The Body Shop

Ár:   3890 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: buttercup, az összetevőket feltöltötte: Hecate, Módosítva: 2018. július 27.

Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok

Ezek a könnyed Eau de Toilette-k természetes gyümölcs, dió vagy virág kivonatból készülnek plusz méltányos közösségi kereskedelemből származó bio alkohollal Ecuadorból. A pulzuspontokra kell kifújni (nyak, csukló)

Nikk89

2019. április 14.

Én ezt a pink grapefruit EDT-t imádom, annyira kellemes az illata, tartóssága pár óra.
Télre nem tudnám elképzelni,de nyáron csak ezt fújkálom. Az ára szerintem húzós, ahhoz képest, hogy nem valami tartós, és elég kevés mennyiség, de a testpermetje még kevésbé tartós..úgyhogy az sem éri meg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 14.

alphecca

2018. június 27.

Finom illatú, de sajnos nem tartós

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. június 27.

Finom illatú, de sajnos nem tartós

Zsu1003

Korcsoport: >54
2018. június 23.

Nagyon finom friss, nyári illat. Az egyetlen probléma a tartóssága...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2018. június 23.

Nagyon finom friss, nyári illat. Az egyetlen probléma a tartóssága...

angelcare

2018. június 3.

Maga az illat rendben van,tökéletes nyári frissítő.A tartóssága viszont botrány!!Akkor már inkább testpermet.Tartóssága ugyanaz és legalàbb 3x ennyit kapok ugyanazon az áron.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. június 3.

Regina2222222

2017. június 7.

Karácsonyra kaptam, az egyik barátnőmtől, nagyon szeretem, sajnos nem a legtartósabb, de így is megadom az 5*-ot, mert annyira szeretem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 7.

0bikbik0

2017. május 17.

Finom az illata, EDT-hez képest tartós is rajtam.
Szeretem a TBS-ben, hogy nem bonyolítja túl ezeket a gyümölcsös kis illatait, ami grapefruit, az grapefruit, a málna az málna...
Kicsi a mérete, táskabarát is, napközben is újrafujkálom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. május 17.

Finom az illata, EDT-hez képest tartós is rajtam.
Kicsi a mérete, táskabarát is, napközben is újrafujkálom.

eniko04

2016. augusztus 3.

Egy idő után szoba illatosító lett belőle... és nagyon kicsike.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 3.

Egy idő után szoba illatosító lett belőle... és nagyon kicsike.

karli

Korcsoport: < 18
2015. augusztus 10.

Imádom a grapefruit illatát, főleg ezt a TBS félét, nagyon jól sikerült. Először úgy éreztem nem tartósabb a testpermetnél, de tévedtem, sokkal tovább érezni. Azért azt nem tudom jobban megéri-e ezt megvenni, a testpermet mégis csak 100ml. Minden esetre az illat tökéletes!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2015. augusztus 10.

szilvia.bano

2015. február 24.

Imádom az illatát, a grapefruit illat az egyik kedvencem a body shop-ból, de tényleg nem elég tartós, a testpermet jobban megéri, az nagyobb kiszerelés.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 24.

balogh.andrea

2014. október 30.

Óó, bárcsak tartósabb lenne!! Mert az imádat megvan, csak néha kicsit nehézkes óránként frissíteni.. :( Az illat viszont csuda; nyáron az egyik hiperszuperkedvenc - nem is tudom, már hányadik üveggel "tapostam" az idén.. Szóval azért a 4 csillagot megérdemli simán, az utolsót csak a heves illékonysága miatt nem tudom megadni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. október 30.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Emulgeálószerek: PEG-40 Hydrogenated Castor Oil
Tisztítószerek: PEG-40 Hydrogenated Castor Oil
Illatanyagok: Limonene, Parfum/Fragrance, Linalool, Citral, Citrus Grandis (Grapefruit) Fruit Extract, Geraniol

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.