The Body Shop

Ár:   3490 Ft   Kategória:   Testápolók
Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: anonymous, Módosítva: 2013. április 26.

Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok
Kategória:   Testápolók
Bőrprobléma:   Vízhiány

• zamatos gyümölcs illat
  • könnyű és üde
  • használható az egész testre
  • mangó kivonatot tartalmaz

Ár: 2000 , Eladó: HaziManka
Állapot: Elég sok van benne, képen látható, Helyszín: Budapest, fizetés: Banki előre utalás után postázom vagy személyesen
Ilcsike1121

2018. június 14.

Könnyű, frissítő, isteni nyári illat, nagyon szeretem. :) Ha nyár, akkor mangó! ;)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. június 14.

kamillakovacs

2018. június 6.

Valami könnyű testpermetet kerestem a nyárra, és így akadtam erre a mangósra. Igazából sokat vaciláltam a boltban, de végül mégis hazahoztam és nem bántam meg. Az illata szuper, nem annyira tisztán gyümölcsös, tényleg van egy kis parfümös háttér illata, de nekem ez személy szerint bejön. Jól hűsít, de sajnos az illata brutál hamar elillan, mondjuk ez kb minden testpermetre igaz. Azért jól esik fujkálni magam vele.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 6.

bebiii

2018. március 17.

Kicsit gyümölcsösebb illatra számítottam, nekem annyira nem jön be a parfümös 'háttérillat'. Sokáig nem érzem az illatát magamon, de amíg érzem, addig nem rossz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 17.

thegirlwiththemostcake

2017. október 12.

a tökéletes nyári illat, tényleg :) tartós, hihetetlen finom illatú és ami a legjobb: tesztmentes & vegán <3

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 12.

edi01

2017. június 23.

Nyárra tökeletes eszmeletlen jó illata van es nem nehezit el. Sokaig erezni 👌👌👌

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. június 23.

Nyárra tökeletes eszmeletlen jó illata van es nem nehezit el. Sokaig erezni 👌👌👌

Sundiboszi

2017. május 11.

Egyszerűen imádom! Kicsit talán fanyarabb mint a testvaj, de melegben ez még jót is tesz neki. Rajtam eléggé tartós, szeretem használni, boldog leszek ahogy megérzem az illatát. :-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. május 11.

barbusus93

2016. szeptember 15.

Szülinapomra kaptam ajándékba és én nagyon szeretem a body shop-os termékeket és meg is örültem neki rendesen. :) Imádom az illatát, egyben könnyed és frissítő. Habár nem tartós az illata, felfrissítés céljából tökéletesen megfelel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 15.

Hirannis

2015. június 4.

Nagyon jó illata van, de nem tartós. Maximum a ruhán meg a hajamon érezni 30 percnél tovább. Frissítésre persze kiváló, végül is erre lett kitalálva.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 4.

peony

2015. május 31.

Szerintem a the body shop testpermetek közül ennek van a legfinomabb illata és bár nem túl tartós nyáron nagyon szeretem magamra fújkálni, mindig feldobja a kedvem :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 31.

Pipszi

2014. július 29.

Nagyon szeretem!Annyira jó mangó illata van és azonnal felfrissülök tőle.Ha behunyom a szemem olyan, mintha egzotikus mangófák között sétálnék egy nyári estén :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 29.