The Body Shop

Ár:   1180 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Amea, Módosítva: 2017. november 24.

Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok
Kategória:   Tusfürdők

gothy

2018. augusztus 25.

Bár a satsumás tusfürdőnél írtam, hogy az a nagybetűs illat, de azért a papayás nálam időnként beelőzte. Sajnos korábban sem lehetett állandóan kapni, most pedig már nem is gyártják, pedig az érzékeny bőrömmel még ez az egyetlen illat, amivel el lehetne csábítani. Így viszont nincs kísértés, maradok az illatmentes, mindenmentes tusfürdőmnél.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. augusztus 25.

eniko04

2016. augusztus 31.

Nagyon szeretem a márka tusfürdőit, ez is kiváló. Finom gyümölcsös illat, jól tisztít, habzik, de nem szárít, ráadásul lassan fogy.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 31.

ildinyo

2016. július 13.

Isteni illatú, szuperul habzik, imádom, biztos, hogy újra fogom venni :) nagyon jó gyümölcsös illat, igazi felüdülés.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. július 13.

malvada

2016. július 6.

Egyszerűen imádom az illatát!! Tavaly vettem a nyaralóba, és alig várom, hogy menjünk, ha meg ott vagyunk, alig várom, hogy tusoljak. Megunhatatlan, ellenállhatatlan, gyümölcsös. Pedig engem nehéz lenyűgözni, előbb-utóbb minden illatot megunok. Fürdés után sajnos nem sokáig marad meg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. július 6.

missmarple

2015. szeptember 13.

Ez volt az első TBS termékem (azóta már összegyűltek a pontok a kártyámon) és két használat után megfogadtam, hogy csak különleges alkalmakra fogom használni. Egyszerűen mesés, még a málnásnál is jobb. A "nem krémes" állagától függetlenül nem szárítja ki a bőrömet, és még anyukám is használja, pedig mind illatokkal, mind tusfürdőkkel nagyon finnyás. Telitalálat volt :) Az ára miatt sem adok 4-est. 5*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. szeptember 13.

szilvia.bano

2015. augusztus 21.

Kellemes, gyümölcsös illata van, kicsit lehetne intenzívebb, hogy tovább lehessen érezni fürdés után, de egyébként teljesen jó. A barackosat, meg talán a málnásat is jobban szerettem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 21.

allebag2

2015. július 17.

Bár én elég kritikus vagyok a tusfürdőkkel szemben, hiszen akár 290 Ft-ért is lehet kapni kielégítő saját márkás alternatívát, azt kell mondanom, hogy ez a tusfürdő maga a tökély. Nagyon selymes, nem túl folyós állag, és intenzív, de nem tolakodó, eredeti papaya illat. Nem szárít, nem irritál, csak a kellemes, különleges, trópusi gyümölcsös illat marad a bőrön. A testvajjal kombinálva nyárra tökéletes páros.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. július 17.

hermelinke7

2015. április 10.

Nagyon fincsi, könnyű habja van és igazi gyümölcs illata. Nagyon szeretem a TBS gyümölcsös tusfürdőit, mert nem műillatúak és kevés is elég belőlük a boldogsághoz, így összességében már nem jön ki olyan drágán plusz a férjem is nyugodt lélekkel tusol velük. (: Nem tartós az illata, de nálam ez nem szempont, ha tusfürdőről beszélünk.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 10.

djkaty

2015. január 27.

Szuper tusfürdő, intenzív, ám nem túl tartós illattal. Az állaga ideális, nem olyan folyékony, mint pl. a mandarinos. Nem szárít, sőt, egy régóta száraz bőrterületem is helyrejött, mióta ezt használom a testvajjal kombinálva. Most ismét kapható, akciós áron, így beszereztem belőle egy példányt.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. január 27.

sunshine565

2014. július 2.

Minden egyes fürdést Imádok vele:) Kellemes érzés marad a bőrömön,és a testvajjal párosítva mennyi illatfelhő lesz!:)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 2.

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Színezék. Narancssárga.

Színezék. Lilás piros.