The Body Shop

Ár:   3990 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   1,6 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: flamingo-80, Módosítva: 2017. július 27.

Kiszerelés:   1,6 g
Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok

Krémes szemhéjceruzánkat neked találtuk ki, ha a gyors és egyszerű, mégis gyönyörű és merész sminkek szerelmese vagy. Pillanatok alatt kész lehet vele erősen pigmentált és tartós szemsminked!

• Krémes textúra
  • Vízálló formula
  • Tartós és intenzív színek
  • Építhető és satírozható

Anthaval

2019. április 8.

Én is a Cyprus Bronze 02 boldog tulajdonosa vagyok, és imádom! Tinédzserként volt egy bronzos szemhéjkrémem, imádtam, de rettenetesen kenődött, felvittem, pislogtam egyet és már bele is mászott az egész a szemhéjam apró ráncaiba. Ebből kiindulva elég félve rendeltem meg, de egyszerűen tényleg zseniálisan működik rajtam! Nem kendődik, egész nap fent van és szolidan, de mégis kihangsúlyozza a szemeimet. Nagyon könnyű a használata és rendkívül gyorsan fel lehet vinni - ez nekem azért is fontos, mert mindig késében vagyok. Ránézek az órámra, rosszul leszek, kicsavarom őt, pillanatok alatt szépen és egyenletesen fent is van, ráadásul arra sem kell várni hogy "megszáradjon", akár a szemhéjtust is egyből fel lehet rá vinni. Nekem újravevős!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 8.

balkri

2018. november 12.

Tökéletes a termékleírás, mindazt tudja, amit felsoroltak. Sminkelésen jártam az üzletben, ott találkoztam vele és a levásárolható összegbe ez is belekerült, 02 Cyprus Bronze árnyalatban.
Ha csodaszép bronzos barna színre vágysz, és szeretnél egy krémes, vízálló, építhető és satírozható szemhélyárnyalót bátran ajánlom, nem fogod megbánni!
A többi színt is be fogom szerezni!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. november 12.

A többi színt is be fogom szerezni!

flamingo-80

2017. december 4.

A Cairo Granite árnyalatot választottam. A bolti fényviszonyok mellett csillámosabbnak tűnt, mint amilyen valójában. A hegyezője elég jó, a használhatósága és a tartóssága átlagos. Akcióban vettem meg, a teljes árat nem fizetném ki érte.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. december 4.

Zsaklin09

2017. november 22.

Nevada Gold árnyalata van meg, én évek óta használok hasonló termékeket de sosem önmagában, hanem szemhéjpúder alá. Ez a termék is alapvetően megfelel az elvárásaimnak, szépen a helyén tartja és intenzívebbé teszi a szemhéjpúdert. Önmagában túl világos lenne a színe, tulajdonképpen szemhéjalapként használom. Az árát irreálisnak tartom a márka többi sminktermékéhez képest, ezért - 1 csillag, és mivel pár héten belül eltört a kicsavarható stift, ezért még egy csillagot levonok. Ennyi pénzért szerintem nem fér bele, hogy kettétörik a hegye, ráadásul sosem tekertem ki túlzottan, nem ejtettem le a földre stb.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 22.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Magnesium Stearate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.