The Body Shop

Ár:   1790 Ft és 4490 Ft   Kategória:   Testápolás
Kiszerelés:   50 ml és 200 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok   Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A krémet feltöltötte: jud678, az összetevőket feltöltötte: szusmus, Módosítva: 2014. augusztus 21.

Ár:   1790 Ft és 4490 Ft
Kiszerelés:   50 ml és 200 ml
Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok
Kategória:   Testápolás
Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

Gyengéd bőrradír kókuszvajjal, ami segít eltávolítani az elhalt hámsejteket és puhává, selymessé teszi a bőrt.

Kiszerelés: 50 és 200 ml

Milkykee

2017. május 31.

Erősen radíroz, puha és illatos lesz tőle a bőröm, 2 hetente használom, nagyon szeretem. Szuper termék!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 31.

coffelove

2017. május 4.

Nem voltam elégedett, ugyanis, a sheás radírban pont azt szerettem, hogy radírozás után maradt egy olajos réteg a bőrömön, ami felér egy testápolózással, de ennél ez nincs meg. A benne található szemcsék szuper jól hámlasztanak, de fekete színűek, így a kádat is lehet kimosni utána.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 4.

fomnaba

2017. március 30.

1890 ft-ért vettem és szerintem max 15 fürdést fog kibírni. Karácsonyra kaptam egy 250 ml-set és most fogyott el, az ilyen speciális karácsonyi illatú volt (zöld alma-fahéj), és óriási szerelem lett, de úgy voltam vele, hogy szívesen kipróbálnék többfélét is. Vettem 4 félét, ezt bontottam fel először. Elég erősen radíroz, de persze nem sértette fel a bőröm. Mikor feltettem inkább ilyen forróságot éreztem pár percnyi masszázs után. A karácsonyi verziónál, amiben cukor volt, nem éreztem ezt....még nem tudom mekkora szerelem lesz. Kókuszos tusfürdővel fogom kiegészíteni :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 30.

balazskrisztii

2016. szeptember 16.

Én hetente szoktam használni, a nagy tégely így elég kb. 6 hónapig, nagyon jól radíroz, de mégse sérti föl a bőrömet. Ha elfogy, lehet másmilyen illatút veszek, de a márka bevált!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. szeptember 16.

Captainblonde

2016. június 29.

Egy kicsit vettem belőle tesztelésre. Majd' 2 ezer forint, és konkrétan 3(!!!) fürdésre elég... Persze az illata jó, de nem is radíroz rendesen és rohadtul gyorsan elfogy. Nem a legjobb termék a TBS-tól, finoman szólva.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 29.

t.magashazytimi

2016. május 7.

Karácsonyra kaptam ezt a testradírt ,egy kókuszos csomagban, azóta használom egy héten egyszer-kétszer ,hamarosan elfogy ,igazából szeretem ,bár a radírozószemcsék kisebbek ,mint amit én szeretek , az argánolajos radírt jobban szerettem ,de azért ez se rossz.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. május 7.

missmarple

2015. október 7.

Végre egy radír, ami ténylegesen radíroz, de kisebb szemcsékkel, tehát gyengédebben. Nem sérti a bőröm, de rendesen le is viszi, amit kell. A boltban egyből beleszerettem az illatába. Itthon is az első 2 használatkor. DE Utána furcsa, állott szaga lett, ami inkább kellemetlen. A bőrömön is és a tégelyben is és ez a nem kellemes szag sajnos megmarad órákig. A radírozó hatása miatt elhasználom, mert végre valaminek hatása is van, viszont örülők, hogy csak a kis kiszerelést vettem.

UPDATE:9 nap alatt elfogyott, viszont a bőrömön a helyzet rengeteget javult tőle. a szagát még továbbra sem szeretem, de ilyen sok pozitív váltoást eddig nálam egyik testradír sem nyújtott.Mostantól legalább elég lesz hetente használni a következőt és nem kell 2 naponta :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. október 7.

dorcus89

2015. március 25.

Eddig a márkának csak a citromos testradírját használtam azzal viszont több dobozzal is, mert nagyon bevált. Ez kicsit erősebben radíroz mint a citromos, de nekem ez a pozitív benne. Az illata viszont nekem ugyanazt adja mint a kókuszos tusfürdőnél, hogy elsőre kellemes aztán kissé romlott, avas illatnak hat. Ezt valahogy nem tudom megszokni, ajándékcsomagban vettem, mert az outletben 10 euro volt a nagy ajándékcsomag így elcsábultam a kókusz miatt, de kíváncsi vagyok a többi termék is ilyen illatú-e lesz. A hidratálása ennek is ugyanolyan mint a citromosnak, én nem is használok testápolót utána mert annyira jól hidratál, egész nap puha utána a bőröm. A nem túl kókuszos illata miatt vonok egy csillagot, de azért mert én az illatuk miatt szánok ennyi pénzt ezekre a termékekre.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 25.

noemi90

2014. október 12.

Ez radír a javából. Nem gyengéd, de legalább ér is valamit. Olyan, mintha kókuszdió héj lenne benne, talán azért ilyen erős a radírozó hatása? :-D Isteni kókuszos-édes illata van.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. október 12.

szusmus

2014. augusztus 5.

Radírozó hatása jóval erősebb, tartósabb, mint a cukros radíroké. Az illata kellemes, de valami extrábbra számítottam, használata után csak az emléke marad. Szerencsére nem szárítja a bőrt. Összességében: elég belőle a kicsi változat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. augusztus 5.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol, Caprylyl Glycol, Sclerocarya Birrea Seed Oil

Sorbitol és zsírsavak keveréke. Emulgeálószer.

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak