaztam rá már.
Ma már napszemüveget vettem, és zöld kávéscsészével a kezemben vidám trappoltam át a városon, cseresznyevirág-illatba burkolózva, és tudva, hogy nemsokára tényleg itt a tavasz!
Nekem amúgy nem a képen látható szépséges üveg, hanem egy egyszerű, hosszúkás üvegem van, de legalább könnyen a táskába tudom dobni és magammal vinni a tavaszt mindenhova. A kedvesem szerint virágos autóillatosító szaga van - ebben téved.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 23.

telelle

2016. február 24.

Már három éve megvan és még a felét se használtam el... Nagyon hangulatfüggő nálam a parfümözés és alapvetően a friss illatokat szeretem, de ez valahogy kellett, és most is örülök, hogy van, néha fújok egyet ha rámjön. Ennek fényében tartós befektetésnek mondanám xD

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 24.

DeNoirChristine

2016. február 12.

Szerintem aranyos,kellemes,tavaszias illat,ami tökéletes egy kiülős délutánra. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 12.

Szecsuani

2015. november 27.

Mesés illat (nekem szerintem egy régebbi kiadás van meg, még tavaly karácsonyra kaptam díszdobozos kiadásban, utazóméretben és rendes kiszerelésben is, tusfürdővel és testápolóval együtt). Nagyon szeretem használni, de sajnos nem valami tartós, kb, 10 percre lakom a munkahelyemtől és mire beérek általában már nem érződik igazán. ettől függetlenül nagyon szeretem, fújogatom többször naponta, frissítő érzés.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 27.

zorra

2015. július 7.

Már régóta kerestem ilyen illatot, nagyon tetszik, üde és fiatalos viszont tényleg hamar elmegy az illata. Legközelebb inkább rászánom a pénzt egy Diorra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 7.

senskin

2015. április 6.

A Body Shop parfümjeitől nem vagyok elájulva. Olyan jó közepes illatok, de semmit több. Mint ez is. Olyan kis naiv , illatosító illat ez.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. április 6.

devcat

2013. január 28.

Visszafogott, finom virágos illat, nem túl tartós, és ahhoz képest, hogy nem tartós, elég drága.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. január 28.

Hidratálók: Propylene Glycol

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

A japáncseresznye virágának a kivonata. A krémekben bőrkondícionáló hatása miatt használják.