The Body Shop

Ár:   990 Ft és 1890 Ft   Kategória:   Testápolás
Kiszerelés:   60 ml és 250 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: annapanni, az összetevőket feltöltötte: terke29, Módosítva: 2019. augusztus 14.

Ár:   990 Ft és 1890 Ft
Kiszerelés:   60 ml és 250 ml
Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok
Kategória:   Testápolás

Szappanmentes krémes tusfürdő szűz kókuszolajjal és trópusi kókuszillattal.

barbusus93

2019. április 27.

A kókuszos kézfertőtlenítő után úgy döntöttem kipróbálom a tusfürdőt is, ami nagy hiba volt. Rég csalódtam ennyire. Imádom a kókusz illatát és érzem is a termékben, de egyáltalán nem tartós, ráadásul nehezen jön ki a tubusból, nem habzik, sokkal többet kell belőle használnom, mint amennyit általában szoktam, ami nem gazdaságos. Szerencsére nem szárítja a bőrömet, így elfogom használni de nem fogom újravenni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 27.

significado

Korcsoport: >54
2019. április 23.

Hát a kókuszos illat nekem nem ilyen, egyébként imádom a kókuszos illatú termékeket, de ez nekem nem volt kellemes. Sajnos ennél alig vártam, hogy elfogyjon, de újra venni nem fogom.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2019. április 23.

szgreta

2019. február 13.

Ennyi pénzért jóval többet vártam tőle.Erjedt kókuszillat (Pina Colada?) egy kis műanyagos beütéssel.Nagy csalódás.Az illata picit megmarad a bőrömön,ami most hátrány.
Viszont nem szárít legalább.

Update: egy idő után besokalltam az illatától,még csak félig van,de inkább parkolópályára tettem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 13.

Viszont nem szárít legalább.

DreamyGirl

2018. március 9.

Szeretem a kókusz illatát... de... bárcsak ez a termék SLS mentes lenne... akkor szívesebben venném újra. De így leváltottam egy natur kókuszolajos szappanra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 9.

Latte

2017. december 29.

Imádom a kókuszos termékeket, de ennek sem az állaga, sem az illata nem jött be :(

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 29.

avorosafonya

2017. október 19.

Csodás az illata, nekem az igazi kókusz illat! Édes, néha kissé émelyítő is. A csomagolás praktikus, elegáns.
Ezen kívül sajnos sok pozitívumot nem tud felmutatni. Az én boromet borzasztóan szárítja, az állaga híg, nem habzik fel eléggé, nincs meg benne az a kremesseg, amit várna tőle az ember. Ár-érték arányban így necces, majdnem 2000Ft 250ml, ha negyed ennyi lenne, talán akkor vennem újra. Sajnálom, mert egyébként illatban tuti,hogy nincs párja. 3*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 19.

CeCeDrake

2017. szeptember 16.

Kis méretben vettem utazáshoz, 3 napra bőven elég. Tegnap használtam először, az illata mennyei! Imádom a kókuszt, eddig már rengeteg kókusz illatot próbáltam, ennek van a legeslegjobb illata! Krémes, puha, a hab is krémes. Nem szárít.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 16.

barbimariposa

2017. június 2.

A kedvenc TBS illatom :) Újravettem már többször is, nagyon szeretem :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 2.

A kedvenc TBS illatom :) Újravettem már többször is, nagyon szeretem :)

norka9

2017. március 23.

Az illatával alapvetően elégedett vagyok, állagra selymes, kellemes érzetet hagy maga után, de vártam tőle valami pluszt. Számomra nem habzik fel eléggé, és a tubus formája sem a legideálisabb, meg kell küzdeni egy adagért. Talán puhább tubussal vagy pumpával egyszerűbb lenne "előcsalogatni".

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. március 23.

fajkaagi

2017. január 11.

Az egyik legjobb illatú tusfürdőjük a teafaolajos után. Ennek a legjobb az illata szerintem, és nem is szárítja a bőrömet.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 11.

Antioxidánsok: Tocopherol