The Body Shop

Ár:   2190 Ft   Kategória:   Ajakápolók
Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Rrr, az összetevőket feltöltötte: lzsoficim, Módosítva: 2018. március 5.

Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok
Kategória:   Ajakápolók

"Superfood smoothie receptek ihlette 100% vegán ajakápolóink ellenállhatatlan illatokban pompáznak, csodás Közösségi Kereskedelmi és antioxidáns alapanyagokkal ápolnak és áttetsző mégis vibráló árnyalatokat hagynak az ajkaidon! 3 antioxidánsban gazdag gyümölcs és zöldség, valamint Közösségi Kereskedelemből származó namíbiai marulaolajjal, olaszországi olívaolajjal és ghánai sheavajjal gondoskodnak hosszan ajkaid hidratáltságáról és puhaságáról. Önmagában, rúzs alá és fedőrétegként is használhatod!"

Petrolatum-, ásványiolaj-, kármin- és gluténmentes.

cheza

2020. július 14.

Annyi jó vélemény van itt, hogy én teljesen ledöbbentem, de már bocsánat, ez egy lótúró ez az ápoló. Nem hidratál, kb. 15. kenésre kezdek valamit érezni, de azt is erőszakkal kell megejteni. Az illata, az igen, finom, de köszönöm finom illatú semmire nem jó dolgok nem kellenek. Totális pénzkidobás volt, sajog a szívem miatta.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. július 14.

TVeda

2020. július 2.

Rendkívül jól hidratál és isteni az illata is, állaga is. Csinos a kiszerelése és elfér kis helyen. Újravevős :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. július 2.

mafalda

2020. január 31.

Nincs színe, amit sajnálok mert amúgy nagyon jó épp mint a többi, de így használhatok rá plusz rúzst.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 31.

szagik22

2020. január 13.

Isteni íze van és nagyon jól ápolja a számat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. január 13.

Isteni íze van és nagyon jól ápolja a számat.

Chicquita83

2019. június 6.

Ajándékba kaptam, de imádom! Az illata (dinnyés), az állaga, hogy nem ragad, nem folyik, szuper. :-) A formája miatt szokni kell a felkenést, de tetszik. Viszont kiváncsi leszek a végefelé, hogy fogom tudni használni anélkül, hogy minden tiszta balzsam lenne. :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. június 6.

MissL

2019. május 17.

Nagyon tetszik,hogy matt! Kellemes érzés az ajkakon,nem ragad ,nem csúszkál.A hidratáló hatása is tökéletes, pedig ritka hisztis bőröm van.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 17.

EBoglarka

2018. október 2.

Nekem a kókusz, répa, passionfruit illat volt meg először, amit imádok, a kedvenc ajakápolóm. Szerettem volna egy színtelen változatot is, úgyhogy örültem, amikor kiegészítették a dinnyéssel a lip juicer családot. Ez is teli találat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 2.

zsebmano

2018. augusztus 31.

Tesómtól kaptam ajándékba egy dinnyéset, köztudottan görögdinnye/sárgadinnye fan vagyok:) Ez a tökéletes ajakápoló számomra. Isteni az illata, tartós, jól hidratál. Nagyon szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. augusztus 31.

liv22

2018. július 8.

Szuper, nagyon örülök, hogy megvásároltam. Színtelen, de tartós terméket kerestem és ez minden igénynek megfelelt. Az illata mennyei, meglehetősen gazdag termék, jól hidratál, néhány nap alatt rendbe hozta a cserepes ajkaimat.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 8.

cserfi

2018. május 23.

Amit Klau07 írt, azt egyáltalán nem tapasztaltam ezzel az ajakápolóval kapcsolatban, én imádom! Minden faja túlzás nélkül mondom ezt. Ajkaimon sose tudtam elviselni, se szájfényt, se ajakápolót, mert furcsa érzés fogott el akkor mindig... valami réteg van rajta... Azonban mostanában több TBS terméket vettem, nem csalódtam bennük, ezért úgy voltam megadok neki egy esélyt. Hamar beszívódik, nagyon lassan fogy (pedig ezt rendszeresen használom, már az illata miatt is :D), praktikus, női táskabarát. Nekem nagyon tetszik, hogy színtelen, de az epres és málnás színe nagyon tetszik :)
Ismerősöm folyton kicserepesedett, sebes szájára igazi gyógyír volt! Úgyhogy, tuti újravevős lesz, csak más illatban :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 23.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Sclerocarya Birrea Seed Oil

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.