The Body Shop

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Cipriana, az összetevőket feltöltötte: Fritillaria meleagris, Módosítva: 2015. március 23.

Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok

Fritillaria meleagris

2013. szeptember 13.

A rózsaillat kedvelőknek mindenképp meg kell illatozniuk. :)
Finom illatú, habár a hetekben találtam rá egy másik rózsa illatra, ami ennél sokkal kellemesebb. Viszont nem ugyanez a márka.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. szeptember 13.

A rózsaillat kedvelőknek mindenképp meg kell illatozniuk. :)

Laci

2012. október 8.

Pontosan olyan, mint vidéken a nagymamám kertjében nyíló hatalmas sárga meg rózsaszín tearózsák illata, varázslatos. Annyi emlék rohant meg hirtelen, mikor kipróbáltam, nekünk voltak a legszebb rózsáink a faluban akkoriban és az egész kert illatozott tőlük. Már sajnos nincs meg se a kert, se a ház, de az emléke megmaradt. Igazán szép illat, nekem legalábbis.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. október 8.

matula

2012. szeptember 23.

A páromtól kaptam 3 és fél éve, még van belőle. Közben babánk született, de a terhesség alatt egyáltalán nem tudtam használni, akkor irritált. Utána a szoptatás miatt nem használtam illatokat, kicsit el is felejtettem, hogy van. Csak nemrégiben kaptam rá újra, úgy látszik a korral is jár, de most nagyon szeretem :) Kellemesen rózsás, pedig úgy ganze pack enm szeretem a rózsát, de ennek nincs olyan átható illata. Kis idő múltával sokakat a nivea illatára emlékezteti. hátránya, hogy az illata nem túl tartós, legalábbis engem zavar, hogy egy idő után enm érzem magamon, így napközben egy újrafújást igényel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. szeptember 23.

Antioxidánsok: Rosa Centifolia Flower Oil

Százlevelű rózsa virágából származó olaj. A CosIng besorolása szerint tonizáló, maszkoló (kellemetlen íz, illat semlegesítése) összetevő. Paula Begoun szerint a rózsa olaj jó bőrpuhító (emollient) olaj és antioxidáns tulajdonsága is van.