The Body Shop

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: zsuzsi.toth.1983, Módosítva: 2012. február 19.

Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok
Kategória:   Lemosók, Tonikok

heydy10

2018. február 2.

Jól bánik az érzèkeny bőrrel, kíméletes, de jól tisztít. Nem szàrít különösebben. Az illata nem túl erős, a kifújt hab laza állagú. Nekem 1 pumpàlásnyi mennyiség is elég, nagyon sokáig ki fog tartani. Szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 2.

Dorett

2017. február 19.

A TBS kamillát olajos lemosoja után használom, így csak enyhen szárítja ki a bőröm, de nem húzódik utána az arcom, és ez nálam nagy előrelépés a többi arclemosohoz kepest. Önmagában nem használnám.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. február 19.

babyface

2016. április 29.

imádom a habzó arclemosókat időnként beújítok belőlük valamelyik márkából, de a tökéletes hajgumihoz hasonlóan a tökéletes habzó lemosót is nehéz megtalálni, de itt azt hiszem beletrafáltam. :) az illata hasonló mint az alverdés habzó lemosónak csak ez ugye alkoholmentes, egyáltalán nem szárít, pihe-puha utána a bőröm. én 3 pumpálásnyit használok, de igazándiból 2 is elég lenne ebből kifolyólag szerintem sokáig elég lesz. nagyon nagy szerelem ameddig csak lehet újra fogom venni. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 29.

Thegreensophia

2016. április 12.

Nem lett kedvenc! Az adagoló fej az 5. használat után elromlott... Ennyi pénzért jobbat várok!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 12.

vegyesz001

2015. december 30.

Semmi extra, de mégis szeretem. Micellás vizes sminklemosás után szoktam használni, nagyon kellemes az állaga, nagyon jól hidratál, szinte feltöltődik tőle az arcbőröm. Alapvetően az apróbb szemcséjű bőrradírokat szeretem napi szinten használni, a sima géleket, lemosókat nem, de ez abszolút a kedvencem lett. Imádom a TBS-ben, hogy kis kiszerelésű termékeket is piacra dob, így ebben az esetben is a kisebb változatot próbáltam ki. Nagyon hosszú ideig elegendő a kisebb kiszerelés és nagyon praktikus utazásnál.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 30.

Csilluska

2015. október 15.

Már használom egy pár hete és elégedett vagyok vele. Eredetileg a nappali vagy éjszakai Nutriganics krémet akartam csak megvenni, de egy kis csomag éjszakai és nappali krém, arctisztító és tonik együtt csak 20€ volt, úgyhogy azt vettem meg, így legalább kipróbálhatom mindet. Még nem tudom, hogy újra fogom-e venni, nem azért, mert nem jó, csak szeretem váltogatni, próbálgatni az arctisztítókat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 15.

drzoerose

2015. május 16.

kétszer vettem újra eddig a picit,most fogyott el és ma veszem meg a nagyot is
csuda
újabban az ebelin pink szilikonos arctisztító korongjával használom és szebb a bőröm,mint valaha
nagyon kellemes az illata,jól tisztít,szuper

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 16.

kétszer vettem újra eddig a picit,most fogyott el és ma veszem meg a nagyot is
csuda
nagyon kellemes az illata,jól tisztít,szuper

Jasa

2015. április 25.

Tökéletesen elégedett vagyok vele, nem szárítja a bőrt, jól tisztít. Nekem a napi sminket jól eltávolítja, mondjuk nem használok erős sminket és a Clinique Lash Power spirált a sima melegvíz is lehozza. A kis kiszerelés van meg, legalább 1,5 hónapja használom napi egyszer és még nem fogyott ki, úgyhogy elég kiadós szerintem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. április 25.

Klara79

2015. április 21.

Ez a reggeli arctisztitom, es nagyon bevalt, nagyon gyenged, kellemes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. április 21.

Ez a reggeli arctisztitom, es nagyon bevalt, nagyon gyenged, kellemes.

justmybrightlife

2013. május 24.

Egyet értek az előzővel, nekem is szorul a pumpa. Bár csak mostanában kezdte el,hónapokig jól működött.
Egy átlagos bb-krémes bőrt jól megtisztít,de a sminkkel már nem bír el. Nem szárítja az arcom, ez plusz pont. Meg hát az összetevői is nagyon jól hangzanak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 24.

Antioxidánsok: Buddleja Davidii Leaf Extract
Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid, Buddleja Davidii Leaf Extract
Hidratálók: Sucrose, Glycerin, Propanediol
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid, Citric Acid

Cukor.  A bőrön alkalmazva vízmegkötő hatása van.

Nyári orgona kivonat, mely Paula Begoun szerint hatásos antioxidáns és gyulladáscsökkentő.  A Farfalla cég szerint klinikai tesztek igazolják, hogy a nyári orgona 33%-kal növeli a bőr hidratáltságát az alkalmazást követő 2 órával.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!