The Body Shop

Ár:   11 990 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: szeliger, az összetevőket feltöltötte: NoraH, Módosítva: 2015. szeptember 21.

Ár:   11 990 Ft
Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok
Kategória:   Szérumok, Kezelések

Ez az arcápoló olaj bőrödet azonnal ragyogóvá, revitalizálttá, selymes tapintásúvá teszi. Négy hét használat után csökken az öregedés jeleinek láthatósága, kisebbnek tűnnek a ráncok és a bőr feszesebb, rugalmasabb lesz.

Hatékony arcápoló olaj mindennapos használatra 3 értékes magolajjal

Ár: 9000ft , Eladó: meekoflit
Állapot: Új bontatlan csomagolás, Helyszín: Debrecen, fizetés: Személyes átvétel lehetséges.
Ár: 6000 , Eladó: pirosalma27
Állapot: egyszer próbált, Helyszín: Budapest, fizetés: fizetés banki utalással, postával küldöm, személyes átvétel lehetséges
Sancsa

2019. augusztus 1.

A lenti negatív véleményekkel egyetértek. Ragyogó bőr, mert zsíros lesz az arcbőr. Fiatalító hatást nem tapasztaltam.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 1.

balkri

2019. március 31.

Nagyon szeretem a TBS termékeket. Féltem ettől az olajos szérumtól, de a 45 éves kombinált, felületi Vízhiányos bőröm nagyon megszerette. Kb. 10 perc alatt szépen beszívódik és életteli bőrt eredményez!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. március 31.

hjuditcrema

2019. január 16.

Botrányos, hogy ennyi pénzt kérnek ezért az olajért. Abszolút nem szívódik be, pedig próbáltam krémmel összekeverni. Illata sem tetszett.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. január 16.

Banszky

2018. október 29.

Szintén termékmintaként próbálhattam ki,nagyon megörültem neki de kár volt érte... Nagyon erős parfümös már bántóan,lassan szívódik be (egyáltalán nem,le kellett mosni órák múlva) és még csípi is a szemem pedig a közelébe sem kentem. :( Ennyi pénzért ez egy vicc!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 29.

sssniki

2018. október 21.

Termékmintám volt, kaptam egy rendelés mellé. A hidratálókrémmel kevertem össze az esti rutinom utolsó lépéseként. Reggel zsíros bőrrel ébredtem. Az ég világon semmit se csinált. Feleslegesnek tartom megvenni, főleg ennyi pénzért...

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 21.

timilla

2018. május 30.

Nagy kedvenceim a különféle arcolajak egy pár éve, különösen télen segítenek rendben tartani a kiszáradásra hajlamos bőrömet. Clarinstól kezdve az Alverdéig sokfélét kipróbáltam már, a TBS épp a nem nagyon olcsó árkategóriába tartozik. Vásárlás mellé adtak belőle egy 7 ml-es mintát, ami igen nagylelkű ajándék a cégtől. Bár nyáron kevésbé igényli a bőröm, azért néha használgatok belőle, főként hidratálóba keverve 2-3 cseppet hetente párszor. Nagyon könnyű állagú olaj, finom citrusos-fás illattal. Az orcáimon jól beszívódik, a T-vonalon kevésbé, de ott sem okoz semmi problémát. Remélem, nem buggyan meg a hidegebb idők eljöttéig, akkor lesz igazán értelme használni, de most is kedvelem. Egyedül az ára miatt nem adok neki 5 csillagot, mert jóval olcsóbban is vannak ennyire hatásos arcolajak (aromax, alverde pl.), de egyébként kifogástalan termék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. május 30.

CamomilleRose

2018. április 17.

Tiszta pattanás lettem tőle. Igen, biztos, hogy ettől. Drága volt ahhoz, hogy nem tudom elhasználni. Kár, hogy megvettem... :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. április 17.

patriczia

2018. április 3.

Egyáltalán nem szívja be a bőröm, pedig egy idő után már csak egy cseppet kentem fel. Már feladtam a próbálkozást, és anyukámnak ajándékoztam, mert szerintem idősebb bőrnek ideálisabb.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 3.

kakaska

2018. február 24.

Plusz ápolás részeként rendeltem. Féltem, hogy nehezen szívja be az amúgy nem száraz bőröm. Igaz, kicsit tényleg sokáig tart neki, de szebb lett tőle a bőröm. A nyakamra is szoktam tenni egy-két cseppet. Csak este használom. Az illata elég erőteljes, citrusosnak mondanám. Valóban elég drága.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 24.

mairimcivomot

2018. február 6.

Termékmintát kaptam, kb. 4-5 használatra volt elég. Először kicsit féltem tőle, attól tartottam zsíros lesz majd tőle a bőröm. Kellemesen csalódtam. Első használatkor a bőröm se perc alatt beszippantotta. Este szoktam felvinni, reggelre puha, kisimult lesz tőle a bőröm. Az illata kicsit erős. A barátom szerint krétára hasonlít. Az ára húzós, azt hiszem megvárom a Glamour napokat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 6.

Antioxidánsok: Tocopherol, Pentaerythrityl Tetra DI-T-Butyl Hydroxyhydrocinnamate

magvas gomborka (más néven sárgarepce) magjából sajtolt olaj. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrkondícionáló hatású összetevő. A Wikipédia információi alapján a magvas gomborka a növényi források között szokatlanul magas (akár 45%-os) omega-3 zsírsavtartalommal rendelkezik; a hidegen sajtolt Camelina-olaj több mint 50 százalékban többszörösen telítetlen. Az olaj igen gazdag természetes antioxidánsokban, mint a tokoferolok, ami miatt igen stabil, ellenáll az oxidációnak és az avasodásnak. Paula Begoun nagyszerű összetevőnek tartja, bár úgy tudja, hogy nem született még olyan kutatási eremény, mely alátámasztaná, hogy egyéb különleges hatása is van-e a bőrre a magas omega-3 zsírsav tartalmának hatásán túl.

A rozmaring leveléből készült olaj. Lásd rozmaring.

További info az összetevőről a KM-blogon >>